Liberec – Mladá Boleslav 2:7 (kon.) | Florbal Ústí – Bulldogs 7:4 (kon.) | Střešovice – Sparta 8:2 (kon.)
Vítkovice – Chodov 4:10 (kon.)
Florbal Ústí
7:4 (2:1, 3:1, 2:2)
Bulldogs Brno
Neděle 11.02.2018, 16:00 • SC SLUNETA Ústí n./L • Livesport Superliga • 23. kolo

Střely na branku: 4:6! (17:58:54)

Vyhrál lepší a produktivnější soupeř. Tak by se dalo napsat shrnutí celého zápasu. Brno málo střílelo a to se pak odrazilo na daném stavu. Ve třetí třetině dělali vše co mohli, zkusili i několikrát hru bez brankáře, ale ani to jim nedopomohlo ke zvratu či vyrovnání v zápase.

59:19 Josef ŽIŽKA - 7:4

59:19
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Brno se ještě v poslední minutě základní hrací doby prosazuje a upravuje konečný výsledek a to brankou JOSEFA ŽIŽKY. Asistence: Jiří Juhaňák.

58:52
    Míček u branky Brna, kde se jej Ústí snaží co nejdéle udržet.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce základní hrací doby a Ústí ví, že mu stačí v klidu ubránit tyto dvě minuty a může se radovat z dnešního vítězství.

57:10
    Jeden z hráčů si počínal na hranici pravidel a rozhodčí přerušuje hru a nechává Brno rozehrávat od své branky. Brankář hostů opět míří na střídačku.

56:00
    Samozřejmě v šesti hráčích v poli, nyní ztrácí míček a již to vypadalo na další branku v síti Brna, ale tentokrát se obrana vrátila včas.

55:34
    Brno se sice zdržuje na polovině soupeře, ale vůbec nestřílí a spíše se snaží o kombinaci.

54:00
    Brnu tedy risk hry bez brankáře příliš nevyšel a nyní je již rozdíl na tolik velký, že se zbývajícím časem toho hosté nejspíše mnoho nedokážou.
    53:45 Josef NOVÁK - 7:3

53:45
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A další branku do prázdné branky střílí JOSEF NOVÁK. Bez asistence.

53:03
    Brno se nevzdává a opět zkouší hru bez brankáře, tedy v šesti hráčích v poli.
    51:47 Radim KUŽEL - 6:3

51:47
    Ústí se prosazuje a vrací si tří brankové vedení. O branku se zasloužil RADIM KUŽEL. Asistence: Martin Fuchsig.

51:08
    O navýšení skóre se nyní snažil, tuším Kolstrunk, ale u pravé tyčky nedokázal nadzvednout míček nad nohy brankáře.

50:37
    Ústí se podařilo vyhodit míček až k brance Brna.

50:13
    Nyní to vypadá, jakoby Ústí hrálo v oslabení a myslím, že až moc staticky nyní brání.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 2. Semerád (Pavelka), 16. Stummer (Täuber), 32. Stummer (TS), 33. Kopecký (Krbec), 39. Josef Novák (Täuber), 52. Kužel (Fuchsig), 54. Josef Novák – 5. Žižka (Ondráček), 30. Ondráček (Bauer), 49. Žižka (Juhaňák), 60. Žižka (Juhaňák)

Florbal Ústí: Fibiger (Netopilík) – Stummer, Semerád, Täuber, Esterka, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Josef Novák – Kopecký, Vl. Štorek, Fuchsig – Täuber, Krbec, Šafařovský – Pavelka.
    Bulldogs Brno: Mazánek (Kuhn) – Sládeček, Bauer, Žižka, Nonn – Mráz, Kadlec, Coufal – Juhaňák, Kadavý, Pešák – Černoch, Koláčný, Voltner – Ondráček.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek