Buffalo – Anaheim 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – Vegas 5:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Columbus – Washington 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (kon.)
Florida – Vancouver 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (kon.)
Chicago – Calgary 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:1 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
Anaheim Ducks
Středa 07.02.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Domácí celek do zápasu vstoupil oslabením, ale v něm se dokázal prosadit. První střelu Girgensonse brankář vyrazil, na dorážku už byl krátký. Po první třetina, kterou střelecky vyhráli domácí 13:11, vede Buffalo o jednu branku.

Z kraje druhé třetiny dokázal hostující celek vyrovnat, prosadil se Rickard Rakell. Následně se v závěru třetiny domácí v přesilovce dostali do vedení. Střelu Okoposoa od modré tečoval Sam Reinhart a Eichel zakončoval do prázdné branky. V poslední minutě hry skvělou teč předvedl Kaše, který srovnal na 2:2.

Ve třetí třetině se hosté dostali do vedení, patnáct sekund před koncem vyrovnal domácí Ryan O'Reilly. Díky tomu uvidíme prodloužení. V nastavením čase po Kašeho pasu rozhodl zápas povedenou střelou Adam Henrique. (03:58:26)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde. Tvrdou ránou se ze střední vzdálenosti prosazuje po Kašeho pasu ADAM HENRIQUE. Asistence: Ondřej Kaše a Brandon Montour.

60:55
    Sledujeme hodně opatrný hokej, ani jeden celek nechce chybovat.

60:23
    Evander Kane pálil z předbrankového prostoru, ale minul branku.

60:01
    Prodloužení začíná.

60:01

Ve třetí třetině se hosté dostali do vedení, patnáct sekund před koncem vyrovnal domácí Ryan O'Reilly. Díky tomu uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:45 Ryan O'REILLY - 3:3

59:45
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí fanoušci jsou velmi spokojení, je vyrovnáno. Po výborně Eichelově pasu se prosazuje obranou zapomenutý RYAN O'REILLY, který trefil odkrytou část branky. Asistence: Jack Eichel a Sam Reinhart.

59:40
    Kyle Okposo dojel kotouč jako první, vyhazoval jej Ryan Kesler. Zakázané uvolnění, buly před brankou Anaheimu.

59:33
    Jakob Silfverberg zblokoval střelekcý pokus Eichela.

59:15
    Jakob Silfverberg zkoušel přes všechny čáry trefit prázdnou branku, ale je z toho jen icing.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Girgensons (C. Nelson), 38. Eichel (S. Reinhart, Okposo), 60. R. O'Reilly (Eichel, S. Reinhart) – 21. Rakell (Getzlaf, Fowler), 40. O. Kaše (Manson, N. Ritchie), 52. Perry, 62. Henrique (O. Kaše, Montour)

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, C. Nelson, Falk, McCabe – Girgensons, Eichel, S. Reinhart – E. Kane, R. O'Reilly, Okposo – S. Wilson, Rodrigues, Pominville – B. Pouliot, Josefson, Nolan.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Berra) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Holzer, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, J.T. Brown, D. Grant.

Rozhodčí: Kozari, StPierre – Shewchyk, Nagy

Diváci: 16 788