Most – Řisuty 0:5 (kont.) | Jablonec – Děčín 2:3 (1:2 po s.n.) | Hodonín – Poruba 2011 7:5 (kon.)
Opava – Kopřivnice 7:8 (po pr.) | Val.Meziříčí – Nový Jičín 1:2 (kon.) | Kobra – Trutnov 0:5 (kon.)
Sokolov – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Letňany – Bílina 7:5 (kon.)
po prodl.
HK Opava
7:8 (4:4, 2:1, 1:2 - 0:1)
HC TATRA Kopřivnice
Středa 14.02.2018, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 45. kolo
Předzápasové kurzy: 2.3 4.5 2.2
Partner:
     
    54:32
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bartošák – 2 min., vražení na hrazení).
     
    46:00
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Opava (Štindl – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargáč – 2 min. hrubost).
     
    39:28
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Červenka – 2 min., hákování).
     
    35:54
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., sekání).
     
    27:52
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bartošák – 2 min., faul kolenem).
     
    16:40
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Marek – 2 min., hrubost).
     
    12:41
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., sekání).
     
    4:10
    Vyloučení v týmu HK Opava (Malina – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    04:05
    Vyloučení v týmu HK Opava (Cihlář – 2 min., hákování).

    Tomáš Chalupa

    Branky a nahrávky: 5. Wolf (Tichý), 11. Štindl (Vítek, Kiss), 15. Chalupa (Tichý, Tichý), 18. Hartmann (Tichý), 36. Vítek (Chalupa), 40. Slavík (Wolf, Herman), 54. Chalupa (Štindl, Šindelář) – 6. Červenka (Stříž, Marek), 12. Červenka (Stříž), 14. Červenka (Tomášek), 15. Červenka (Marek, Tomášek), 40. Tomášek (Stříž), 58. Vyčesaný (Stříž), 60. Červenka (Stříž), 62. Stříž (Červenka, Pargáč)


    HK Opava: Wanecki (Plánovský) – Čechman, Kažimíř, Kiss, Šindelář (C), Tichý, Slavík – Pělucha, Bitomský, Herman, Rousek, Vítek, Cihlář, Štindl, Chalupa (A), Wolf (A), Hartmann, Malina
    HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargáč (A), Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

    Rozhodčí: Held – Holibka, Kučera