Tottenham – Arsenal 1:0 (kon.) | Everton – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Stoke – Brighton 1:1 (kon.)
Swansea – Burnley 1:0 (kon.) | West Ham – Watford 2:0 (kon.) | Manchester City – Leicester 5:1 (kon.)
Everton FC
3:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 10.02.2018, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 27. kolo

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera! (18:03:44)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:15.

Fotbalisté Evertonu poráží Crystal Palace 3:1. Všechno podstatné se událo ve druhém poločase. Domácí do něho skvěle vstoupili. Hned v jeho úvodní minutě se prosadil Gylfi Sigurdsson a v 51. minutě navýšil náskok Toffees Baye Oumar Niasse. Když pak čtvrthodiny před koncem zvýšil Tom Davies už na 3:1, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Hosté se v 83. minutě dočkali alespoň čestného úspěchu, který zaznamenal z penalty za ruku Luka Milivojević.
    Domácí vítězný taneček pod vedením Oumara Niasseho.

90+3

90+3
    Luka Milivojević stáhl k zemi Toma Daviese. Ten zůstává ležet na hřišti, byť to nevypadalo, že by byl obětí tak hrozného zákroku.

90+2
    Míč po dlouhém nákopu doputoval za domácí bránu. Jordan Pickford nebude pospíchat s výkopem.

90+2
    Tom Davies si pomohl při zpracování míče rukou. Hosté budou rozehrávat ze středu hřiště.

90+1
    Už to víme. Ještě tři minuty.

90
    Začala už poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik času ještě rozhodčí nastaví.

88
    Zajímavé je, že hostující manažer Hodgson dosud nestřídal. Zřejmě nemá na střídačce nikoho, o kom by byl přesvědčen, že by hru jeho týmu oživil.

86
    Sigurdsson zkusil překvapit Hennesseyho padáčkem na zadní tyč. Hostující gólman míč přizvedl na roh.

85
    Domácí budou chtít držet míč daleko od své brány. Nyní získali standardní situaci.
    83. Luka MILIVOJEVIĆ - 3:1

83
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Jiskřičku naděje hostům vrací LUKA MILIVOJEVIĆ! Ten z pokutového kopu napálil míč k pravé tyči z pohledu gólmana Evertonu.

82
    Penalta pro hosty! Ashley Williams zahrál před vlastní bránou rukou!

81
    Z levé strany centroval Andros Townsend. Balón odvrátil do bezpečí Keane.

80
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Idrissa Gueye, přichází Morgan Schneiderlin.

78
    Toffees soupeře zničili velmi dobrým výkonem ve druhém poločase, v němž vstřelili všechny své góly. Tohle už budou Eagles těžké obracet.

Martin Augustin

Branky: 46. G. Sigurdsson (Niasse), 51. Niasse (Cuco Martina), 76. Davies – 83. Milivojević (pen.)

Karty:   68. Walcott (EVE) – 54. van Aanholt (CRP)

Everton FC: Pickford – Coleman (46. Kenny), M. Keane, Mangala (45. A. Williams), Cuco Martina – Davies, Gueye (80. Schneiderlin), Rooney (C) – Walcott, Niasse, G. Sigurdsson.
    Náhradníci: Robles – Schneiderlin, A. Williams, Bolasie, Tosun, Calvert-Lewin, Kenny.

Crystal Palace FC: Hennessey – Fosu-Mensah, Tomkins, J. Ward, van Aanholt – Townsend, Cabaye, Milivojević (C), McArthur – Sörloth, Ch. Benteke.
    Náhradníci: Henry – Čung-Jong, Souaré, Delaney, Wan-Bissaka, Rakip, Riedewald.

Rozhodčí: Moss – Smart, Halliday

Diváci: 39139