Saint-Étienne – Marseille 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:2)
Olympique Marseille
Pátek 09.02.2018, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

Tento zápas končí remízou. Jako první se do vedení dostal hostující celek již ve čtvrté minutě. Pak domácí Kévin Monnet-Paquet dokázal vyrovnat. Jenže v prvním poločase poslal Marseille do vedení Morgan Sanson. Patnáct minut před koncem zápasu srovnal domácí Robert Berić. (22:40:38)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:12.

90+2. Florian Thauvin (OMA)

90+2
    Florian Thauvin skvěle vypálil a jeho projektil senzačně zastavil domácí brankář. Stéphane Ruffier udržel remízový stav.

90+2
    V poklidném tempu se poločas dohrává, míč nyní mají hosté pod kontrolou.

90+1
    Celkem uvidíme dvě minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Clinton N'Jie se málem propracoval do vyložené střelecké pozice, ale jeho projektil na poslední chvíli zablokoval obránce.

88
    Jonathan Bamba se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině a pokouší se zakončit.

87
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

86
    Olympique Marseille se propracoval do velké šance,ale domácí Mathieu Debuchy odehrál na rohový kop. Konstantinos Mitroglu nedokázal trefit branku ve vyložené pozici.

85
    Pět minut hry zbývá do konce poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec. Vzhledem ke střídání, jsou nějaké ty minuty nastavení pravděpodobné.

83
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Konstantinos Mitroglu.

83
    Saint-Étienne se nyní musí bránit tlaku soupeře, více ze hry mají jednoznačně hosté, ale ti nemohou zatím rozhodnout zápas ve svůj prospěch.

82
    Olympique Marseille se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, více ze hry mají fotbalisté v modrém.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Stav zápasu je vyrovnaný.

79
    Stéphane Ruffier si vyskočil pro nepříliš povedený centr, který vyslal jeden z hostujících hráčů do vápna.

78
    Dimitri Payet rozehrává rohový kop. Centr před branku velmi dobře odvrátil Loïc Perrin.

Jan Prošek

Branky: 10. Monnet-Paquet (Bamba), 75. Berić (Bamba) – 4. Thauvin (Sakaj), 20. M. Sanson (B. Sarr)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin, Gabriel Silva – Dioussé (61. Ntep) – Pajot (71. Hernani), Bamba – Selnaes, Hamouma, Monnet-Paquet (71. Berić).
    Náhradníci: Moulin – Hernani, Berić, Vagner, Maiga, Katranis, Ntep.

Olympique Marseille: Mandanda (44. Pelé) – B. Sarr, Rami, Rolando, Sakaj – Anguissa, Gustavo – Thauvin, M. Sanson (83. Mitroglu), Payet – Germain (67. N'Jie).
    Náhradníci: Pelé – Abdennour, Amavi, Kamara, Maxime López, Mitroglu, N'Jie.