Buffalo – NY Islanders 4:3 (kon.) | New Jersey – Calgary 2:3 (kon.) | Philadelphia – Montreal 5:3 (kon.)
Ottawa – Nashville 4:3 (po pr.) | Tampa – Vancouver 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 6:1 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:4 (po pr.) | Chicago – Dallas 2:4 (kon.) | San Jose – Vegas 3:5 (kon.)

Radek Faksa (DAL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:46
    Martin Hanzal (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:59 (05:16:10)

1. Tyler Pitlick (DAL) 1+0
    2. Ben Bishop (DAL) 37 zák., 2 góly, 94,9%
    3. Brent Seabrook (CHI) 0+2

V sedmém zápase v řadě se prosadilo Chicago jako první. Krásným pasem vyslal Seabrook do šance Toewse, jehož pokus propadl brankáři Dallasu do sítě.

Mezi 26. a 27. minutou dokázal hostující celek otočit stav zápasu. Nejprve se prosadil po krásné Radulově přihrávce Seguin, a tak tečoval střelu od modré čáry Johns. Forsberg rychle inkasoval dvě branky, a tak se Dallas dostal do vedení. Krátce po polovině zápasu domácí dokázali vyrovnat, v přesilovce poslal do branky odražený kotouč Anisimov. Pět sekund před koncem třetiny poslal hosty do vedení Tyler Pitlick.

Ve třetí třetině náskok Dallasu navýšil gólem do prázdné branky Tyler Seguin.

59:36
    Domácí znovu hrají v šesti, zkouší hru bez brankáře, Ben Bishop musí být pozorný.
    59:02 Tyler SEGUIN - 2:4

59:02
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje vedení, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné domíácí branky TYLER SEGUIN. Asistence: Greg Pateryn.

58:35
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Stars.

58:14
    Ben Bishop kryje kotouč po střele, kterou od modré čáry vyslal Brent Seabrook.

58:02
    Hostující celek rozehrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Dallasu.

57:51
    Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

57:30
    Dallas drží hru daleko od své branky, Ben Bishop mnoho práce nemá.

57:20
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Chicago stále prohrává o jednu branku.

56:42
    Domácí se dostlai do zakončení, pálil Jordan Oesterle, jehož projektil byl zblokovaný obráncem soupeře.

56:23
    Chicago znovu hraje od své branky, hostující celek drží hru bezpečně daleko od své branky.

55:35
    Vinnie Hinostroza a John Klingberg se střetli ve středním pásmu, hra pokračuje dál.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetině, Dallas si stále drží jednobrankové vedené.

54:30
    Brent Seabrook rozehrává od své branky, Chicago se pokouší o co nejrychlejší vyrovnání, zatím se ale nemůže domácí tým propracovat do výraznější střelecké pozice.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. J. Toews (Seabrook), 33. Anisimov (Seabrook, Hinostroza) – 26. Seguin (Radulov, Hamhuis), 27. Johns (Elie, Faksa), 40. Pitlick (J. Klingberg), 60. Seguin (Pateryn)

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (J. Glass) – Keith, C. Murphy, E. Gustafsson, Seabrook, Kempný, Oesterle – DeBrincat, J. Toews, Duclair – Hartman, Anisimov, P. Kane – Saad, Schmaltz, Hinostroza – Sharp, Kämpf, Wingels.
    Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Johns, Honka – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – Roussel, Faksa, Pitlick – Elie, Hanzal, B. Ritchie.

Rozhodčí: Nicholson, Lee – Cormier, Cherrey