Liberec – Ne 2:17 (kon.) | Chodov – Bohemians 9:5 (kon.) | Židenice – Tatran 2:6 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
9:5 (1:1, 3:3, 5:1)
FbŠ Bohemians
Neděle 11.02.2018, 16:00 • SH Jižní Město • Extraliga žen • 19. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (17:51:39)

Je tu konec! Favoritky z Chodova si pohlídali závěr dnešního utkání a odváží si tři body. I tak je nutno podotknout, že to neměli dnes ale vůbec jednoduché. Hostující hráčky hrály velice dobrý florbal, avšak špatný výkon v obraně zapříčinil, že si ze zápasu odnáší devíti gólový příděl.

59:37
    Chodov právě vstřelil branku!
    Řepková uklízí míček do prázdné brány zvyšuje na 9:5. Asistence: Bez asistence

59:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

58:59
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Gabriela Tožičková – 2 minuty, Sekání).

58:50
    Bude se vylučovat na straně domácích!

58:32
    Hosté to ještě zkouší v šesti.

57:56
    Je rozhodnuto! MARTINA ŘEPKOVÁ uklidila míček do prázdné brány a je jasné, kdo si z dnešního zápasu odnese tří bodový zisk. Asistence: Plášková

57:30
    O míček ale rychle přichází. Zbývá něco málo přes dvě minuty a hráčky Chodova mají míček na svých holích.

57:13
    Omelková zůstává na střídačce a Bohemians jdou do šesti hráček v poli!

57:13
    Oddechový čas pro hosty.

56:18
    Kellovská byla zastavena jednou z obránkyň hostí.

55:19
    Střela Císařové neměla dostatečnou razanci, a tak si s ní Ranochová poradila.

54:15
    Nejspíš nebudeme svědky závěrečného tlaku Bohemians, jelikož domácí hráčky hrají na míčku a nevypadá to, že by se mělo v následujících minutách změnit.

53:02
    GABRIELA TOŽIČKOVÁ zasadila tvrdou ránu do nadějí Bohemians na bodový zisk v dnešním utkání! Její střela rozvlnila síť v bráně Bohemians a upravuje skóre na 7:5. Asistence: Nosková

51:50
    Zvoní tyč! Velké štěstí Chodova!

51:30
    Kellovská zakončovala ze zajímavé pozice, její střela ale pouze proletěla kolem levé tyče.

50:32
    S několika střelami se musela v krátkém časovém úseku vypořádat domácí brankářka, které teď skvěle podržela svůj celek.

49:58
    Chodov získává vedení zpět! DANIELA FRANTÍKOVÁ propálila Omelkovou a přidává šestou branku Chodova. Asistence: Řepková

48:57
    Z pořádně velké vzdálenosti napřáhla ke střele MAGDALENA PLÁŠKOVÁ, které se podařilo vymést horní roh brány Bohemians. Asistence: Kellovská

46:59
    Z velké vzdálenosti se pokoušela překvapit Omelkovou Plášková, ovšem neúspěšně.

45:53
    Moje slova se naplnila. Množství chyb v domácí obraně se postupně stupňovalo a uvidíme, jestli se v následujících minutách něco změní.

44:47
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Teď ale domácí brankářka už byla na ANDREU KADIDLOVOU krátká! Hostující hráčka se dostala do samostatného úniku a bekhendovou kličkou Ranochovou překonala. Asistence: Bočanová

44:28
    Naštěstí je tu pro Chodov Ranochová, která předvedla další důležitý zákrok.

43:59
    Ty chyby v domácí obraně se začínají nějak množit, jestli budou takhle pokračovat, tak by to mohlo poznamenat výsledek dnešního utkání.

43:31
    Dnešní utkání sleduje 66 diváků.

43:00
    Cukrová mohla jít sama na domácí brankářku, avšak na míček nedosáhla.

41:38
    Vrátná nahrávala na pravou stranu, kde byla osamocená její spoluhráčka. Jenže přihrávka byla skákavá, a tak ji nedokázala zpracovat.

40:38
    Hráčky Bohemians se na útočné půli příliš dlouho neohřály, jelikož obrana domácích skvěle zapracovala a získala míček do svého držení.

40:01

Je tu konec druhé třetiny! Ta už nabrala jasnější směr než ta druhá. ve které se hrálo na obě strany. Tentokrát už šlo o představení Chodova, který ale si nedokázal pohlídat rychlé brejky Bohemians, a tak stále s hostujícím týmem remizuje 4:4.

