Buffalo – Anaheim 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – Vegas 5:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Columbus – Washington 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (kon.)
Florida – Vancouver 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (kon.)
Chicago – Calgary 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:1 (kon.)
Ottawa Senators
5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
New Jersey Devils
Středa 07.02.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

45:12
    Devils právě vstřelili branku!
    Ďáblové snižují na 3:5! Andersona prostřeluje zprava po bekhendové přihrávce od Zachy KYLE PALMIERI. Pro křídelního útočníka jedenáctý střelecký zásah v tomto ročníku! Asistence: Pavel Zacha, Miles Wood.
    39:12 Zack SMITH - 5:2

39:12
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Sens přidávají v poslední minutě druhé třetiny pátý zásah! Po návratu z trestné lavice se prosazuje ze samostatného úniku ZACK SMITH. Čtvrtý gól pro kanadské útočníka, 5:2! Asistence: Jean-Gabriel Pageu, Alexandre Burrows.
    30:54 Taylor HALL - 4:2

30:54
    Hokejisté New Jersey využívají početní výhodu a snižují tak na rozdíl dvou branek! Ujal se prudký projektil TAYLORA HALLA z levého kruhu. Jedničku draftu 2010 tak boduje již v jedenáctém utkání v řadě za sebou! Asistence: Pavel Zacha, Kyle Palmieri.
    28:43 Colin WHITE - 4:1

28:43
    Nyní už ale domácí přidávají čtvrtý gól! Po pěkné přihrávce Chabota se prosazuje COLIN WHITE. Jednadvacetiletý útočník zaznamenává vůbec první trefu v NHL, 4:1! Asistence: Thomas Chabot, Matt Duchene.
    18:58 Matt DUCHENE - 3:1

18:58
    Senátoři odskakují soupeři na rozdíl dvou branek! Z pravého kruhu se prosazuje bekhendem pod horní tyč MATT DUCHENE. Bývalý forward Avalanche zapisuje třináctou trefu v sezoně, 3:1! Asistence: Mike Hoffman, Fredrik Claesson.
    14:33 Chris DIDOMENICO - 2:1

14:33
    Domácí otáčejí během necelé minuty skóre utkání! Početní výhodu 5 na 4 využívá se štěstím z levé strany CHRISTOPHER DIDOMENICO. Gólman Devils toho příliš neviděl. Pro rodáka z Toronta pátá branka v tomto ročníku, 2:1! Asistence: Cody Ceci, Ryan Dzingel.
    13:35 Mike HOFFMAN - 1:1

13:35
    Sens využívají dvojnásobnou přesilovku, máme srovnáno! Duchene nabil MIKEU HOFFMANOVI, který se následně z pravého kruhu trefuje bez přípravy nad Kinkaidovo levé rameno. Pro Hoffmana čtrnáctý gól v sezoně 2017/2018, 1:1! Asistence: Matt Duchene, Erik Karlsson.
    01:57 Travis ZAJAC - 0:1

01:57
    Hosté otevírají na konci druhé minuty skóre utkání! Noesen využil zaváhání Phaneufa a přihrál před branku, kde zůstal osamocený TRAVIS ZAJAC. Zkušený útočník prostřelil zblízka Andersona a přidal tak svůj třetí gól za poslední dva zápasy! Asistence: Stefan Noesen.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Hoffman (Duchene, E. Karlsson), 15. DiDomenico (Ceci, Dzingel), 19. Duchene (Hoffman, Claesson), 29. White (Chabot, Duchene), 40. Z. Smith (Pageau, Burrows) – 2. Zajac (Noesen), 31. Hall (Zacha, Palmieri), 46. Palmieri (Zacha, Wood)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Oduya, E. Karlsson (C), Ceci, Phaneuf (A), Chabot, Borowiecki, Claesson – Hoffman, Duchene, White – Dzingel, Pageau, DiDomenico – M. McCormick, Z. Smith (A), Pyatt – Pääjärvi, Burrows.
    New Jersey Devils: Kinkaid (29. Läck (C)) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy, Müller – Hall (A), Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac (A), Noesen – Boyle, Stafford.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Jake Brenk – Derek Nansen, Devin Berg

Diváci: 13 991