Buffalo – Anaheim 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – Vegas 5:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Columbus – Washington 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (kon.)
Florida – Vancouver 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (kon.)
Chicago – Calgary 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:1 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Boston Bruins
Středa 07.02.2018, 01:40 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

59:16
    Domácí si berou oddechový čas, poté bude pokračovat jejich hra bez brankáře.
    58:36 Frans NIELSEN - 2:3

58:36
    Detroit právě vstřelil branku!
    No vida, tak nakonec tu bude drama. Domácí se konečně dostali do tlaku, Frkovu střelu Rask pouze vyrazil před sebe a FRANS NIELSEN ji pak okamžitě dorazil pod horní tyčku. Asistence: Martin Frk, Dylan Larkin.

57:49
    Vhazuje se před Raskem a domácí jsou v šesti!

54:35
    Bude se vylučovat a přesilovou hru si zahrají hosté z Bostonu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Darren Helm.
    48:21 Danton HEINEN - 1:3

48:21
    Bruins právě vstřelili branku!
    A tak přichází trest. Boston se přemístil do útočného pásma, kde předvedl rychlou akci a tu zakončil v pravém kruhu zcela zapomenutý DANTON HEINEN střelou do Howardovy šibenice – 1:3. Asistence: Sean Kuraly, Austin Czarnik.

43:02
    Přesilovka pro Detroit. Dvě minuty za podražení unikajícího Helma dostal Zdeno Chára.

39:37
    Bude. Dvě minuty za hrubost dostali domácí Justin Abdelkader a hostující Patrice Bergeron.
    34:17 David KREJČÍ - 1:2

34:17
    Teď už se to hostům povedlo a vedou. Po vyhraném buly v pásmu vznikl před Howardem zmatek, po střele z kruhu se pak puk odrazil do mezikruží, kde byl nabruslený DAVID KREJČÍ a ten prudkou ranou trefil odkrytou část Howardovy branky – 1:2. Asistence: Jake DeBrusk, Ryan Spooner.
    32:11 Sean KURALY - 1:1

32:11
    Už to ale neplatí a je vyrovnáno. Domácí ztratili ve svém pásu puk, Boston předvedl rychlou kombinaci s vyšachování obrany Detroitu a SEAN KURALY celou akci zakončil přesnou ranou pod horní tyčku. Howard se nezvládl včas přemístit. Asistence: David Pastrňák, Danton Heinen.
    22:08 Martin FRK - 1:0

22:08
    Opět se ukázalo, že MARTIN FRK skrývá ve své střele dynamit. Dostal přesnou přihrávku do levého kruhu pro vhazování a odtud vyslal projektil na Ruska. Tomu puk prošel mezi chrániči a od tyče se odrazil za brankovou čáru. Detroit tak využil přesilovku a vede 1:0. Asistence: Niklas Kronwall, Henrik Zetterberg.

21:20
    Přesilovou hru si nyní zahraje Detroit, dvě minuty za hákování obdržel Charlie McAvoy.

16:08
    Je tu první vyloučení utkání, přesilovku si zahraje Boston. Dvě minuty za hákování dostal domácí Niklas Kronwall

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 23. Frk (Kronwall, Zetterberg), 59. Nielsen (Frk, D. Larkin) – 33. Kuraly (Pastrňák, Heinen), 35. Krejčí (DeBrusk, Spooner), 49. Heinen (Kuraly, Czarnik)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Jensen, DeKeyser, Green, Kronwall (A), Daley, Ericsson – Nyquist, Zetterberg (C), Mantha – Bertuzzi, D. Larkin, Athanasiou – Glendening, Nielsen, Helm – Tatar, Abdelkader (A), Frk.
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Heinen – Spooner, Krejčí, DeBrusk – Backes (A), Riley Nash, Schaller – Czarnik, Kuraly, Vatrano.

Rozhodčí: Pochmara, Lee – Cherrey, Galloway

Diváci: 19 515