Liberec – Mladá Boleslav 2:7 (kon.) | Florbal Ústí – Bulldogs 7:4 (kon.) | Střešovice – Sparta 8:2 (kon.)
Vítkovice – Chodov 4:10 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
8:2 (0:0, 6:1, 2:1)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 11.02.2018, 17:00 • STODOLA Aréna Střešovice • Livesport Superliga • 23. kolo

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:10:35)

Je dobojováno a Tatran bere tři body! Dnešní zápas rozhodl úvod druhé třetiny, ve kterém domácí hráči odskočili do vedení 4:0 a bylo hotovo! Spartě se sice podařilo korigovat stav po druhé třetině na 6:1, ale třetí třetinu opět ovládli domácí a s přehledem získali tři body.

59:40
    Domácí drží míček a chtějí už v poklidu dohrát dnešní zápas.

59:05
    Jenže hosté špatně rozehráli a domácí šli do rychlého brejku, rozebrali obranu Sparty, ale při střele do poloodkryté branky trefil Jakub Kolísko posledního blokujícího obránce.

58:57
    Sparta bude mít rozehru z velkého brankoviště!

58:36
    Marek Zouzal se pokusil sklepnout míček do branky z velké výšky, ale promáchl.

58:23
    Robert Košir vystřelil po zemi a Rebro byl připraven!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:43
    Filip Ullmann dlouho držel míček a rozhodčí mu odpískal zdržování hry.

57:02
    Sparťané jsou stále v pěti a vypadá to, že jsou s porážkou smířeni.

56:33
    Sparta se sice snaží útočit, ale z dnešního utkání vyjde bodově naprázdno. Domácí mají hru pod kontrolou a nějakou zápletku nechtějí připustit.

56:12
    Milan Meliš vystřelil do masky Beneše.

55:57
    Robert Košir se ke střele z velkého úhlu dostal, ale trefil pouze bránícího hráče.

55:39
    Rebro byl seknutý, míček pro Tatran.

55:18
    Útočná faul Tatranu dává míček do držení Spartě.

54:30
    Domácí hráči jsou napadáni i za svou brankou, ale zatím jim to nedělá problémy a v klidu kombinují.

53:59
    Ondřej Svatoš vystřelil z velké dálky a Rebrovu branku minul jen o malý kousek.

53:28
    Další tvrdý střet u kterého byl Marvánek, ale vylučovat se nebude.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. O. Němeček (Ullmann), 23. Slavík (Marek Beneš), 24. Marek Beneš (Ullmann), 24. Meliš, 30. Ullmann (Deutsch), 40. O. Němeček, 52. Brautferger (Jiř. Kolísko), 53. Marek Beneš (Ullmann) – 37. Kareš (Zeman), 45. Košir (Marvánek)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Heřmanský, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Komárek, Jiř. Kolísko, Slavík – Jak. Kolísko, Meliš, O. Němeček – Svoboda, Ullmann, Brautferger.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš – Zouzal, Košir, Jaroš – Svatoš, Kareš, Krejča – Časar, Pruner, Špalek.

Rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub