Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:4 (0:2 po s.n.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Jihlava – Plzeň 1:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 06.02.2018, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 48. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, Pardubice se na domácím ledě představí až po olympijské přestávce. Na počtenou. (20:34:41)

Statistiky ve 3. třetině:

Střely na branku – 9:5
    Střely mimo branku – 6:6
    Zblokované střely – 4:9
    Hity – 3:1
    Úspěšnost vhazování – 40%:60%

V Pardubicích panuje obrovská radost domácích, kteří odolali závěrečnému tlaku Liberce a ubránili své těsné vedení. Skóre otevřel ve 28. minutě střelou od modré čáry Filip Pyrochta, o sedm minut později se o srovnání postaral v přesilovce Treille tečí Tomáškovy střely. Na další změnu skóre se čekalo do 46. minutě, Cardwellovu střelu od modré zastavil před brankou jeho spoluhráč, kotouč se podařilo dostat směrem na branku Beranovi, jenž ho nasměroval přesně k levé tyči, kam už se Will nestihl přemístit. Díky své výhře si Dynamo uhájilo sedmou příčku, odskočilo osmému Liberci na rozdíl čtyř bodů a na šestý Zlín ztrácí stále jeden bod.

Nejlepší hráči utkání:

HC Dynamo Pardubice – Josef Hrabal
    Bílí Tygři Liberec – Filip Pyrochta

59:51
    Liberečtí se ještě rychle vydávají do útoku po levé straně, ale do zakončení už se nejspíše nedostanou.

59:48
    Tomášek dostal puk do středního pásma, kde se ho ujal Treille, jehož pokus z prostoru mezi střídačkami ještě tečoval hokejkou Pyrochta a kotouč skončil těsně vedle brány.

59:40
    Libereckým už příliš času nezbývá, Pardubice se obětavě brání.

59:40
    Oddechový čas pro hosty.

59:40
    Ránu od obránce Liberce od modré srazil Treille do ochranné sítě.

59:21
    Liberečtí tlačí soupeře, Kvapil dostal přihrávku před branku, otočil se a střílel vedle levé tyče.

59:11
    Kolmannova rána od modré byla ještě tečována, Kacetl dokázal zakročit.

58:50
    Liberec je opět v pásmu, Ordošovi domácí hokejista zabránil v zakončení mezi kruhy na poslední chvíli.

58:13
    Tomášek se ujal puku ve středním pásmu, popojel si s ním až za modrou, jenže bekhendem mířil těsně vedle levé tyče!

57:39
    Opěl pálil z pravé strany Pyrochta, tentokrát Kacetlovi pomohla jeho levá tyč!

57:16
    Po Pyrochtově střele z pravé strany se puk před brankou odrazil ke Kvapilovi, který ho nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

57:02
    Trenér Pešán sahá tři minuty před koncem k power play!

57:02
    Po levici Kacetla se bude vhazovat až po komerční přestávce.

56:24
    Pardubice vyhodily už na druhé zakázané uvolnění po sobě.

Dnešní utkání sleduje v pardubické Tipsport areně 7595 diváků.

56:09
    Jelínek nahrál na modrou Jánošíkovi, který chvíli čekal se střelou, nakonec se do ní položil Sýkora, který ji zablokoval.

54:56
    Proti Kolmannově střele od modré si Kacetl trochu povyskočil a vyrazil ji ramenem, před pardubickým brankářem stálo několik hráčů, neměl tak příliš dobrý výhled.

54:21
    Ani Dynamo však nepolevuje, nyní po ztrátě kotouče dobře napadal Poulíček, ale puk získat nedokázal.

53:33
    Liberečtí začínají přidávat na obrátkách, snaží se i více napadat a být co nejdéle na puku.

52:57
    Bakošův střelecký pokus prolétl těsně vedle pravé tyče.

52:39
    Rolinek aktivně napadal Šmída při rozehrávce, na chvíli ho zbavil puku, jenže spadl a Šmíd si ho mohl vzít zpět.

52:28
    Šmídova nepřesná prudká přihrávka končí zakázaným uvolněním, hra se stěhuje před Willa.

52:12
    Přihrávka rukou Liberce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:29
    Treille prohodil puk pod holí obránce na Hrabala, který ho jen poposunul na branku, brankář hostí poměrně v klidu vyrážel betonem.

