Kroměříž – Uh. Hradiště 4:5 (kon.) | Černošice – Slaný 3:6 (kon.) | SK Telč – Milevsko 3:6 (kon.)
Stadion Cheb – Trstěnice 14:7 (kon.) | Poděbrady – Ml. Boleslav B 5:2 (kon.) | Králův Dvůr – PZ Kladno 9:2 (kon.)
Humpolec – Soběslav 2:8 (kon.) | Strakonice – Veselí nLuž. 4:1 (kon.) | Kroměříž – Břeclav 17:1 (kon.)
Uh.Brod – Uh.Ostroh 3:4 (kon.) | Uničov – Boskovice 5:3 (kon.) | HC Wolves Český Těšín – Rožnov A 10:5 (kon.)
H. Benešov – Krnov 4:1 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. "B" 5:4 (kon.) | Kutná Hora – Žabonosy 1:2 (po pr.)
Vlašim – V.Popovice 2:3 (kon.) | Mělník – Příbram 3:2 (kon.) | Vel.Meziříčí – Velká Bíteš 1:2 (0:1 po s.n.)
Bohumín – Studénka 4:2 (kon.) | Třemošná – Kaznějov 9:6 (kon.) | Lomnice n/P – HC Turnov 8:3 (kon.)
Blansko – Rosice 4:1 (kon.) | Hvězda B – Zbraslav 7:5 (kon.) | Neratovice – Rakovník 5:3 (kon.)
Chotíkov – Klatovy B 5:14 (kon.) | Tachov – Nejdek 4:7 (kon.) | Kobra B – HC TNP Praha 3:5 (kon.)
konec
HC Rytíři Vlašim
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
HC Slavoj Velké Popovice
Sobota 10.02.2018, 17:30Krajská liga: Středočeský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (21:49:06)
     
    49:00
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PATRIK SOUKUP. Asistence: Jakub Bauer a Daniel Bránský.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    36:00
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN DULOVEC. Asistence: Jakub Žoha.
     
    35:00
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAKUB CHOCHOLA. Asistence: Martin Toman.
     
    35:00
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ZBYNĚK KUKAČKA. Asistence: Petr Braniš a Daniel Černý.
     
    28:00
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID KUCHARČÍK. Asistence: Tomáš Vondráček.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
    Branky a nahrávky: 28. Kucharčík (Vondráček), 49. Soukup (Bauer, Bránský) – 35. Kukačka (Braniš, Černý), 35. Chochola (Toman), 36. Dulovec (Žoha)


    HC Rytíři Vlašim:
    HC Slavoj Velké Popovice: