Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 1.den | (kon.) |
Ženy - Sprint (7,5 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) |
Ženy - Skiatlon | Vítěz: Ch. Kallaová (SWE) (kon.) |
Muži - Střední můstek | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Ženy - 3000 m | Vítěz: C. Achtereekteová (NED) (kon.) |
Muži - 1500 m (finále) | Vítěz: H. Lim (KOR) (kon.) | | | Ženy - 500 m (kvalifikace) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (kvalifikace) | Vítěz: Čína (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | (kon.) |
Smíšené dvojice - dopolední program | (kon.) | | | Smíšené dvojice - večerní program | (kon.) |
Jaroslav Svoboda
Olympijští sportovci z Ruska - Kanada
Aktuální stav: 2:8
(0:3, 0:1, 1:0, 0:2, 1:0, 0:2, X:X, X:X)
OAR: Anastázia Bryzgalovová, Alexandr Krušelnickij
CAN: Kaitlyn Lawesová, John Morris
Švýcarsko - Jižní Korea
Aktuální stav: 6:4
(2:0, 1:0, 0:1, 1:0, 1:0, 0:1, 1:0, 0:2)
SUI: Jenny Perretová, Martin Rios
KOR: Hyeji Jang, Kijeong Lee
Norsko - USA
Aktuální stav: 3:10
(0:1, 3:0, 0:1, 0:4, 0:1, 0:3, X:X, X:X)
NOR: Kristin Skaslienová, Magnus Nedregotten
USA: Becca Hamiltonová, Matt Hamilton
Finsko - Čína
Aktuální stav: 5:10
(0:3, 3:0, 0:1, 1:0, 0:4, 1:0, 0:2, X:X)
FIN: Oona Kausteová, Toni Rantamaeki
CHN: Rui Wang, Dexin Ba
Aktuální stav: 2:8
(0:3, 0:1, 1:0, 0:2, 1:0, 0:2, X:X, X:X)
OAR: Anastázia Bryzgalovová, Alexandr Krušelnickij
CAN: Kaitlyn Lawesová, John Morris
Švýcarsko - Jižní Korea
Aktuální stav: 6:4
(2:0, 1:0, 0:1, 1:0, 1:0, 0:1, 1:0, 0:2)
SUI: Jenny Perretová, Martin Rios
KOR: Hyeji Jang, Kijeong Lee
Norsko - USA
Aktuální stav: 3:10
(0:1, 3:0, 0:1, 0:4, 0:1, 0:3, X:X, X:X)
NOR: Kristin Skaslienová, Magnus Nedregotten
USA: Becca Hamiltonová, Matt Hamilton
Finsko - Čína
Aktuální stav: 5:10
(0:3, 3:0, 0:1, 1:0, 0:4, 1:0, 0:2, X:X)
FIN: Oona Kausteová, Toni Rantamaeki
CHN: Rui Wang, Dexin Ba
Olympijští sportovci z Ruska – Kanada 1:6
Švýcarsko – Jižní Korea 4:1
Norsko – USA 3:6
Finsko – Čína 4:4
Olympijští sportovci z Ruska – Kanada 1:4
Švýcarsko – Jižní Korea 3:1
Norsko – USA 3:2
Finsko – Čína 3:4
Olympijští sportovci z Ruska – Kanada 0:4 (0:3, 0:1)
Švýcarsko – Jižní Korea 3:0 (2:0, 1:0)
Norsko – USA 3:1 (0:1, 3:0)
Finsko – Čína 3:3 (0:3, 3:0)