konec
Ženy - Sprint (7,5 km)

Vítěz: L. Dahlmeierová (GER)

Sobota 10.02.2018, 12:15 • Alpensia Cross-Country and Biathlon Centre, Pchjongčchang • Zimní olympijské hry - Biatlon
     
    To je z mé strany všechno. Děkuji za pozornost a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (15:05:56)
     
    Konečné pořadí
    1. Laura Dahlmeierová (GER) 21:06.2 (0)
    2. Marte Olsbuová (NOR) +24.2 (1)
    3. Veronika Vítková (CZE) +25.8 (1)
    4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +33.1 (1)
    5. Vanessa Hinzová (GER) +40.3 (1)
    6. Lisa Vittozziová (ITA) +40.5 (1)
    7. Hanna Öbergová (SWE) +40.8 (1)
    8. Irene Cadurischová (SUI) +45.5 (1)
    9. Darja Domračevová (BLR) +46.2 (2)
    10. Justine Braisazová (FRA) +47.9 (2)
    11. Paulina Fialková (SVK) +50.6 (1)
    12. Franziska Hildebrandová (GER) +53.7 (1)
    13. Anastasia Kuzminová (SVK) +53.9 (3)
    14. Vita Semerenková (UKR) +54.5 (1)
    15. Markéta Davidová (CZE) +57.1 (1)
    16. Anais Chevalierová (FRA) +1:09.4 (1)
    17. Iryna Krjuková (BLR) +1:11.2 (1)
    18. Dorothea Wiererová (ITA) +1:14.1 (2)
    19. Anais Bescondová (FRA) +1:14.6 (2)
    20. Tatjana Akimovová (OAR) +1:18 (0)
    21. Denise Herrmannová (GER) +1:19.6 (+2)
    22. Johanna Talihärmová (EST) +1:20.8 (1)
    23. Jessica Jislová (CZE) +1:22.9 (1)
    24. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:26.2 (4)
    25. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:30.2 (3)
    26. Lena Häckiová (SUI) +1:33.5 (3)
    27. Mona Brorssonová (SWE) +1:36 (2)
    28. Krystyna Guziková (POL) +1:37.1 (1)
    29. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:45.3 (1)
    30. Galina Višněvská (KAZ) +1:46 (2)
    31. Elisa Gasparinová (SUI) +1:46.2 (2)
    32. Anna Frolinová (KOR) +1:50.7 (3)
    33. Uljana Kajševová (OAR) +1:52.3 (2)
    34. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +1:57 (2)
    35. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:59.7 (1)
    36. Naděžda Skardinová (BLR) +2:01.6 (3)
    37. Linn Perssonová (SWE) +2:05.3 (3)
    38. Jen Čang (CHN) +2:07.8 (1)
    39. Baiba Bendiková (LAT) +2:08.4 (4)
    40. Julia Ransomová (CAN) +2:08.8 (1)
    41. Selina Gasparinová (SUI) +2:12.2 (4)
    42. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:13.5 (1)
    43. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13.6 (3)
    44. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.8 (3)
    45. Monika Hojniszová (POL) +2:14.4 (3)
    46. Valj Semerenková (UKR) +2:14.7 (3)
    47. Anja Erženová (SLO) +2:14.7 (3)
    48. Dunja Zdoucová (AUT) +2:14.8 (0)
    49. Sari Furujová (JPN) +2:15.3 (2)
    50. Synnove Solemdalová (NOR) +2:17.7 (3)
    51. Emily Dreissigackerová (USA) +2:21 (1)
    52. Nadzeja Pisaravová (BLR) +2:22.9 (2)
    53. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:23 (3)
    54. Emma Lunderová (CAN) +2:24.2 (2)
    55. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:26.1 (3)
    56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:29.5 (3)
    57. Megan Tandyová (CAN) +2:36.6 (2)
    58. Darja Kliminová (KAZ) +2:41.5 (3)
    59. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:42.9 (4)
    60. Emilija Jordanovová (BUL) +2:43.8 (1)
    61. Clare Eganová (USA) +2:45.4 (3)
    62. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:52.7 (4)
    63. Olga Poltoraninová (KAZ) +2:53.4 (2)
    64. Mari Laukkanenová (FIN) +2:54.4 (5)
    65. Diana Rasimovičiuteová (LTU) +2:54.6 (1)
    66. Susan Dunkleeová (USA) +3:06.9 (5)
    67. Amanda Lightfootová (GBR) +3:09.1 (3)
    68. Jurie Tanakaová (JPN) +3:15.4 (2)
    69. Federica Sanfilippová (ITA) +3:23.9 (3)
    70. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:24.1 (3)
    71. Alina Rajkovová (KAZ) +3:27.6 (3)
    72. Daniela Kadevová (BUL) +3:33 (3)
    73. Irina Varviněcová (UKR) +3:41.9 (5)
    74. Ivona Fialková (SVK) +3:42.4 (5)
    75. Urška Pojeová (SLO) +3:46.6 (4)
    76. Desislava Stojanovová (BUL) +3:48.1 (5)
    77. Laura Toivanenová (FIN) +3:49.2 (1)
    78. Eun-džung Ko (KOR) +4:05.9 (2)
    79. Venla Lehtonenová (FIN) +4:07.5 (3)
    80. Natalja Kočerginová (LTU) +4:10 (5)
    81. Éva Tófalviová (ROU) +4:13.8 (4)
    82. Či-hi Mun (KOR) +4:20.4 (6)
    83. Terezia Poliaková (SVK) +4:26 (5)
    84. Milena Todorovová (BUL) +4:27.4 (2)
    85. Rina Micuhašiová (JPN) +4:46.9 (5)
    86. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +5:12.6 (7)
    87. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +5:18.7 (6)
    Veronika Vítková získala bronzovou medaili

