Millwall FC
1:1 (1:1)
Cardiff City FC
Pátek 09.02.2018, 20:45 • The Den • Anglická Championship • 31. kolo

V rámci 31. kola anglické soutěže Championship, jsme sledovali velice atraktivní a vyrovnané utkání mezi Millwallem a Cardiffem. Branky padly pouze v 1. poločase a to hned ve 4. minutě kdy po chybě Romea se dostal k zakončení Hoilett a nekompromisní střelou k levé tyči otevřel stav utkání ve prospěch Cardiffu. Ještě před koncem poločasu se Millwallu povedlo vyrovnat po sraženém míče Morisona, centroval do velkého vápna Wallace a našel nabíhajícího Gregoryho, který svojí prudkou střelou doprostřed branky prostřelil Etheridge. Ve 2. poločase jsme viděli ještě neuznaný gól Bamby a návrat Tima Cahilla na anglický trávník. (22:43:40)

90+4

90+3
    Paterson před koncem utkání utekl všem obráncům, ale nepovedlo se mu obstřelit domácího brankáře a jeho pokus letěl vedle levé tyče.

90+2
    Po dlouhých 6 letech se na anglickém trávníků ukazuje právě legenda Evertonu a odchovanec Millwallu Tim Cahill.

90+1
    Hlavní sudí Stroud nastavuje 4 minuty nad rámec hlavní hrací doby.

90
    Pro dnešek dohrál střelec první branky Gregory, kterého nahrazuje Cahill.

89
    Patersonův dlouhý aut, pro který si ale došel domácí brankář Archer.

88
    Hostující trenér Neil Warnock stále nevěřícně kroutí hlavou a stále nechápe neuznaný gól pro jeho tým.

87
    Po rohovém kopu Cardiffu jsou u míče domácí hráči.

86
    Hoilett přihrál Rallsovi, ten centroval do vápna, ale jeho přihrávka byla zblokována Cooperem.

85
    Hoilett trefil hlavu jednoho hráčů ve zdi a následná hlavička Patersona letěla nad.
    Neuznaný gól Mamby

83
    Byl odpískán faul na Bennetta, zrovna ve chvíli, když Bamba akrobaticky zakončil a vstřelil gól.

82
    A poslední střídání pro Cardiff, pro dnešek dohrál Madine, kterého nahrazuje Zohore.

82
    Centr do velkého vápna na Morrisona, ale tomu se nakonec nepovedlo zakončit.

80
    Čerstvý Damour se pokoušel utéct svému soupeři, ale byl zastaven čistým zákrokem Hutchinsona.

79
    A první střídání i na straně domácího týmů. Odchází Marshall a na hřiště přichází Onyedinma.