37:13
    ANNA-MARIE DIVIŠOVÁ vymetla víko domácí branky a přidává čtvrtou branku Bohemians! Asistence: Loudová

36:38
    Ranochová musela rychle vyběhnout proti míčku, ke kterému se hnala Nguyenová.

35:47
    Beránková nenahrála přesně, a tak se rychlý přechod vpřed nekoná.

34:55
    Jenže tento stav nevydržel příliš dlouho! KRÏSTÝNA KELLOVSKÁ se prosazuje a zvyšuje na 4:3! Asistence: Urbánková

33:36
    ANDREA KADIDLOVÁ si připisuje druhou branku v dnešním utkání! Po nahrávce Kalecké přesně zakončila a srovnává skóre zápasu.Asistence: Kalecká

33:31
    Kellovská pohledně z otočky vystřelila, její střela ale neměla gólové parametry.

32:13
    Hráčky Chodova momentálně kombinují na vlastní polovině a čekají na vhodnou chvíli.

31:10
    A nastolený trend pokračuje i po vstřelené brance. Bohemians zatím hrozí spíše z brejků, které jim ovšem domácí hráčky příliš často nedovolují.

30:07
    A vytvořený tlak nese ovoce! Po nahrávce Řepkové se prosazuje TEREZA URBÁNKOVÁ a zvyšuje na 3:2! Asistence: Řepková

29:15
    Domácí hráčky v posledních minutách pořádně zatápí obraně Bohemians.

28:29
    Tůmová se ocitla ve stoprocentní šanci, střela ji ale nesedla.

26:56
    Střela Urbankvé jen těsně prolétla kolem Preisserové, která čekala na případnou dorážku u pravé tyče brány Bohemians.

26:34
    Odpískán útočný faul Bohemians.

25:50
    Tožičková se skvěle uvolnila a už se připravovala ke střele, jenže ji míček ujel.

25:24
    Své obranné dovednosti ukázala Cukrová, která skvěle zastavila postup domácí hráček.

24:10
    Urbánková si navedla míček na střed a zkoušela vypálit, jenže se ji to nepodařilo.

23:01
    Netrvalo dlouho a je to znovu nerozhodně! ELIŠKA CÍSAŘOVÁ vymetla růžek domácí branky a nedala brankářce Chodova žádnou šanci. Asistence: Divišová

22:08
    Eliška Vrátná místo střely raději zvolila nahrávku na osamocenou MARTINU ŘEPKOVOU, která uklidila míček do prázdné brány. Asistence: Vrátná

21:13
    Další chyba v obraně Bohemians! Tentokrát ale hostující hráčky nebezpečnou situaci zvládly.

20:42
    Nahození Nguyenové chytá Ranochová a hned se snaží výhozem rozjet útok Chodova.

20:11
    Ke střele z levé strany se dostala Poláková, její pokus ale domácí brankářku neohrozil.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:40.

Poměrně nezajímavý úvod utkání se naštěstí pro oko fanouška přehoupl do rychlého florbalu nahoru-dolů. I přes optickou převahu domácích ale první gól vstřelily hráčky Bohemians, které do vedení poslala Kadidlová. Útočná snaha Chodova neuvadala, a díky tomu mohly hráčky slavit krátce před koncem první části, jelikož skórovala Krauskopfová. Po první třetině tedy nerozhodně – 1:1.

20:00

19:01
    A je srovnáno! Teď už ale byla Omelková na střelu, kterou vyslala EVA KRAUSKOPFOVÁ krátká. Krátce před koncem první třetiny je to 1:1! Asistence: Bez asistence.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

17:42
    Po chybě v obraně Bohemians se dostala hráčka domácích ke střele, bohužel pro Chodov stojí v bráně zatím stoprocentní Omelková.

16:25
    Na pravé straně se procpala ke střele Zlámalová, její záměr ale vystihla jedna z domácích obránkyň.

15:12
    Už se zdálo, že poběží Císařová do rychlého brejku, jenže ji míček utekl.

14:09
    Tak to je šok pro domácí! Po několika minutách v obležení se hráčky Bohemians pustily do útoku a hned je tu úvodní branka utkání! ANDREA KADIDLOVÁ střelou tahem překonává brankařku Chodova a posílá svůj tým do vedení 1:0. Asistence Bočanová

13:04
    Tůmová se pustila do odvážné kličky, která ji ovšem nevyšla a tak můžou hrát hosté.