50:19
    Marosz po buly nahrával za sebe, Wishart nedosáhl na puk, který si Bílí Tygři vybojovali do své moci aktivním napadáním.

49:47
    Dušek se nadvakrát snažil trefit neposedný kotouč, nakonec ho poslal jen do výstroje Willa.

49:09
    Lehké nahození Čáslavy těsně minulo branku, Pardubice se ještě drží v pásmu.

48:57
    Beran s Poulíčkem jeli dva na jednoho, vše na sebe vzal první jmenovaný, jehož velice dobrou střelu zápěstím vyrazil Will do ochranné sítě.

48:41
    Liberečtí odolali napadání Pardubic a mohou se vydat do útoku.

47:39
    Cardwell nahazoval puk z rohu před branku, kotouč prošel až do pravého kruhu k Tomáškovi, který ranou příklepem z první minul bránu.

46:54
    Velice nebezpečně pálil hned po buly ze středu pravého kruhu Jašek, Kacetl se roztáhl a vyrazil kotouč mimo.

46:50
    Pardubický útočník nestihl dojet kotouč a je z toho zakázané uvolnění.
    45:42 Matěj BERAN - 2:1

45:42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí otáčí vývoj zápasu! Cardwell dostal náhravku na střed na modrou, jeho střela se zastavila před brankou o jeho spoluhráče. Východočechům se chvíli nedařilo dostat puk na branku, nakonec se k němu dostal MATĚJ BERAN, jenž ho poslal k levé tyči, kam se Will nestačil přemístit. Asistence: Jordann Perret a Antonín Dušek.

44:56
    Jelínek se dostal do pásma s pukem později než jeho spoluhráč, píská se ofsajd.

44:29
    Východočeši se pouze zbavili kotouče vyhozením po mantinelu do středního pásma, kde se ho ujal Liberec.

43:42
    Na druhé straně pálil z pravého kruhu Stránský, jenže puk prolétl kolem zadní tyče.

43:26
    Hrabal nabil na modré Mojžíšovi, jeho ránu příklepem vykopl Will pravým betonem.

42:49
    Stránský pouze protečoval kotouč, zakázané uvolnění se nepíská, jelikož Kacetl si vyjel pro puk z branky.

42:18
    Duškův pokus od levého mantinelu sice mířil vedle branky, Will ho přesto raději vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě.

41:43
    Trončinského dělovka po vyhraném buly Dynama v útočné třetině minula pravou tyč.

41:07
    Tůma se nakonec prokličkoval s pukem do útočné třetiny, tam mu ho obránce těsně přes střelou vypíchl od čepele. Poté pálil příklepem od modré Cardwell, který však minul levou tyč.

40:51
    Zakázané uvolnění Liberce, vhazovat se bude po levici Willa.

40:12
    Ordoš svou střelou z pravé strany rozvlnil pouze boční síťku branky.

Úspěšnost vhazování – 46%:53%

Ve druhé třetině už se diváci dočkali branek, skóre otevřel ve 28. minutě Jašek tečí střely Pyrochty od modré. Vyrovnat mohl Sýkora, jehož pokus se ale zastavil o tyčku. Domácím se to povedlo až pět minut před koncem druhé části v početní výhodě, Tomáškovu ránu z vrcholu levého kruhu tečoval Treille. Třetí třetina začne zhruba v 19:50.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:50
    Hráči bojují o puk u mantinelu v pásmu Pardubic, kde už zřejmě skončí druhá část hry.

39:43
    Jelínek si vyjel s kotoučem z pravé strany až před branku, z bezprostřední blízkosti ho poslal jen do Kacetla.

39:21
    Tůma vybojoval zpět ztracený puk, jenže Dynamo se s ním ani napodruhé do pásma nedostalo.

38:58
    Redenbach našel mezi kruhy si najíždějícího Jaška, který byl v dobré střelecké pozici, ale z první poslal kotouč jen do Kacetla.

38:34
    Ihned po vyhraném vhazování střílel Kolmann, kotouč prolétl těsně nad brankou.

38:30
    Zakázané uvolnění Pardubice, vhazovat se bude po levici Kacetla.

