Slavia – Kladno 3:5 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.) | Technika Brno – Třinec 3:4 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:2 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Letňany 5:1 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 1:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Poruba 10:0 (kon.) | Žďár n/S – Pardubice 2:1 (kon.)
Přerov – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třemošná – PZ Kladno 3:4 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Sparta – Liberec 3:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
HC Letci Letňany
Sobota 10.02.2018, 12:15 • Zimní stadion Kotlina • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Dnes je to ode mě vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu.

Dlužím Vám konečný výsledek z Horáckého zimního stadionu
    HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno 3:4 po samostatných nájezdech (15:11:30)

Třetí třetina je minulostí. Domácí v ní potvrdili své vedení, když na 5:1 zvýšil po krásné přihrávce Kerbere – Dan Fiala. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale nebylo jim souzeno překonat brankáře Váchu.

Duel dvou rozlišných týmů orámovalo v první třetině několik trestů, ovšem skórovat se podařilo domácímu výběru. Nejprve v přesilové hře se prosadil Josef Dáňa, jenž tečoval puk za záda Steindla. O pár minut později vedla družina z Kotliny dvougólovým rozdílem, když se po krásné souhře trefil Patrik Vacík. Pražané nesložili zbraně a herně se zvedli, když udeřili ve 34 minutě. Richard Pětník nabil Eriku Vrkočovi, jenž prostřelil přesouvajícího se Váchu. Jenže. Bruslaři si vzali dvoubrankové vedení zpět. Bekhendovým zakončením uspěl kapitán týmu Dominik Vacík. Do druhé přestávky se výstavní ranou prosadil i Filip Řehout a z hosty to vypadalo bledě. Letci ve třetí třetině přidali na tvrdosti, ale ne na přesnosti střelby, když nedokázali prostřelit Váchu. Bruslaři potvrdili své vítězství brankou Dana Fialy, který uspěl z předbrankového prostoru.

59:55
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale skóre se už nezmění.

59:38
    Bruslaři byli na malou chvíli v pásmu, ale přišli o něj.

59:15
    Ani Radek Vítů neuspěl .

58:52
    Filip Zrcek neprošel přes obranný val domácích.

58:40
    Bruslaři jsou v těsné blízkosti Steindla, ten přečetl příhru domácích a přerušil hru.

58:24
    Adam Škarda vypálil na Váchu, ale ten neměl s jeho projektilem problém.

58:04
    Letci se neosvobodili.

57:37
    Bruslaři obrali hosty o puk, ale na Steindla si nepřišli.

57:12
    Pražané se nadechli k mohutnému finiši, ale jsou daleko od Váchy.

56:48
    Letci jsou v pásmu, ale jejich pokus na Váchu byl zablokován.

56:31
    Bruslaři v pásmu a další zákrok hostujícího gólmana.

56:21
    Steindl ztlumil nahozený puk a vhazovat se bude po jeho pravici.

55:59
    Hosté podnikají protiútok, avšak ten má jepičí život.

55:38
    Domácí tlačí, ovšem další branka jim není souzena.

54:12
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kerber – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Straka – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest). Trest odpyká P. Horáček.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 6. Dáňa (Vyvial, D. Vacík), 8. P. Vacík (Fiala, Endl), 35. D. Vacík (Kutlvašr, P. Vacík), 39. Řehout (Dymák, Rauš), 48. Fiala (Kerber) – 34. Vrkoč (Pětník, Vítů)

BK Havlíčkův Brod: Vácha (Král) – Endl, Řehout, M. Horáček, D. Vacík (C), Kutlvašr, Kerber – P. Vacík, Klofáč, Rauš, Dymák, Fiala (A), Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial
    HC Letci Letňany: Steindl (Liemann) – Němec, P. Horáček, Bartoš, Bucek, Klatt (C) – Vrkoč, Vítů, Straka, Stupka, Pětník (A), Zrcek, Škarda, Strnad

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Radim Procházka, Tomáš Kotrba