Pardubice – Ml. Boleslav B 5:1 (kon.) | Ústí n. L. – Brozany 2:0 (kon.) | Jihlava – Vlašim 2:0 (kon.)
Jablonec – Štěchovice 5:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 7:0 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 1:0 (kon.)
Olomouc – Liberec 1:2 (kon.) | Zlín – Slovan Bratislava 3:2 (kon.) | Žilina – Poprad 2:4 (kon.)
Trnava – Karviná 3:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 1:0 (kon.) | Ostrava – Slavia 2:3 (kon.)
Bohemians 1905 – Ružomberok 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:0 (kon.)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je ALEXANDR JAKUBOV.

46

45

39
    První branku dává Ústí nad Labem a necelých šest minut před koncem prvního poločasu se ujímá vedení. Autorem branky je ALEXANDR JAKUBOV.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.