37:47
    Svoboda chtěl překvapit Willa střelou zápěstím mezi betony z pravého kruhu, brankář dokázal zareagovat a vyrazil puk k mantinelu.

37:09
    Poulíček špatně nahrál v útoční třetině Svobodovi, Dynamo se ještě snaží vybojovat puk aktivním napadáním.

36:51
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Marek Trončinský – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Lukáš Jašek – 2 min., držení).

36:11
    Hokejisté dlouho bojovali o kotouč u mantinelu v útočné třetině, kde o něj Pardubice přišly kvůli nepřesné nahrávce.

35:33
    Liberečtí se dostali do velké šance při rychlém útoku po levé straně. Kacetl první střelu vyrazil, poté si puk dojel na pravé straně Šmíd, nedokázal ho ale dorazit za Kacetla.

35:18
    Všichni hráči hledali kotouč v předbrankovém prostoru, Will ho dokázal zalehnout.
    34:52 Sacha TREILLE - 1:1

34:52
    Východočeši se prosazují ke konci početní výhody. Na vrchol levého kruhu dostal nahrávku Tomášek, který ihned pálil příklepem a kotouč ještě těsně před Willem tečoval SACHA TREILLE, liberecký gólman neměl šanci zareagovat. Asistence: David Tomášek a Josef Hrabal.

34:33
    Do rychlého útoku po levé straně se hnal Tomášek, jeho bekhendové zakončení nebylo příliš důrazné, Will si trochu povyjel a chytil puk.

34:14
    Sýkorovi střela příklepem z pravé strany vůbec nesedla, kotouč až ke Kacetlovi vyhodil Dlouhý.

33:43
    Vlach drží kotouč v útočném rohu, pardubičtí hokejisté se ho snaží rychle vydolovat.

33:16
    Postavení útočícího hráče v brankovišti, Dynamo je vykázáno do středního pásma.

33:08
    Tůmu zastavil Petr Kolmann při zakončení hákováním, za což míří na dvě minuty na trestnou lavici.

32:57
    Trončinského nahození pardubičtí útočníci rychle dojížděli, nakonec se jim povedlo vybojovat kotouč.

32:40
    Pardubickou akci zastavuje odpískaný ofsajd, bude se pokračovat po komerční přestávce.

32:28
    Rolinek překombinoval celou akci, když místo střely z dobré pozice na levé straně ještě nahrával před branku Maroszovi, jemuž zamezil v ideálním zakončení obránce Liberce.

31:50
    Ševcovo nahození se snažil před Kacetlem tečovat Bakoš, spíše si však zpracoval puk a pardubický brankář měl štěstí, že na něj Bakoš nedosáhl.

31:36
    Beran poslal kotouč mezi střídačkami mimo hřiště, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

31:23
    Tomášek poslal kotouč z levé strany do předbrankového prostoru, kde si ho dojel Hrabal, jenže byl bráněný obráncem a neměl dostatek prostoru na zakončení, poslal puk jen do gólmana Willa.

30:49
    Útok Dynama zastavil ofsajd, do konce trestu Jelínka už zbývá jen necelá půl minuta.

30:29
    Na Tomáškovu dlouhou přihrávku nedosáhl na středu Tůma, následovalo další vyhození hostí.

29:47
    Další vyhození Liberce, Dynamu se nedaří usadit na delší dobu v pásmu.

29:22
    Bílí Tygři se ihned po buly osvobozují, poslali kotouč až za bránu Kacetla.

29:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Petr Jelínek – 2 min., podražení).

29:09
    Pardubice mají výhodu, Kacetl rychle zamířil na střídačku. Ránu od modré v podání Sýkory tečoval Perret mimo.

28:27
    A mohlo být vyrovnáno, když Sýkora z předbrankového prostoru nastřelil pravou tyč! Poté Will zasáhl proti střele z pravé strany a přerušil hru.
    27:41 Lukáš JAŠEK - 0:1

27:41
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po téměř polovině utkání je tu pvní branka utkání, po vyhraném vhazování v útočném pásmu na pravé straně střílel od modré FILIP PYROCHTA, jehož střelu se ještě snažil tečovat Jašek, puk ale i bez teče propadl Kacetlovi za jeho záda. Asistence: Dominik Lakatoš a Tyler Redenbach.