     
    Máme za sebou úvodní biatlonový závod na letošních ZOH v Pchjongčchangu. Laura Dahlmeierová se stala olympijskou vítězkou ve sprintu, pro stříbro si dojela Marte Olsbuová z Norska a na třetím místě skončila Veronika Vítková, která pro českou reprezentaci získávala vůbec první medaili na letošních hrách. Fantastický závod má za sebou také Markéta Davidová, která si zajela pro životní patnácté místo. To samé platí o Jessice Jislové, která skončila na 22. místě. Nejhorší českou závodnicí je tedy Eva Puskarčíková, která obsadila až 43. místo. Slovenská reprezentace může být taky spokojená. Paulina Fialková je jedenáctá, Anastasia Kuzminová zase třináctá.
     
    CÍL
    Terezia Poliaková (SVK) je v cíli se ztrátou čtyř minut a 26 sekund, této slovenské závodnici patří 81. místo.
     
    CÍL
    Je to jisté! Veronika Vítková získá pro českou reprezentaci první medaili na letošních ZOH. Vítková skončí na třetím místě!
     
    CÍL
    Do konce závodu nám chybí 13 závodnic, které se ještě nachází ve druhém kole.
     
    2. stř
    Irene Cadurischová (SUI) ukončila dnešní střelecké představení bez jediné chyby.
     
    CÍL
    Markéta Davidová (CZE) má za sebou vynikající závod, jelikož si zatím dojela pro čtrnáctý celkový čas.
     
    CÍL
    Ivona Fialková (SVK) končí závod na průběžném 62. místě se ztrátou +3:42,4.
     
    CÍL
    Na 99% můžeme říct, že dnes vyhraje Laura Dahlmeierová (GER). Veronika Vítková stále drží bronz. TOP10 uzavírá zatím Anastasia Kuzminová (SVK).
     
    2. stř
    Monika Hojniszová (POL) měla po první střelbě jednu chybu, v té druhé chybovala dvakrát.
     
    2. stř
    Markéta Davidová (CZE) střílí jako nikdy v životě. Po druhé položce je na devátém místě.
     
    1. stř
    První střeleckou položku má za sebou všech 87 biatlonistek.
     
