Rheindorf Altach – Salzburg 0:1 (kon.) | Austria – Linz 1:3 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 0:1 (kon.)
St. Pölten – Mattersburg 0:3 (kon.)
SKN St. Pölten
0:3 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 10.02.2018, 18:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 22. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:22:25)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:15.

Je tu konec! Mattersburg jasně ovládl druhý poločas, když se dvakrát trefil Prevljak a jednou Holler. Hosté tak potvrdili roli favorita, se kterou do dnešního utkání šli a připisují cenné tři body do tabulky nejvyšší rakouské soutěže.

90+4

90+2
    Ještě jednu jedovatou ránu vyslal Hofbauer. Jeho pokus ze velké vzdálenosti ale Kusterovu nulu nehrozil.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví v dnešním utkání tři minuty.

90
    Okugawa mohl přidat další gól na konto hostujícího celku! Japonský hráč pálil z dobré pozice, avšak přímo do rukavic domácího brankáře.

88
    A stejného stylu hry jsme svědky i v dalších minutách. Teď ale aspoň rozproudil hru Huber, jenž nevybíravě porazil jednoho ze svých protihráčů

86
    Závěr utkání se dohrává v tréninkovém tempu.
    84. Alois HÖLLER - 0:3

84
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Domácí v posledních minutách hrají s otevřenou obranou a to se jim stalo osudným, protože naprosto osamocený ALOIS HOLLER zvyšuje již na 3:0!

83
    Schutz se prodral po pravé straně a snažil se najít někoho z útočné trojice svých spoluhráčů, ovšem neúspěšně.

82
    Faulu se dožadoval Holler, jeho hlas ale zůstává nevyslyšen.

80
    Domácí kombinují na své polovině a neženou se do útoku, z čeho těží obrana hostí, která má čas na to, aby se zformovala.

79
    Nevypadá to, že by se domácí celek tlačil do nějakého závěrečného tlaku. Hosté jsou stále aktivnějším týmem, a myslím si, že si tříbodový zisk v dnešním utkání pohlídá.

78
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martin Rasner, přichází Eren Keles.