27:36
    Wishart odehrál puk od své branky naslepo, ten prolétl přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

26:38
    Will pomohl svým spoluhráčům, když vyjel za branku zpracovat Tůmovo nahození po pravém mantinelu, jenže Liberec se daleko do útoku nedostal.

26:21
    Liberci byl odpískán ofsajd, následuje komerční přestávka.

26:00
    Bílí Tygři poslali puk ihned po vhazování na zakázané uvolnění.

25:45
    Rolinek se neprokličkoval přes Ševce, puku se ujal Marosz, ten ho poslal na modrou Hrabalovi, jehož střelu nebezpečně tečoval Rolinek, nakonec však skončil mimo.

25:15
    Poulíček se snažil zastavit Stránského bekhendový pokus, když se položil na led, nakonec zakročil Kacetl, který byl přitisknutý ke své pravé tyči.

24:39
    Trončinskému přeskočil kotouč při zpracování přihrávky přes čepel a skončil až za modrou čárou.

24:08
    Po vyražené střele se snažil dorážet Tůma, jenže se neprobojoval ke skákavému kotouči.

23:38
    Střelou ze středu hřiště Redenbach pořádně protáhl Kacetla, kotouč nakonec skončil na zadním mantinelu.

23:21
    Po dvou zakončeních Liberce se Pardubicím podařilo alespoň vyhodit puk.

22:39
    Svoboda hledal přihrávkou přes brankoviště před brankou Rolinka, jenže liberecký obránce vložil do přihrávky hokejku a srazil puk pryč od branky.

22:13
    Stránský vypíchl puk od hole Svobodovi při zakládání útoku, Pardubice tak budou muset rozjet svou akci znovu.

21:54
    Trončinského střelu srazil Jelínek hokejkou do ochranné sítě, vhazování po pravici Willa se tak bude opakovat.

21:48
    Liberecký gólman si poradil i se zakončením Tomáška z levého kruhu a po delší době přerušil hru.

21:12
    Velice nadějný projektil vyslal Hrabal ranou z první, Will měl dobrý výhled a dokázal puk vyrazit.

20:55
    Ihned po buly poslal kotouč od mantinelu vzduchem přes celé hřiště Bakoš.

20:47
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Martin Bakoš – 2 min., nedovolené bránění).

20:09
    Liberečtí pouze nahodili kotouč za branku po hrazení, kde se ho ujalo Dynamo a vydává se do první akce třetiny.

Úspěšnost vhazování – 52%:48%

Na obou stranách bylo v první třetině k vidění pár zajímavých šancí, zřejmě tu největší měl v závěru Poulíček, který byl zcela volný mezi kruhy, kam dostal přihrávku od Svobody, jenže napálil kotouč jen do gólmana Willa. Liberec hrál celkem šest minut v početní výhodě, jenže se mu nadařilo si vykombinovat vážnější příležitost. Druhá třetina začne zhruba v 18:53.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:53
    Ihned po vyhraném buly pálil od modré z první Hrabal, Will puk vyrazil svým betonem a Liberec rychle poslal puk do střední třetiny.

19:47
    Poulíček se s pukem prodral až před branku, žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal, aby mohl dorážet.

19:36
    Do ideální palebné pozice nahrál Svoboda Poulíčkovi mezi kruhy, ten z první napálil připraveného Willa.

18:22
    Sýkora při ráně příklepem od pravého mantinelu zlomil hůl, Liberec zakládá rychlý kontr.

17:57
    Liberečtí se nepřesnou přihrávkou vyhnali z útočné třetiny, nepodařilo se jim dlouhou početní výhody přetavit v branku.

17:37
    Po dalším Kacetlově zákroku proti střele z levé strany zbývá z trestu Sýkory jen patnáct vteřin.

17:13
    Jašek nahrával na pravou stranu, kde bylo zcela volno, Redenbachovi, jenže ten měl puk na dlouhou hokejku a nemohl hned střílet.

16:44
    Další vyhození Pardubic, které se zatím poměrně dobře brání dlouhé přesilovce.

16:18
    Wishart získal kotouč, poslal ho za bránu Will a domácí posílají na led čerstvé síly.

