Boston – Buffalo 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Montreal – Nashville 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (kon.) | Carolina – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 4:5 (po pr.)

Martin Hanzal (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:41
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:19 (02:52:02)

1. Reid Boucher (VAN) 2+0
    2. Jake Virtanen (VAN) 1+1
    3. Jacob Markström (VAN) 30 zák., 0 gólů, 100,0%

Hostující celek vyhrává tento zápas naprosto jednoznačně 6:0 a získává po přesvědčivém výkonu body do tabulky. Naopak Dallas mnoho hokejové krásy nepředvedl. Reid Boucher zaznamenal dva góly.

59:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry.

58:30
    Domácí se musí bránit, John Klingberg se položil do střely Bena Huttona.

58:18
    Esa Lindell zblokoval projektil, který vyslal Brandon Sutter.

58:00
    Dvě minuty před koncem třetiny je hra přerušena pro domácí postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:30
    Stephen Johns výborně zastavil akci hostujícího celku, do zakončení se díky jeho zákroku Henrik Sedin nedostal.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:42
    Darren Archibald se položil do střely, kterou vyslal Dan Hamhuis. Akce domácích tak končí.

56:17
    Kari Lehtonen kryje ránu ze střední vzdálenosti, zkoušel to Troy Stecher od modré čáry.

55:55
    Ben Hutton od modré čáry minul branku.

55:10
    Jason Spezza se propracoval do zakončení, ale jeho nepříliš výrazná rána nebyla problémem pro brankáře.

54:40
    Hra je přerušena, brankář hostujícího celku musel zasahovat proti střele Tylera Seguina.

54:30
    Brandon Sutter dobruslil kotouč, zakázané uvolnění se nepíská.

54:00
    Šest minut hry zbývá ze třetí třetiny.

53:40
    Dan Hamhuis rozehrává od své branky, ale jeho přihrávku ve středním pásmu zastavil soupeř.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Boucher, 12. Virtanen, 14. Vanek (D. Sedin, H. Sedin), 25. Horvat (Boeser, Edler), 35. Boucher (D. Pouliot, Virtanen), 48. Gudbranson (Archibald, B. Sutter)

Dallas Stars: Bishop (25. Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Honka, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – Roussel, Faksa, Pitlick – Elie, Hanzal, B. Ritchie.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Virtanen – Eriksson, B. Sutter, Vanek – Boucher, Archibald, Dowd.

Rozhodčí: Furlatt, Pochmara – Knorr, Murphy

Diváci: 17 889