Buffalo – Anaheim 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – Vegas 5:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Columbus – Washington 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (kon.)
Florida – Vancouver 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (kon.)
Chicago – Calgary 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:1 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    J. T. COMPHER trefuje přes celé hřiště prázdnou branku a domácí vítězí! Asistence: Patrik Nemeth.
    33:31 Joel WARD - 2:1

33:31
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic je tu kontaktní branka! JOEL WARD vystřelil ze levého kruhu a trefil se přesně pod víko! Tahle branka byla zkoumána videorozhodčím, zda se puk dostal přes brankovou čáru, protože se hodně rychle odrazil ven z branky! Video nakonec potvrdilo, že se puk odrazil od kamery v brance – 2:1! Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Barclay Goodrow.
    24:45 Tyson JOST - 2:0

24:45
    Hodně studená sprcha pro Sharks, kteří dominovali v první třetině! TYSON JOST se dostal do přečíslení dva na jednoho a tohle přečíslení vzal na sebe a vystřelil přesně do pravé šibenice! Asistence: Nail Jakupov a Samuel Girard.
    22:31 Gabriel BOURQUE - 1:0

22:31
    Domácí se ujímají vedení! Jeden z hostujících obránců byl obrán o puk v obranné třetině a Compher dojel až k brance, kde poslal kros na druhou tyč, kam si najel GABRIEL BOURQUE, který přehodil Jonese a posílá Colorado do vedení! Asistence: J. T. Compher a Tyson Jost.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 23. G. Bourque (Compher, Jost), 25. Jost (Jakupov, Girard), 60. Compher (Nemeth) – 34. J. Ward (Vlasic, Goodrow)

Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Barrie (A), E. Johnson, Nemeth, Zadorov, Girard, A. Lindholm – Kerfoot (A), Comeau, Jost – C. Wilson, Greer (A), Söderberg – Toninato, Compher, G. Bourque – Jakupov, Nieto (C), Landeskog.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), Goodrow, Donskoi – Meier, Couture (A), J. Ward – Hertl, Tierney, Labanc – O'Regan, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Wes McCauley – Ryan Gibbons, Brian Mach