Benátky n/J – Přerov 3:2 (kon.) | Kladno – Litoměřice 1:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 2:7 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 3:1 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 2:1 (kon.)
Vsetín – Prostějov 5:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 10.02.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 48. kolo

A je za námi i třetí třetina. V té jsme mohli vidět větší aktivitu Českých Budějovic, které se snažily o srovnání stavu po celou dobu zápasu. Díky zvýšené aktivitě jsme byli svědky ale i několik vyloučení a to tří na straně Motoru a jedno pro Horáckou Slavii. V čase 50:16 se své první branky dočkali také hosté, kdy ji vstřelil Kutlák po nádherné spolupráci s Robem. Ale ani to nestačilo k otočení stavu utkání pro prospěch Českých Budějovic, které se nevzdaly bez boje a ještě několik minut před koncem utkání hrály bez brankáře. Třebíč si však i tuto situaci krásně pohlídala a dotáhla tak zápas s vedením 2:1. Horácká Slavia si tak dnes odnáší tři body. To bude z dnešního onlajn přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (20:01:31)

59:39
    Hosté opět zkouší štěstí bez brankáře. Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, Čejka ale ztrácí kotouč a na modré čáře pokračuje Filip Novák. Puk ale zachytili domácí a vyváží ho pryč ze svého pásma.

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:26
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jan Wasserbauer – 2 min., hrubost).

59:26
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Richard Nejezchleb – 2 min., hrubost).

59:26
    Kváča se vrací do své brány na vhazování, které proběhne před jeho bránou.

59:26
    Nyní musí rozhodčí řešit menší šarvátku mezi hráči Motoru a Horácké Slavie, to se jim daří a nikdo nakonec nepřichází k fyzické úhoně.

59:10
    Hosté hrají bez brankaře.

58:59
    Domácí se opět dostávají ven ze své třetiny vyhozením kotouče do středního pásma.

58:30
    Kutlák se nedokázal dostat přes třebíčskou obranu a je vyhnán do středního pásma.

58:10
    Domácí se opět dostávají z nátlaku hostů vyhozením kotouče do středního pásma.

57:35
    Vhazování před Vejmelkou si berou hosté, Květoň ale nedokázal kotouč udržet v rohu kluziště a domácí se tak osvobozují na základě vyhození puku.

56:35
    Kutlák kombinuje s Robem na modré čáře, ti nahrávají kotouč za bránu Vejmelky, ale po krátké chvíli se dostávají z útočné třetiny a musí začít od začátku.

56:00
    Pajič se dostal ke střele po nahrávce od Nejezchleba, tato střela ale končí mimo bránu.

54:45
    Heřman vyráží podél mantinelu před Vejmelku, tam však jeho akce končí a musí se vracet zpět do středního pásma a ke svému brankáři.

54:20
    Wasserbauer vypálil ze středu útočného pásma tvrdou střelu, která byla následně sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude znovu před Kváčou.

54:00
    Oba týmy střídají. Wasserbauer si projel opět všechna tři pásma a pokusil se i o střelu z bekendu, ta se mu podařila, ale nakonec skončila mimo bránu.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 7. Kristl (Nedbal, Vodný), 35. Ferda (Süss) – 51. Kutlák (Rob)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Nedbal, L. Vágner, Furch, D. Mikyska, Kaláb, Čejka, Půža – L. Horký, Dolníček, R. Erat – Kristl, Kusko, Vodný – Paták, Jan Wasserbauer, T. Havránek – Matěj Novák, Süss, Ferda.
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Čáp, Kutlák, Pýcha, Kučný, Fillman, F. Novák – Nedorost, Pajič, Nejezchleb – Martin Novák, Vampola, Čermák – Jonák, Rob, J. Mikyska – L. Květoň, Vlček, Heřman.

Rozhodčí: Obadal, Kašík – Zídek, Otáhal.