Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:4 (0:2 po s.n.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Jihlava – Plzeň 1:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
Piráti Chomutov
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 06.02.2018, 17:20 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga • 48. kolo

57:47
    Velká šance na rozhodnutí zápasu. Juraj Valach byl při přejezdu modré čáry podražen hostujícím Danielem Sörvikem a Piráti mají k dispozici přesilovou hru.

48:36
    Domácí si zahrají druhou přesilovku ve třetí třetině. Hned po vhazování se podražením provinil Ondřej Jurčík, jenž již poslušně sedí na lavici hanby.

44:36
    Domácí celek čeká přesilová hra, Peter Jánský inkasuje dvouminutový trest za podražení a domácí mají šanci jít potřetí v utkání do vedení.

28:05
    Přesilovku si nyní zkusí také Litvínovští. Jakub Lauko inkasuje dvouminutový trest za podražení jednoho z hostů v prostoru mezi kruhy.

25:36
    Přesilovku si domácí zahrají až nyní. U hrazení byl k zemi poslán Jiří Smejkal a na lavici hanby míří Jakub Čutta. Provinil se podražením, následně vztekle odpálil kotouč a dostává také desítku.

18:16
    Tak to bylo hodně zajímavé rozhodnutí sudích. Brett Flemming předvedl parádní hit, který je ovšem potrestán a Litvínov si zahraje přesilovou hru.

13:20
    Nejdříve to zkoušel z levé strany, ale Pavel Kantor pohotově zakročil. Následně si Jakub Čutta počínal nedovoleně a bude prvním vyloučeným Vervákem v utkání.

10:27
    Nyní čeká Vervu druhá početní výhoda v utkání. Na obranné modré čáře si počínal nedovoleně obránce Mário Grman, inkasuje dvě minuty za faul kolenem.

05:03
    Nicolas Hlava bude prvním potrestaným hráčem utkání, inkasuje dvě minuty za hákování ve středu ledové plochy. Verva má první početní výhodu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 17. Vantuch (Huml), 25. V. Růžička (Mrázek), 54. Szathmáry (Smejkal, Vondrka) – 19. J. Mikúš (F. Lukeš, V. Hübl), 29. F. Lukeš (J. Mikúš, Kubát), 57. L. Doudera (Baránek, Gerhát), rozh. náj. J. Mikúš