    1. stř
    Markéta Davidová (CZE) na své první střelbě pouze jednou chybovala, což stačí na průběžné 22. místo.
     
    CÍL
    Paulina Fialková (SVK) končí tento závod na průběžném desátém místě.
     
    2 stř.
    Tiril Eckhoffová (NOR) netrefila při své druhé návštěvě střelnice první terč. Ovšem poté všechny trefila.

    Jan Mládek

    Konečné pořadí
    1. Laura Dahlmeierová (GER) 21:06.2 (0)
    2. Marte Olsbuová (NOR) +24.2 (1)
    3. Veronika Vítková (CZE) +25.8 (1)
    4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +33.1 (1)
    5. Vanessa Hinzová (GER) +40.3 (1)
    6. Lisa Vittozziová (ITA) +40.5 (1)
    7. Hanna Öbergová (SWE) +40.8 (1)
    8. Irene Cadurischová (SUI) +45.5 (1)
    9. Darja Domračevová (BLR) +46.2 (2)
    10. Justine Braisazová (FRA) +47.9 (2)
    11. Paulina Fialková (SVK) +50.6 (1)
    12. Franziska Hildebrandová (GER) +53.7 (1)
    13. Anastasia Kuzminová (SVK) +53.9 (3)
    14. Vita Semerenková (UKR) +54.5 (1)
    15. Markéta Davidová (CZE) +57.1 (1)
    16. Anais Chevalierová (FRA) +1:09.4 (1)
    17. Iryna Krjuková (BLR) +1:11.2 (1)
    18. Dorothea Wiererová (ITA) +1:14.1 (2)
    19. Anais Bescondová (FRA) +1:14.6 (2)
    20. Tatjana Akimovová (OAR) +1:18 (0)
    21. Denise Herrmannová (GER) +1:19.6 (+2)
    22. Johanna Talihärmová (EST) +1:20.8 (1)
    23. Jessica Jislová (CZE) +1:22.9 (1)
    24. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:26.2 (4)
    25. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:30.2 (3)
    26. Lena Häckiová (SUI) +1:33.5 (3)
    27. Mona Brorssonová (SWE) +1:36 (2)
    28. Krystyna Guziková (POL) +1:37.1 (1)
    29. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:45.3 (1)
    30. Galina Višněvská (KAZ) +1:46 (2)
    31. Elisa Gasparinová (SUI) +1:46.2 (2)
    32. Anna Frolinová (KOR) +1:50.7 (3)
    33. Uljana Kajševová (OAR) +1:52.3 (2)
    34. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +1:57 (2)
    35. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:59.7 (1)
    36. Naděžda Skardinová (BLR) +2:01.6 (3)
    37. Linn Perssonová (SWE) +2:05.3 (3)
    38. Jen Čang (CHN) +2:07.8 (1)
    39. Baiba Bendiková (LAT) +2:08.4 (4)
    40. Julia Ransomová (CAN) +2:08.8 (1)
    41. Selina Gasparinová (SUI) +2:12.2 (4)
    42. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:13.5 (1)
    43. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13.6 (3)
    44. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.8 (3)
    45. Monika Hojniszová (POL) +2:14.4 (3)
    46. Valj Semerenková (UKR) +2:14.7 (3)
    47. Anja Erženová (SLO) +2:14.7 (3)
    48. Dunja Zdoucová (AUT) +2:14.8 (0)
    49. Sari Furujová (JPN) +2:15.3 (2)
    50. Synnove Solemdalová (NOR) +2:17.7 (3)
    51. Emily Dreissigackerová (USA) +2:21 (1)
    52. Nadzeja Pisaravová (BLR) +2:22.9 (2)
    53. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:23 (3)
    54. Emma Lunderová (CAN) +2:24.2 (2)
    55. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:26.1 (3)
    56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:29.5 (3)
    57. Megan Tandyová (CAN) +2:36.6 (2)
    58. Darja Kliminová (KAZ) +2:41.5 (3)
    59. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:42.9 (4)
    60. Emilija Jordanovová (BUL) +2:43.8 (1)
    61. Clare Eganová (USA) +2:45.4 (3)
    62. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:52.7 (4)
    63. Olga Poltoraninová (KAZ) +2:53.4 (2)
    64. Mari Laukkanenová (FIN) +2:54.4 (5)
    65. Diana Rasimovičiuteová (LTU) +2:54.6 (1)
    66. Susan Dunkleeová (USA) +3:06.9 (5)
    67. Amanda Lightfootová (GBR) +3:09.1 (3)
    68. Jurie Tanakaová (JPN) +3:15.4 (2)
    69. Federica Sanfilippová (ITA) +3:23.9 (3)
    70. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:24.1 (3)
    71. Alina Rajkovová (KAZ) +3:27.6 (3)
    72. Daniela Kadevová (BUL) +3:33 (3)
    73. Irina Varviněcová (UKR) +3:41.9 (5)
    74. Ivona Fialková (SVK) +3:42.4 (5)
    75. Urška Pojeová (SLO) +3:46.6 (4)
    76. Desislava Stojanovová (BUL) +3:48.1 (5)
    77. Laura Toivanenová (FIN) +3:49.2 (1)
    78. Eun-džung Ko (KOR) +4:05.9 (2)
    79. Venla Lehtonenová (FIN) +4:07.5 (3)
    80. Natalja Kočerginová (LTU) +4:10 (5)
    81. Éva Tófalviová (ROU) +4:13.8 (4)
    82. Či-hi Mun (KOR) +4:20.4 (6)
    83. Terezia Poliaková (SVK) +4:26 (5)
    84. Milena Todorovová (BUL) +4:27.4 (2)
    85. Rina Micuhašiová (JPN) +4:46.9 (5)
    86. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +5:12.6 (7)
    87. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +5:18.7 (6)