15:50
    Až nyní je přerušená hra, Redenbachovu střelu zmírnil hokejkou Mojžíš, Kacetl musel rychle přikrýt lapačkou poskakující puk.

15:23
    Ránu letící od Redenbacha vykopl Kacetl pravým betonem, Dynamu se nedaří vyhodit kotouč.

14:59
    Redenbachovu přihrávku před branku srazil bruslí Mojžíš, ale Liberec pokračuje dále v kombinaci.

14:47
    Po Kvapilově zakončení z levého kruhu drží Kacetl puk ve své lapačce.

14:39
    Pyrtochtovu ránu příklepem od modré zblokoval Rolinek, puk se odrazil k libereckým hráčům.

13:52
    Sýkora se po prohraném buly snažil získat kotouč pro Pardubice, jenže při tom zasáhl Šmída hokejkou do obličeje, za což putuje na trestnou lavici, kde si pobude až čtyři minuty, jelikož Šmídovi teče krev.

13:47
    Treille ihned po naskočení z trestné lavice dostal přihrávku a Dynamo mířilo do rychlého protiútoku. Treille nahrál puk rozjetému Rolinkovi, jehož střelu srazil do ochranné sítě Stránský. Následuje komerční přestávka.

13:13
    Hrabal si za brankou objel Kvapila a bekhendem poslal kotouč až za bránu Willa.

13:06
    Redenbach nahodil puk na branku z pravého kruhu, puk byl volný před Kacetlem, dorážet se snažil Lakatoš, jenže nebyl úspěšný.

12:36
    Liberečtí kombinují v útočné třetině, jenže je vždy přibrzdí mírně nepřesné nahrávky.

11:50
    Střelu Bakoše z pravého kruhu vyrazil Kacetl nad sebe a poté se Pardubice osvobodily vyhozením.

11:38
    První přesilová hra hostí, před brankou Liberce se provinil nedovoleným bráněním Sacha Treille.

11:21
    Tomášek přenechal puk na modré Hrabalovi, jehož střelu se snažil tečovat a jen těsně se nedostal k puku v předbrankovém prostoru.

10:57
    Pardubičtí jen odevzdali kotouč a rychle střídají.

09:54
    Perret nepřešel po pravé straně přes Šmída, Liberec ztroskotal na špatné zpětné přihrávce.

09:33
    Beranův střelecký pokus liberecký gólman dobře viděl a neměl problém zakročit.

09:26
    Útočné snažení Dynama zastavuje odpískaný ofsajd při přechodu do pásma.

08:52
    Parádní ránu příklepem od modré vyslal Hrabal, Will musel vyrážet ramenem a ozval se také potlesk publika.

08:12
    Tůma dostal dobrou přihrávku do jízdy od Svobody a snažil se pálit nad levý beton Will, který proti dobrému zakončení zakročil.

07:24
    Marosz byl atakovaný obráncem Liberce, dostal se s pukem až za branku a ihned se snažil posílat kotouč k pravé tyči, u níž byl ale Will připraven.

06:58
    Kolmann si vybruslil s pukem více na střed na modré, odkud také vypálil, jenže puk se nedostal až na branku, když ho srazil jeden z jeho spoluhráčů při snaze o teč.

06:31
    K puku se mezi kruhy dostal Krenželok, který se tak ocitl ve velice zajímavé šanci a Kacetl se musel činit, aby si udržel čisté konto, po jeho zákroku následuje komerční přestávka.

05:53
    Dernerova rána prolétla vedle lapačky Kacetla a odrazila se až o zadní mantinel.

05:21
    Ordoš se snažil dostat s pukem zpoza branky ke střele, jenže přes domácí obránce neprošel.

04:37
    Liberci se na levé straně povedlo protlačit puk ven z vlastního pásma, Dynamo se chystá na další útok u své vlastní třetiny.

03:56
    Sýkora si zpracoval rukou Hrabalovu bekhendovou přihrávku, jenže přejel do pásma později než Marosz a píská se ofsajd.

03:32
    Duškovu skrytou ránu po ledě Will vyrazil, na druhé straně pálil do připraveného Kacetla Jánošík.

