Buffalo – Anaheim 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – Vegas 5:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Columbus – Washington 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (kon.)
Florida – Vancouver 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (kon.)
Chicago – Calgary 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:1 (kon.)
Ottawa Senators
5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
New Jersey Devils
Středa 07.02.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek středeční noci! (04:33:25)

Konečný výsledek: Senators vs Devils 5:3

Senators porazili Devils 5:3 a zaznamenali tak třetí výhru z posledních čtyř zápasů. Třemi kanadskými body se o to zasloužil útočník Matt Duchene. Brankář Craig Anderson pochytal 30 ze 33 střel soupeře.
    Důležitým momentem utkání byl gól Zacka Smitha v poslední minutě druhé třetiny. Domácí se tím dostali do vedení 5:2 a Devils již stačili v závěrečné periodě pouze snížit.

59:48
    Hoffman vyhazuje tak, aby to nebylo zakázané uvolnění, Sens to již zvládnou!

59:34
    Střelecký pokus Butchera od modré čáry míjí tři tyče.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:55
    Boyle vyhrál buly, touš ale nyní míjí do neutrální zóny.

58:46
    Tak co vymysleli John Hynes a jeho asistenti? 1 minut a 14 vteřin před koncem třetí třetiny se vhazuje mezi hole Smithe a Boylea po pravici Craiga Andersona. Branka Devils samozřejmě prázdná.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Hoffman (Duchene, E. Karlsson), 15. DiDomenico (Ceci, Dzingel), 19. Duchene (Hoffman, Claesson), 29. White (Chabot, Duchene), 40. Z. Smith (Pageau, Burrows) – 2. Zajac (Noesen), 31. Hall (Zacha, Palmieri), 46. Palmieri (Zacha, Wood)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Oduya, E. Karlsson (C), Ceci, Phaneuf (A), Chabot, Borowiecki, Claesson – Hoffman, Duchene, White – Dzingel, Pageau, DiDomenico – M. McCormick, Z. Smith (A), Pyatt – Pääjärvi, Burrows.
    New Jersey Devils: Kinkaid (29. Läck (C)) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy, Müller – Hall (A), Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac (A), Noesen – Boyle, Stafford.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Jake Brenk – Derek Nansen, Devin Berg

Diváci: 13 991