    Po 2. střelbě
    1. Laura Dahlmeierová (GER) 14:58.2
    2. Veronika Vítková (CZE) +13.3
    3. Marte Olsbuová (NOR) +13.4
    4. Lisa Vittozziová (ITA) +20.2
    5. Irene Cadurischová (SUI)+21.3
    ...
    6. Paulina Fialková (SVK) +22.5
    10. Markéta Davidová (CZE) +31.9
    18. Anastasia Kuzminová (SVK) +49.3
    23. Jessica Jislová (CZE)+1:03.0
    51. Eva Puskarčíková (CZE) +1:45.3
    81. Ivona Fialková (SVK) +3:16.7
    84. Terezia Poliaková (SVK) +3:37.1

    Po 1. střelbě
    1. Dorothea Wiererová (ITA) 6:59,3
    2. Lisa Vittozziová (ITA) +2.4
    3. Anais Bescondová (FRA) +3.7
    4. Laura Dahlmeierová (GER) +8.3
    5. Denise Herrmannová (GER) +9.2
    ...
    6. Veronika Vítková (CZE) +9.9
    15. Paulina Fialková (SVK) +25.2
    22. Markéta Davidová (CZE) +31.7
    35. Anastasia Kuzminová (SVK) +42.0
    46. Jessica Jislová (CZE) +52.3
    56. Terezia Poliaková (SVK) +1:06.9
    58. Eva Puskarčíková (CZE) +1:10.3
    77. Ivona Fialková (SVK) +1:38.1

