Toronto – Anaheim 7:4 (kon.) | NY Islanders – Nashville 4:5 (po pr.) | Dallas – NY Rangers 2:1 (kon.)
Edmonton – Tampa 6:2 (kon.)
New York Islanders
4:5 (3:2, 1:1, 0:1 - 0:1)
Nashville Predators
Úterý 06.02.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

32:57
    Mattias Ekholm podruhé v dnešním zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za držení.

28:43
    Casey Cizikas byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za krosček. Predators mají přesilovou hru.

20:08
    V dnešním utkání se často vylučuje a po osmi sekundách druhé třetiny následuje další trest. Ryan Johansen dostal dvě minuty za vysokou hůl. Další přesilová hra pro Islanders.

14:54
    Casey Cizikas usedl na trestnou lavici za zdržování hry poté, co vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo.

09:30
    Roman Josi byl vyloučen na dvě minuty za sekání poté, co fauloval za vlastní bránou, a nyní už si domácí Islanders skutečně zahrají druhou přesilovou hru v zápase. První využili.

06:31
    John Tavares dostal dvě minuty za hákování a Predators si zahrají první přesilovou hru 4 na 3.

06:09
    Alexej Jemelin v souboji dvou hráčů s číslem 25 na zádech narazil za vlastní bránou na hrazení Jasona Chimeru a hra byla přerušena. Islanders si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru. Alexej Jemelin dostal dvě minuty za vražení na hrazení, jenže souběžně s ním byl nakonec vyloučen také Jason Chimera, který dostal dvě minuty krosček. Bude se hrát tedy ve hře 4 na 4.

04:04
    Mattias Ekholm dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Islanders si zahrají po necelých pěti minutách přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Tavares (Jo. Bailey, Lee), 15. Pulock (Ladd, B. Nelson), 18. Cizikas (Chimera), 24. Leddy (Ladd, B. Nelson) – 12. Fiala (Turris, C. Smith), 14. Fiala (Bonino, Ellis), 37. Järnkrok (Hartnell, Ekholm), 60. Johansen (P. K. Subban, Arvidsson), 64. Josi (Bonino)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Aho, Pelech, Mayfield, Hickey, Pulock – Beauvillier, Tavares (C), Jo. Bailey – Lee, Barzal, Eberle – Ladd (A), B. Nelson, Clutterbuck (A) – Cizikas, Quine, Chimera. Hlavní trenér: Doug Weight.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber – Sissons, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Watson, Åberg. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Jean Hebert, Garrett Rank. Čároví: Steve Barton, Ryan Galloway

Diváci: 10217