02:55
    Trončinský poslal puk do kostky nad ledem, vhazovat se bude před bránou Kacetla.

02:42
    Hosté aktivním napadáním získali kotouč, ke střele se dostal Ševc, jehož střela od modré neohrozila Kacetla.

01:27
    Šmídova rána příklepem od modré skončila vedle branky, kotouč po mantinelu doputoval až do středního pásma.

00:42
    V levém kruhu se ke kotouči dostal Kvapil, jenže jeho pokus minul branku.

00:18
    Pardubičtí byli po vyhraném úvodním vhazování na kotouči, Čáslava ho nepřesnou přihrávkou poslal na zakázané uvolnění.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

V druhém pardubickém útoku se představí nová akvizice, tou je kladenský David Tůma, jenž má do Pardubic vyřízené střídavé starty a je nejlepším střelcem Rytířů.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Hrabal, Mojžíš, Holland – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – D. Tůma, Tomášek, Treille – M. Kaut, Poulíček, T. Svoboda – Perret, Dušek, Beran.

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc, Kolmann, Šmíd, Jánošík, Derner – Ordoš, P. Jelínek, M. Kvapil – Bakoš, Bližňák, L. Krenželok – Lakatoš, Redenbach, Jašek – A. Dlouhý, J. Stránský, J. Vlach..
    O víkendu se Liberečtí rozloučili s aktivní kariérou legendárního útočníka Petra Nedvěda.

Jak už bylo řečeno, tým hostí je o pouhý bod za svým soupeřem na osmé příčce. Po dvou prohraných duelech v domácím zápase, při kterém se loučili s Petrem Nedvědem, dokonali obrat v samostatných nájezdech. I jejich předchozí utkání neskončilo v základní hrací době, v Chomutově prohráli po prodloužení. „Všechny týmy hrají na krev. Do konce zbývá jen pár zápasů a body jednoduše potřebují všichni. Jestli chceme do play-off musíme vyhrávat. Na někoho ten černý Petr holt zbude. Je to tlak, ale člověk si to nemůže připouštět. Je třeba snažit se za každou cenu vyhrávat a nespekulovat, jestli jsme v play-off, nebo ne,“ řekl pro klubový web Adam Dlouhý.

Nejproduktivnější hráči:
    Martin Bakoš – 12+25
    Petr Jelínek – 14+16
    Marek Kvapil – 12+18

Východočechům se na domácí půdě v posledních zápasech daří, v Tipsport areně vyhráli poslední tři duely, naposledy porazili lídra tabulky z Plzně 2:0. V posledním kole zavítali na led Komety, kde sice vedli, ale nakonec prohráli 2:1. Dynamo je stále v boji o první šestku zajišťující účast ve čtvrtfinále. Na šestý Zlín mají ztrátu jednoho bodu, ale také jeden zápas k dobru. „Jak jdou zápasy za sebou, tak menší zranění se objevují z únavy, proto přizpůsobujeme tréninky jim i věku hráčů. Probíhají spíše na dobrovolné bázi s kvalitní regenerací. Budu rád, když se sejdeme všichni na zápas. Minule vypadl na rozbruslení Tomáš Rolinek, nejsme v jednoduché situaci ve fázi, kdy potřebujeme mít co nejvíce hráčů v pořádku,“ řekl pro web hcdynamo.cz hlavní trenér Miloš Holaň.

Marek Trončinský – 6+29
    Petr Sýkora – 16+16
    Tomáš Rolinek – 11+21

Příjemný hokejový podvečer, ještě před olympijskou přestávkou čeká oba týmy další důležitý zápas. HC Dynamo Pardubice na svém ledě hostí od 18:00 tým Bílí Tygři Liberec. Pardubice jsou v tabulce na sedmé příčce s 67 body, Liberec má jen o bod méně a je hned za nimi. Přestože se Dynamo v posledním utkání v Brně ujalo vedení, nakonec prohrálo 2:1. Naopak Liberec otočil zápas se Spartou, když nakonec vyhrál 3:2 po samostatných nájezdech.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 35. Treille (Tomášek, Hrabal), 46. Beran (Perret, Dušek) – 28. Pyrochta (Lakatoš, Redenbach)

Rozhodčí: Pavlovič, Hodek – Frodl, Komárek