Boston – Buffalo 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Montreal – Nashville 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (kon.) | Carolina – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 4:5 (po pr.)
Dallas – Vancouver 0:6 (kon.)
Boston Bruins
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
Buffalo Sabres
Neděle 11.02.2018, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě vše, na shledanou u dalších přenosů! (03:43:23)

3. Sam Reinhart (Buffalo) – 0 + 1

A máme za sebou i poslední třetinu. V poslední třetině jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Nejprve minutu před koncem snížil David Backes a půl minutky před koncem trefil prázdnou branku Rasmus Ristolainen. Buffalo tak ukořistilo 2 body a zastavilo rozjetý Boston.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 27, Hosté – 28.

59:31 Rasmus RISTOLAINEN - 2:4

59:31
    Sabres právě vstřelili branku!
    Nejprve se do dobré šance dostal Pastrňák, ale jeho střela těsně minula branku, následně se puk dostal před brankou k RASMUSU RISTOLAINENOVI, který z otočky trefil prázdnou branku přes celé hřiště! Bez asistence.

59:01
    Oddechový čas pro domácí.
    59:01 David BACKES - 2:3

59:01
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston využívá početní výhodu! Brad Marchand poslal kotouč po mantinelu na Patrice Bergerona, který vypálil přízemní ránu, před brankou stál volný DAVID BACKES, který tečoval kotouč do šibenice! Asistence: Patrice Bergeron, Brad Marchand.

58:40
    David Pastrňák se procpal s pukem před branku, ale jeho zakončení na druhou tyč nebyl úspěšné!

58:23
    Boston to zkouší se 6ti hráči!

57:50
    Benoit Pouliot vybojoval kotouč ve třetině soupeře a našetřil cenné vteřinky.

57:10
    Sabres mají kotouč za vlastní brankou a nikam se neženou, Bruins jejich rozehrávku aktivně napadají.

56:38
    Boston kombinuje ve třetině Sabres, střela Cháry minula branku!

55:20
    Brad Marchand zavezl kotouč do třetiny, pak ale špatně přihrál a jeho nahrávku sebral Sam Reinhart.

55:02
    Zdeno Chára se zakončoval po objetí branky, ale Chad Johnson se skvěle přesunul a vykopl kotouč!

54:28
    Austin Czarnik nabral velkou rychlost ve středním pásmu a prosvištěl kolem obránců, jeho pokus minul tyč o milimetry!

53:43
    Sam Reinhart zkoušel odrazit kotouč o Raska do branky, ale puk zamířil mimo branku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 35. Spooner (DeBrusk, Krug), 60. Backes (Bergeron, Marchand) – 28. E. Kane (S. Reinhart), 33. S. Wilson (Beaulieu, Rodrigues), 39. B. Pouliot (S. Wilson), 60. Ristolainen

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McAvoy, Chára, Carlo, Krug, McQuaid, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Spooner, Krejčí, DeBrusk – Backes, Riley Nash, Heinen – Czarnik, Kuraly, Schaller.
    Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Beaulieu, Ristolainen, Scandella, C. Nelson, Gorges, Antipin – Rodrigues, Eichel, S. Reinhart – E. Kane, R. O'Reilly, Okposo – S. Wilson, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Josefson, Nolan.

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Mach, Racicot