Jakubčovice nad Odrou – Vyškov 7:9 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Atraps-Hombres Brno 4:4 (kon.) | Hodonín – Ž. Vlci Brno 6:1 (kon.)
FC Tango Hodonín
6:1 (2:0)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 09.02.2018, 20:45 • TEZA Hodonín • 2. Futsal liga východ • 15. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný z zbytek večera. (22:20:28)

Tangu se podařilo navýšit vedení a v druhém poločase jasně dominovalo. Za domácí nastoupil v posledních minutách i dorostenec Beneš, který tak získával cenné zkušenosti mezi dospělými.

39:13
    Další vynikající zákrok Kunického! Tentokrát vychytal Starého.

39:00
    Poslední minuta tohoto utkání.

38:14
    Hodonín právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ POSPIŠ trefuje prázdnou bránu a přidává šestou branku Tanga. Asistence: Bez asistence

37:34
    Skvělý zákrok vytáhl Kunický proti Svobodovi!

36:48
    Kunický vyslal do běhu BOHUMÍRA DOUBRAVSKÉHO, který procpal míč mezi nohama Pšurného.

36:23
    Domácí už kontrolují hru a vypadá to, že si pohlídají zisk tří bodů v dnešním utkání.

35:26
    Levčík v obrovské šanci pouze nastřeluje bližší tyč!

34:22
    Oddechový čas pro hosty.

34:22
    Nejspíš je rozhodnuto! MILAN SVOBODA dostal přihrávku od Novotného a nádherným lobem překonal hostujícího brankáře. Asistence: Novotný

33:23
    Doubravský v pádu zakončil, jeho střelu ale vychytal skvělý Pšurný.

31:48
    Levčík dal křižnou nahrávku na TOMÁŠE POSPIŠE, který napálil míč do odkryté brány, a zvýšil tak na 3:1. Asistence: Levčík

31:05
    To je futsal nahoru-dolů! Dvě šance na obou stranách.V krátkém časovém úseku teď předvedli své schopnosti i brankáři, kteří vytáhli nádherné zákroky.

30:48
    Hostující obránci se dostali pořádně pod tlak a celou situaci musel vyřešit až Kratochvíl vysokým odkopem.

29:35
    Vypadá to na velmi dramatický závěr! Hostující tým ožívá a v posledních minutách pořádně zavařuje domácímu Tangu.

28:50
    Kratochvíl byl zfaulován a hosté budou mít k dispozici přímý volný kop.

Michal Hladký

Branky: 14. Levčík (Doubravský), 19. Cenek (Doubravský), 32. Pospiš (Levčík), 35. Svoboda (Novotný), 37. Doubravský (Kunický), 39. Pospiš – 26. Starý (Pšurný)

FC Tango Hodonín: Kunický (Dvořák) – Chadzidis, Cenek, Svoboda, Novotný, Beneš, Janulík, Pospiš, Levčík, Doubravský, Dvořák, Vanda
    Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Stoklásek, Kratochvíl, Svoboda, Starý, Chroust, Mezník

Rozhodčí: Čep – Kolář