    Startovní listina
    1. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
    2. Hanna Öbergová (SWE)
    3. Denise Herrmannová (GER)
    4. Nicole Gontierová (ITA)
    5. Iryna Krjuková (BLR)
    6. Susan Dunkleeová (USA)
    7. Anastasija Merkušinová (UKR)
    8. Anais Bescondová (FRA)
    9. Selina Gasparinová (SUI)
    10. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
    11. Marte Olsbuová (NOR)
    12. Veronika Vítková (CZE)
    13. Johanna Talihärmová (EST)
    14. Franziska Hildebrandová (GER)
    15. Darja Domračevová (BLR)
    16. Fujuko Tačizakiová (JPN)
    17. Tatjana Akimovová (OAR)
    18. Galina Višněvská (KAZ)
    19. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
    20. Či-hi Mun (KOR)
    21. Mari Laukkanenová (FIN)
    22. Rosanna Crawfordová (CAN)
    23. Laura Dahlmeierová (GER)
    24. Eva Puskarčíková (CZE)
    25. Anastasia Kuzminová (SVK)
    26. Valj Semerenková (UKR)
    27. Anja Erženová (SLO)
    28. Marie Dorinová Habertová (FRA)
    29. Elisa Gasparinová (SUI)
    30. Mona Brorssonová (SWE)
    31. Federica Sanfilippová (ITA)
    32. Éva Tófalviová (ROU)
    33. Vita Semerenková (UKR)
    34. Katharina Innerhoferová (AUT)
    35. Justine Braisazová (FRA)
    36. Jessica Jislová (CZE)
    37. Daniela Kadevová (BUL)
    38. Naděžda Skardinová (BLR)
    39. Vanessa Hinzová (GER)
    40. Ťia-lin Tchang (CHN)
    41. Laura Toivanenová (FIN)
    42. Irina Varviněcová (UKR)
    43. Olga Poltoraninová (KAZ)
    44. Uljana Kajševová (OAR)
    45. Anna Frolinová (KOR)
    46. Emilija Jordanovová (BUL)
    47. Clare Eganová (USA)
    48. Lisa Vittozziová (ITA)
    49. Julia Ransomová (CAN)
    50. Krystyna Guziková (POL)
    51. Amanda Lightfootová (GBR)
    52. Anaïs Chevalierová (FRA)
    53. Sari Furujová (JPN)
    54. Natalja Kočerginová (LTU)
    55. Paulina Fialková (SVK)
    56. Urška Pojeová (SLO)
    57. Dorothea Wiererová (ITA)
    58. Baiba Bendiková (LAT)
    59. Tiril Eckhoffová (NOR)
    60. Venla Lehtonenová (FIN)
    61. Emma Lunderová (CAN)
    62. Lena Häckiová (SUI)
    63. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
    64. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
    65. Desislava Stojanovová (BUL)
    66. Ivona Fialková (SVK)
    67. Nadzeja Pisaravová (BLR)
    68. Magdalena Gwizdońová (POL)
    69. Linn Perssonová (SWE)
    70. Jen Čang (CHN)
    71. Markéta Davidová (CZE)
    72. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
    73. Alina Rajkovová (KAZ)
    74. Rina Micuhašiová (JPN)
    75. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
    76. Dunja Zdoucová (AUT)
    77. Monika Hojniszová (POL)
    78. Jurie Tanakaová (JPN)
    79. Terezia Poliaková (SVK)
    80. Megan Tandyová (CAN)
    81. Emily Dreissigackerová (USA)
    82. Darja Kliminová (KAZ)
    83. Elisabeth Högbergová (SWE)
    84. Eun-džung Ko (KOR)
    85. Milena Todorovová (BUL)
    86. Synnøve Solemdalová (NOR)
    87. Irene Cadurischová (SUI)

    Program biatlonových závodů
    Sobota, 10.2
    12:15 sprint 7,5 km (ženy)
    Neděle, 11.2
    12:15 sprint 10 km (muži)
    Pondělí, 12.2
    11:10 stíhací závod 10 km (ženy)
    13:00 stíhací závod 12,5 km (muži)
    Středa, 14.2
    12:05 inviduální závod 15 km (ženy)
    Čtvrtek, 15.2
    12:00 inviduální závod 20 km (muži)
    Sobota, 17.2
    12:15 masový závod 12,5 km (ženy)
    Neděle, 18.2
    12:15 masový závod 15 km (muži)
    Úterý, 20.2
    12:15 smíšená štafeta
    Čtvrtek, 22.2
    12:15 štafeta 4x6 km (ženy)
    Pátek, 23.2
    12:15 štafeta 4x7,5 km (muži)