Méty – Caen 2:2 (2:3 po pen.) | Lens – Troyes 1:0 (kon.) | Montpellier – Lyon 1:2 (kon.)
Racing Lens
1:0 (0:0)
ESTAC Troyes
Středa 07.02.2018, 18:30 • Stade Bollaert-Delelis • Francouzský pohár • Osmifinále

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:6. (20:23:57)

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 1:0, jednu z mnoha šancí dokázal proměnit Cristian, který rozhodl o postupu svého týmu. Troyes si mnoho šancí vypracovat nedokázalo, a tak prohrává.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Charles Traoré (ESTAC Troyes).

90+2
    Walter hledal spoluhráče postaveného a připraveného přímo pro střelu. Pas postrádal přesnost.

90+1
    Hostující celek se pokouší o vyrovnání, ale domácí obrana se stáhla až ke své brance.

90+1
    Sudí nastavují k základním devadesáti minutám tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Alois Confais (ESTAC Troyes).

89
    Dvě minuty zbývají do konce druhého poločasu, Racing Club De Lens kontroluje hru a míří za výhrou v tomto zápase. Hosté už mnoho času nemají.

88
    Ojedinělou střelu Troyes vyslal na branku Niané, ale jeho ránu snadno kryje brankář Lens.

87
    Za hlasitého fandění domácích příznivců míří Lens k postupu do dalšího kola.

86
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Kévin Fortune, přichází Filip Markovic.

85
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

84
    Balon se snesl před branku, ale vyboxoval jej brankář Samassa.

84
    Fanoušci domácího celku vytvářejí výbornou atmosféru, další domácí akci vedl Koukou, jeho projektil zastavil hostující tým jen za cenu rohového kopu.

82
    Cordoval se pokoušel rychle rozehrát útočnou akci, ale jeho projektil dokázala velmi dobře zastavit domácí obrana, jmenovitě uspěl Cvetinovic

81
    Lens hraje aktivně a díky spolehlivému defenzivnímu výkonu vstupuje do poslední desetiminutovky s jednobrankovým vedením.