12:13
    Netrvalo to dlouho a domácí florbalistky se znova nastěhovaly před Omelkovou! Ta musela v krátkém časovém intervalu řešit několik střel, naštěstí pro Bohemians úspěšně.

11:00
    Chodov si vytvořil tlak a na několik desítek sekund nedovolil hostům, aby se dostali k míčku. Teď se ale podařilo jedné z hráček Bohemians vyhodit.

09:40
    Během desíti vteřin musely zasahovat brankařky na obou stranách! Hra začíná dostávat velice rychlé tempo.

08:20
    Nguyenová zariskovala přes svou bránou a to se ji stalo osudným, protože Urbánková ji o míček připravila, avšak poté bekhendovým pokusem ve velké šanci pohořela.

07:26
    Loudová skvěle přečetla kombinaci domácích a získala míček pro své spoluhráčky.

06:48
    Ke střele se odhodlala Kadidlová, její pokus ale končí mimo.

06:00
    Momentálně sledujeme zmatky v rozehrávce obou celků, ani jednomu z nich se nedaří projít přes půlící čáru.

05:27
    Domácí to trochu přehnali při napadání, a tak je odpískán útočný faul.

05:04

04:40
    První střelu této přesilovky vyslala Bočanová, její pokus ale zablokovala jedna z dobře postavených obránkyň.

03:45
    Hostující hráčky kombinují na soupeřově půli a snaží se dostat k zakončení.

03:04
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Adéla Jůzová – 2 minuty, hra rukou).

03:04
    Provedení si vzala na starosti Bočanová, ovšem se ji nepovedla klička na pravou stranu a míček ji utekl.

03:04
    Po ruce Jázůvé budou mít k dispozici hostující hráčky trestné střílení!

02:40
    Plášková se pohledně uvolnila, a poté přesně našla jednu ze svých spoluhráček, té se ale podobný počin nepodařil.

02:07
    Chodov stále u míčku a momentálně střídá.

01:22
    K míčku se postavila Peštová s Beránkovou, druhá jmenovaná vystřelila, jenže proti ni skvěle zasáhla brankářka hostujícího celku.

01:05
    Domácím se podařilo vy bojovat míček a dostat se do útoku, ve kterém si taktéž zkusí standartku.

00:55
    I nadále okupují hostující florbalistky útočnou polovinu, avšak zatím beze střelby.

00:24
    Od začátku jsou aktivnější hráčky Bohemians, kterým se podařilo vybojovat standardní situaci.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Tožičková, Kellovská – Urbánková, P. Beránková, Lacková – Jůzová, Peštová, Klímová – Řepková, Plášková, Frantíková – Preisslerová, Kellovská, Nosková – Krauskopfová, Tůmová, Svačinová – Vrátná.

FbŠ Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Šindelářová, Císařová, Nguyenová, Nová, Loudová, Andrlová, Hnátová, Divišová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Poláková, Kalecká, Neubergerová – Zlámalová, Heráková, Bočanová.

Rozhodčí: Kostinek – Reichelt Martin.

To hostující tým se momentálně nachází na páté příčce se ziskem devětadvaceti bodů. Nejlepší hráčkou Bohemians je jednoznačně Hana Poláková, která nastřádala třiačtyřicet bodů. Celkově hráčky Bohemians mohou chlubit dobrou úspěšností přesilovek, která činí 40%.

Třetí celek nejvyšší soutěže je doma zatím stoprocentní a tuto statistiku si rozhodně bude chtít v dnešním utkání udržet. I přes to, že v dosavadním průběhu soutěže pouze dvakrát Chodov prohrál, tak mu patří dosavadní tabulce třetí místo, což určitě není to, co před startem ligy pražský tým očekával.

Vítám vás u zápasu nejvyšší ženské ligy, ve kterém se utká FAT PIPE Florbal Chodov a FbŠ Bohemians. Zápas, a i tento přenos začínají v 16:00.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 20. Krauskopfová, 23. Řepková (Vrátná), 31. Urbánková (Řepková), 35. Kellovská (Urbánková), 49. Plášková (Kellovská), 50. Frantíková (Řepková), 54. Tožičková (Nosková), 58. Řepková (Plášková), 60. Řepková – 15. Kadidlová (Bočanová), 24. Císařová (Divišová), 34. Kadidlová (Kalecká), 38. Divišová (Loudová), 45. Kadidlová

Rozhodčí: Kostinek – Reichelt Martin