Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 1.den | (kon.) |
Ženy - Sprint (7,5 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) |
Ženy - Skiatlon | Vítěz: Ch. Kallaová (SWE) (kon.) |
Muži - Střední můstek | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Ženy - 3000 m | Vítěz: C. Achtereekteová (NED) (kon.) |
Muži - 1500 m (finále) | Vítěz: H. Lim (KOR) (kon.) | | | Ženy - 500 m (kvalifikace) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (kvalifikace) | Vítěz: Čína (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | (kon.) |
Smíšené dvojice - dopolední program | (kon.) | | | Smíšené dvojice - večerní program | (kon.) |
konec
Ženy - Skiatlon
Vítěz: Ch. Kallaová (SWE)
Petr Sumbal
Konečné pořadí závodu
1. Charlotte Kallaová (SWE) 40:44.9
2. Marit Bjørgenová (NOR) +7.7
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +10.1
4. Ebba Anderssonová (SWE) +10.9
5. Jessica Digginsová (USA) +14.7
6. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +17.6
7. Teresa Stadloberová (AUT) +26.6
8. Natalja Něprjajevová (OAR) +33
9. Heidi Wengová (NOR) +40.7
10. Stina Nilssonová (SWE) +48.9
11. Ingvild Flugstad ?stbergová (NOR) +58.3
12. Anastasia Sedovová (OAR) +1:12.8
13. Anouk Faivreová Piconová (FRA) +1:18.9
14. Masako Išidaová (JPN) +1:19.2
15. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:22.7
16. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:30.3
17. Justyna Kowalczyková (POL) +1:45.9
18. Julija Bělorukovová (OAR) +2:06.1
19. Laura Mononenová (FIN) +2:08.1
20. Victoria Carlová (GER) +2:09.5
21. Alisa Žambalovová (OAR) +2:14.2
22. Katharina Hennigová (GER) +2:15.3
23. Aurore Jeanová (FRA) +2:15.9
24. Johanna Mantitalová (FIN) +2:17.5
25. Stefanie Böhlerová (GER) +2:17.7
26. Elisa Brocardová (ITA) +2:32.7
27. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:05.5
28. Petra Nováková (CZE) +3:10.7
29. Coraline Thomasová Hugueová (FRA) +3:11.3
30. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +3:11.4
31. Ewelina Marciszová (POL) +3:11.8
32. Anna Haagová (SWE) +3:16.9
33. Cendrine Browneová (CAN) +3:17
34. Caitlin Pattersonová (USA) +3:30
35. Sara Pellegriniová (ITA) +3:31.4
36. Anna Ševčenková (KAZ) +3:40.2
37. Anna Comarellaová (ITA) +3:41
38. Kateřina Beroušková (CZE) +3:47.8
39. Barbara Jezerseková (AUS) +3:54.4
40. Kikkan Randallová (USA) +4:02.3
41. Martyna Galewiczová (POL) +4:06.4
42. Julija Tichonovová (BLR) +4:12.2
43. Barbora Havlíčková (CZE) +4:27.2
44. Emily Nishikawová (CAN) +4:31.7
45. Teťana Antypenková (UKR) +4:46.3
46. Polina Seronosovová (BLR) +4:50
47. Petra Hynčicová (CZE) +4:57.5
48. Anne-Marie Comeauová (CAN) +4:57.9
49. Ilaria Debertolisová (ITA) +4:59.7
50. Jessica Yeatonová (AUS) +4:59.9
51. Sin Li (CHN) +5:17
52. Dahria Beattyová (CAN) +5:32.4
53. Marina Anciborová (UKR) +5:33.3
54. Jelena Kolominová (KAZ) +5:43.6
55. Čchun-süe Čch' (CHN) +5:54.1
56. Tatjana Mannimová (EST) +5:56.8
57. Čchä-won Lee (KOR) +5:59.6
58. Rosie Brennanová (USA) +6:51.1
59. Manca Slabanjová (SLO) +7:12.9
60. Annika Taylorová (GBR) +7:24.2
61. Nicole Fesselová (GER) DNS
62. Valerija Tjulenevová (KAZ) DNF
Startovní listina
1. Heidi Wengová (NOR)
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Teresa Stadloberová (AUT)
5. Charlotte Kallaová (SWE)
6. Ragnhild Hagaová (NOR)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Marit Bjørgenová (NOR)
9. Kerttu Niskanenová (FIN)
10. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
11. Anastasia Sedovová (OAR)
12. Natalja Něprjajevová (OAR)
13. Anna Haagová (SWE)
14. Laura Mononenová (FIN)
15. Nicole Fesselová (GER)
16. Stefanie Böhlerová (GER)
17. Petra Nováková (CZE)
18. Ebba Anderssonová (SWE)
19. Kikkan Randallová (USA)
20. Katharina Hennigová (GER)
21. Stina Nilssonová (SWE)
22. Justyna Kowalczyková (POL)
23. Coraline Thomasová Hugueová (FRA)
24. Elisa Brocardová (ITA)
25. Johanna Matintalová (FIN)
26. Julija Bělorukovová (OAR)
27. Caitlin Pattersonová (USA)
28. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
29. Aurore Jeanová (FRA)
30. Masako Išidaová (JPN)
31. Nadine Fähndrichová (SUI)
32. Kateřina Beroušková (CZE)
33. Anna Comarellaová (ITA)
34. Alisa Žambalovová (OAR)
35. Victoria Carlová (GER)
36. Rosie Brennanová (USA)
37. Anna Ševčenková (KAZ)
38. Sara Pellegriniová (ITA)
39. Valerija Tjulenevová (KAZ)
40. Marina Anciborová (UKR)
41. Polina Seronosovová (BLR)
42. Petra Hynčicová (CZE)
43. Teťana Antypenková (UKR)
44. Barbara Jezerseková (AUS)
45. Barbora Havlíčková (CZE)
46. Jelena Kolominová (KAZ)
47. Čchä-won Lee (KOR)
48. Ilaria Debertolisová (ITA)
49. Manca Slabanjová (SLO)
50. Emily Nishikawová (CAN)
51. Tatjana Mannimová (EST)
52. Chung-süe Li (CHN)
53. Cendrine Browneová (CAN)
54. Čchun-süe Čch' (CHN)
55. Ewelina Marciszová (POL)
56. Sylwia Jaśkowiecová (POL)
57. Julija Tichonovová (BLR)
58. Martyna Galewiczová (POL)
59. Jessica Yeatonová (AUS)
60. Dahria Beattyová (CAN)
61. Anne-Marie Comeauová (CAN)
62. Annika Taylorová (GBR)
1. Charlotte Kallaová (SWE) 40:44.9
2. Marit Bjørgenová (NOR) +7.7
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +10.1
4. Ebba Anderssonová (SWE) +10.9
5. Jessica Digginsová (USA) +14.7
6. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +17.6
7. Teresa Stadloberová (AUT) +26.6
8. Natalja Něprjajevová (OAR) +33
9. Heidi Wengová (NOR) +40.7
10. Stina Nilssonová (SWE) +48.9
11. Ingvild Flugstad ?stbergová (NOR) +58.3
12. Anastasia Sedovová (OAR) +1:12.8
13. Anouk Faivreová Piconová (FRA) +1:18.9
14. Masako Išidaová (JPN) +1:19.2
15. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:22.7
16. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:30.3
17. Justyna Kowalczyková (POL) +1:45.9
18. Julija Bělorukovová (OAR) +2:06.1
19. Laura Mononenová (FIN) +2:08.1
20. Victoria Carlová (GER) +2:09.5
21. Alisa Žambalovová (OAR) +2:14.2
22. Katharina Hennigová (GER) +2:15.3
23. Aurore Jeanová (FRA) +2:15.9
24. Johanna Mantitalová (FIN) +2:17.5
25. Stefanie Böhlerová (GER) +2:17.7
26. Elisa Brocardová (ITA) +2:32.7
27. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:05.5
28. Petra Nováková (CZE) +3:10.7
29. Coraline Thomasová Hugueová (FRA) +3:11.3
30. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +3:11.4
31. Ewelina Marciszová (POL) +3:11.8
32. Anna Haagová (SWE) +3:16.9
33. Cendrine Browneová (CAN) +3:17
34. Caitlin Pattersonová (USA) +3:30
35. Sara Pellegriniová (ITA) +3:31.4
36. Anna Ševčenková (KAZ) +3:40.2
37. Anna Comarellaová (ITA) +3:41
38. Kateřina Beroušková (CZE) +3:47.8
39. Barbara Jezerseková (AUS) +3:54.4
40. Kikkan Randallová (USA) +4:02.3
41. Martyna Galewiczová (POL) +4:06.4
42. Julija Tichonovová (BLR) +4:12.2
43. Barbora Havlíčková (CZE) +4:27.2
44. Emily Nishikawová (CAN) +4:31.7
45. Teťana Antypenková (UKR) +4:46.3
46. Polina Seronosovová (BLR) +4:50
47. Petra Hynčicová (CZE) +4:57.5
48. Anne-Marie Comeauová (CAN) +4:57.9
49. Ilaria Debertolisová (ITA) +4:59.7
50. Jessica Yeatonová (AUS) +4:59.9
51. Sin Li (CHN) +5:17
52. Dahria Beattyová (CAN) +5:32.4
53. Marina Anciborová (UKR) +5:33.3
54. Jelena Kolominová (KAZ) +5:43.6
55. Čchun-süe Čch' (CHN) +5:54.1
56. Tatjana Mannimová (EST) +5:56.8
57. Čchä-won Lee (KOR) +5:59.6
58. Rosie Brennanová (USA) +6:51.1
59. Manca Slabanjová (SLO) +7:12.9
60. Annika Taylorová (GBR) +7:24.2
61. Nicole Fesselová (GER) DNS
62. Valerija Tjulenevová (KAZ) DNF
Startovní listina
1. Heidi Wengová (NOR)
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Teresa Stadloberová (AUT)
5. Charlotte Kallaová (SWE)
6. Ragnhild Hagaová (NOR)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Marit Bjørgenová (NOR)
9. Kerttu Niskanenová (FIN)
10. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
11. Anastasia Sedovová (OAR)
12. Natalja Něprjajevová (OAR)
13. Anna Haagová (SWE)
14. Laura Mononenová (FIN)
15. Nicole Fesselová (GER)
16. Stefanie Böhlerová (GER)
17. Petra Nováková (CZE)
18. Ebba Anderssonová (SWE)
19. Kikkan Randallová (USA)
20. Katharina Hennigová (GER)
21. Stina Nilssonová (SWE)
22. Justyna Kowalczyková (POL)
23. Coraline Thomasová Hugueová (FRA)
24. Elisa Brocardová (ITA)
25. Johanna Matintalová (FIN)
26. Julija Bělorukovová (OAR)
27. Caitlin Pattersonová (USA)
28. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
29. Aurore Jeanová (FRA)
30. Masako Išidaová (JPN)
31. Nadine Fähndrichová (SUI)
32. Kateřina Beroušková (CZE)
33. Anna Comarellaová (ITA)
34. Alisa Žambalovová (OAR)
35. Victoria Carlová (GER)
36. Rosie Brennanová (USA)
37. Anna Ševčenková (KAZ)
38. Sara Pellegriniová (ITA)
39. Valerija Tjulenevová (KAZ)
40. Marina Anciborová (UKR)
41. Polina Seronosovová (BLR)
42. Petra Hynčicová (CZE)
43. Teťana Antypenková (UKR)
44. Barbara Jezerseková (AUS)
45. Barbora Havlíčková (CZE)
46. Jelena Kolominová (KAZ)
47. Čchä-won Lee (KOR)
48. Ilaria Debertolisová (ITA)
49. Manca Slabanjová (SLO)
50. Emily Nishikawová (CAN)
51. Tatjana Mannimová (EST)
52. Chung-süe Li (CHN)
53. Cendrine Browneová (CAN)
54. Čchun-süe Čch' (CHN)
55. Ewelina Marciszová (POL)
56. Sylwia Jaśkowiecová (POL)
57. Julija Tichonovová (BLR)
58. Martyna Galewiczová (POL)
59. Jessica Yeatonová (AUS)
60. Dahria Beattyová (CAN)
61. Anne-Marie Comeauová (CAN)
62. Annika Taylorová (GBR)
1. Charlotte Kallaová (SWE) 40:44.9
