Lovosice – Nové Veselí 40:22 (kon.) | Strakonice – Kopřivnice 27:27 (kon.) | Zubří – Dukla 29:28 (kon.)
Jičín – Královo Pole 30:25 (kon.)
HC ROBE Zubří
29:28 (13:18)
HC Dukla Praha
Sobota 10.02.2018, 18:00Chance Extraliga mužů • 15. kolo

Pořádné drama sledovala nově zrekonstruovaná hala v Zubří. Domácí házenkáři vysoko prohrávali, utkání ale úplně otočili a nad Duklou o gól zvítězili.

HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha 29:28 (13:18)

Zásadní obrat dokázali házenkáři Zubří. Po přesunu z rožnovského azylu do vlastní domácí haly jim vůbec nevyšel úvod zápasu, když Mubenzem pět minut před poločasem zvyšoval náskok Dukly na sedm branek (10:17) a domácí korigovali na poločasový pětibrankový rozdíl až těsně před přestávkou. Začátek druhého poločasu pak Zubřané ovládli a manko rychle stahovali. Vyrovnáno bylo deset minut před koncem a pak už se skóre tahalo. Tři minuty před koncem vedli Zubřané 29:28 a pak už se skóre nezměnilo. Zubřané poprvé doma bodovali po nejtěsnější možné výhře. (22:46:47)

Konec zápasu. (29:28)

60
    Střela z devítky nakonec končí mimo oblast zuberské brány! Pražané už to nestihnou a Zubří tak po neuvěřitelném obratu vítězí v dnešním utkání nejtěsnějším rozdílem jediné branky! (29:28)

60
    Zbývá posledních šest vteřin do konce dnešního dramatického utkání! Dukla bude rozehrávat volný devítimetrový hod! Podaří se úřadujícím mistrům srovnat? Nebo Valaši oplatí Dukle podzimní porážku? (29:28)

60
    Brankář hostů zneutralizoval střelecký pokus z křídla! Dukla jde půl minuty před koncem do útoku a má možnost srovnat! (29:28)

59
    Házenkáři Dukly Praha nedokázali dotáhnout svou akci do úspěšného zakončení, dopředu se řítí Valaši ze Zubří. (29:28)

58
    Trenér hostů Jiřík Kotrč si žádá oddechový čas. (29:28)

57
    Vážení čtenáři, přijměte prosím naši omluvu, ale bohužel nás zastihly technické potíže, kvůli kterým jsme Vám nebyli schopni zprostředkovat podrobný popis branek. Technické problémy se nám podařilo odstranit. Stav zápasu je tři minuty před koncem 29:28 pro domácí. (29:28)

52
    Na dvě minuty opouští palubovku Šůstek, který po verdiktu rozhodčích obdržel dvouminutový trest. (26:26)
    51
    Zubří srovnává stav utkání! Domácí hala je v euforii! Zuberští diváci si tyto chvíle opravdu užívají a vytvářejí svým miláčkům jedinečnou diváckou kulisu! Domácí útok zpozoroval volného Dořičáka na křídle, který po obdržené nahrávce svůj let nad brankovištěm zakončil krásnou technickou střelou přes prsty. (26:26)
    50
    Martin Hrstka zpozoroval mezeru v hostující obraně a rychlým proskokem z šestky zařídil svému týmu další branku. (25:26)

49
    Vůdce zuberské lavičky Andrej Titkov si žádá oddechový čas. (24:26)

48
    Mistrovská Dukla však rychle odpovídá z rukou Svitáka! Jakub Sviták se na pivotu dostal za záda bránících hráču Zubří a přiklonil se ke střelbě k tyči. (24:26)
    47
    Zuberská ofenziva našla chytrou přihrávkou na křídle volného Picha, který se přesnou ránou na delší tyč prosazuje. Na jeho střelu totiž brankář hostů nedosáhl. (24:25)
    46
    Dořičák se hnal přes celé hřiště do trháku a překonal brankáře hostů. (23:25)
    45
    Zuberský Janíček to vzal na devíti metrech na sebe a přesnou pravačkou se trefuje mezi tři tyče! (22:25)
    44
    Valaši ze Zubří si ve své obraně pomohli nedovoleným zákrokem. Hosté tak měli k dispozici sedmimetrový hod, který s přehledem proměnil dnes střelecky potentní Jakub Sviták. (21:25)

44
    Zuberský Adam Reček obdržel dvouminutový trest. (21:25)
    43
    Reichl dobře zpracoval na pivotu balón a střelou z pádu překonal zuberského brankáře. (21:24)