Dortmund – Hamburg 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 4:2 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnem 4:2 (kon.)
Leverkusen – Hertha 0:2 (kon.) | Hannover – Freiburg 2:1 (kon.) | Bayern – Schalke 2:1 (kon.)
Hannover 96
2:1 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 10.02.2018, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 22. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (17:25:18)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:4. Fauly: 13:7.

Je dobojováno. Domácí sice v závěru druhé půle měli už jen jednobrankový náskok a hosté se nadechli k závěrečnému tlaku, na vyrovnání to už ale nestačilo. Hannover si tak připisuje další tři body do tabulky, hosté naopak odjedou s prázdnou.

90+4

90+3
    Hosté dlouho operovali před domácí brankou a byla z toho další akce před brankářem Tschaunerem, ten ale celou situaci pokryl dalším zákrokem a podržel těsné vedení svého celku.

90+1
    Hosté vycítili šanci a znovu ohrozili domácí branku, ale jeden z domácích obránců zabránil další střele Freiburgu.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Iver Fossum, přichází Florian Hübner.
    88. Manuel GULDE - 2:1

88
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Nyní se to ale domácím nepovedlo a hosté se dostávají domácím na dostřel jediného gólu. Střelu pravou rukou poslal pryč domácí brankář. Míč ale doplachtil na kopačku MANUELA GULDEHO, který z voleje nedal domácímu brankáři vůbec žádnou šanci – 2:1.

87
    Domácí začali svůj výsledek bránit a na vlastní polovině se snaží nenechat projít hosty před Tschaunera. To se jim zatím dobře daří.

86
    Dotěrní hosté si připravili další šanci před domácí brankou, ale následná střela skončila na obraně Hannoveru. Odkop od své branky tak provede Tschauner.

85
    Další rohový kop pro hosty. Ten rozehrál Günter, ale poté svým centrem nikoho v pokutovém území nenašel.

84
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Martin Harnik.

83
    Günter stáhl rukou k zemi Juliana Korba a ten byl poslán k zemi. Sudí vytahuje další žlutou kartu, kterou hostujícího hráče potrestal.
    82. Füllkrugovu střelu chytil do rukavic Schwolow.

82
    Niclas Füllkrug vyslal střelu přímo doprostřed branky hostů, kde byl připravený Schwolow a jeho ránu pak ukryl ve svých rukavicích. Podržel tak svůj tým!

81
    Střela Katha skončila vysoko nad a je tu další odkop od domácí branky. Hráči Hannoveru jsou tak už blíže ke třem bodům, když dvoubrankový náskok dobře hájí.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky utkání. U míče jsou hosté a stále se marně snaží dostat domácím na dostřel jediné branky.