2. Marit Bjørgenová (NOR) +7.7
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +10.1
4. Ebba Anderssonová (SWE) +10.9
5. Jessica Digginsová (USA) +14.7
6. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +17.6
7. Teresa Stadloberová (AUT) +26.6
8. Natalja Něprjajevová (OAR) +33
9. Heidi Wengová (NOR) +40.7
10. Stina Nilssonová (SWE) +48.9
11. Ingvild Flugstad ?stbergová (NOR) +58.3
12. Anastasia Sedovová (OAR) +1:12.8
13. Anouk Faivreová Piconová (FRA) +1:18.9
14. Masako Išidaová (JPN) +1:19.2
15. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:22.7
16. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:30.3
17. Justyna Kowalczyková (POL) +1:45.9
18. Julija Bělorukovová (OAR) +2:06.1
19. Laura Mononenová (FIN) +2:08.1
20. Victoria Carlová (GER) +2:09.5
21. Alisa Žambalovová (OAR) +2:14.2
22. Katharina Hennigová (GER) +2:15.3
23. Aurore Jeanová (FRA) +2:15.9
24. Johanna Mantitalová (FIN) +2:17.5
25. Stefanie Böhlerová (GER) +2:17.7
26. Elisa Brocardová (ITA) +2:32.7
27. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:05.5
28. Petra Nováková (CZE) +3:10.7
29. Coraline Thomasová Hugueová (FRA) +3:11.3
30. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +3:11.4
31. Ewelina Marciszová (POL) +3:11.8
32. Anna Haagová (SWE) +3:16.9
33. Cendrine Browneová (CAN) +3:17
34. Caitlin Pattersonová (USA) +3:30
35. Sara Pellegriniová (ITA) +3:31.4
36. Anna Ševčenková (KAZ) +3:40.2
37. Anna Comarellaová (ITA) +3:41
38. Kateřina Beroušková (CZE) +3:47.8
39. Barbara Jezerseková (AUS) +3:54.4
40. Kikkan Randallová (USA) +4:02.3
41. Martyna Galewiczová (POL) +4:06.4
42. Julija Tichonovová (BLR) +4:12.2
43. Barbora Havlíčková (CZE) +4:27.2
44. Emily Nishikawová (CAN) +4:31.7
45. Teťana Antypenková (UKR) +4:46.3
46. Polina Seronosovová (BLR) +4:50
47. Petra Hynčicová (CZE) +4:57.5
48. Anne-Marie Comeauová (CAN) +4:57.9
49. Ilaria Debertolisová (ITA) +4:59.7
50. Jessica Yeatonová (AUS) +4:59.9
51. Sin Li (CHN) +5:17
52. Dahria Beattyová (CAN) +5:32.4
53. Marina Anciborová (UKR) +5:33.3
54. Jelena Kolominová (KAZ) +5:43.6
55. Čchun-süe Čch' (CHN) +5:54.1
56. Tatjana Mannimová (EST) +5:56.8
57. Čchä-won Lee (KOR) +5:59.6
58. Rosie Brennanová (USA) +6:51.1
59. Manca Slabanjová (SLO) +7:12.9
60. Annika Taylorová (GBR) +7:24.2
61. Nicole Fesselová (GER) DNS
62. Valerija Tjulenevová (KAZ) DNF
Češky se v čelní skupině dnes neukázaly, nejlepší z nich nakonec byla Petra Nováková, která dokončila na 28. místě. Hodně dlouho se před ní držela Kateřina Beroušková, ta je nakonec v cíli klasifikovaná jako osmatřicátá. Nejmladší česká reprezentantka na olympiádě, teprve sedmnáctiletá lyžařka Barbora Havlíčková si připsala 43. místo. Petra Hynčicová dokončila na 47. pozici.
1. Charlotte Kallaová (SWE) 40:44.9
2. Marit Bjørgenová (NOR) +7.7
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +10.1
4. Ebba Anderssonová (SWE) +10.9
5. Jessica Digginsová (USA) +14.7
6. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +17.6
...
28. Petra Nováková (CZE)
38. Kateřina Beroušková (CZE)
43. Barbora Havlíčková (CZE)
47. Petra Hynčicová (CZE)