Tlačová konferencia DAC Dunajská Streda | (kon.) | | | Tisková konference Bohemians 1905 | (kon.) |
Tisková konference FC Baník Ostrava | (kon.) | | | Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 5.den | (kon.) |
Ženy - 1000 m | Vítěz. J. ter Morsová (NED) (kon.) |
Individuální závod - skoky (střední můstek) | Vítěz: F-J. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Individuální závod - běh na lyžích (10 km) | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
Sportovní dvojice - krátký program | Vítěz: W. Suej, C. Chan (CHN) (kon.) |
Muži - Half pipe (finále) | Vítěz: S. White (USA) (kon.) |
Dvojice - 1. a 2. jízdy | Vítěz: T. Wendl, T. Arlt (GER) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
konec
Individuální závod - skoky (střední můstek)
Vítěz: F-J. Rehrl (AUT)
Viktor Sandev
Výsledky skokanské části:
1. Franz-Josef Rehrl (AUT) 130.6 bodů
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 126.9 b.
3. Akito Watabe (JPN) 123.7 b.
4. Lukas Klapfer (AUT) 122.6 b.
5. Eric Frenzel (GER) 121.7 b.
6. Eero Hirvonen (FIN) 118.0 b.
7. Espen Andersen (NOR) 117.2 b.
8. Jošito Watabe (JPN) 114.3 b.
9. Kristjan Ilves (EST) 112.8 b.
10. Maxime Laheurte (FRA) 110.7 b.
11. Johannes Rydzek (GER) 109.1 b.
12. Francois Braud (FRA) 108.6 b.
13. Vincenz Geiger (GER) 105.4 b.
14. Hideaki Nagai (JPN) 104.2 b
15. Go Jamamoto (JPN) 104,0 b.
16. Fabian Riessle (GER) 99.9 b.
17. Ilkka Herola (FIN) 99.7 b.
18. Bryan Fletcher (USA) 99.0 b.
19. Jason Lamy Chappuis (FRA) 97.7 b.
20. Szczepan Kupczak (POL) 96.8 b.
21. Erněst Jachin (RUS) 96.7 b.
22. Ondřej Pažout (CZE) 95.8 b
23. Jörgen Graabak (NOR) 93.6 b.
24. Antoine Gerard (FRA) 92.9 b.
25. Wilhelm Denifl (AUT) 92.3 b.
26. Tim Hug (SUI) 90.9 b.
27. Vid Vrhovnik (SLO) 90.4 b.
28. Miroslav Dvořák (CZE) 89.8 b.
29. Tomáš Portyk (CZE) 89.3 b.
30. Aaron Kostner (ITA) 89.2 b.
31. Jan Schmid (NOR) 88.8 b.
32. Pawel Slowiok (POL) 88.3 b.
33. Bernhard Gruber (AUT) 88.2 b.
34. Arttu Mäkiaho (FIN) 85.2 b.
34. Hannu Manninen (FIN) 85.2 b.
36. Viktor Pasičnik (UKR) 84.0 b.
37. Ben Loomis (USA) 79.5 b.
38. Alessandro Pittin (ITA) 77.4 b.
39. Taylor Fletcher (USA) 76.4 b.
40. Raffaele Buzzi (ITA) 74.6 b.
41. Lukas Runggaldier (ITA) 73.6 b.
42. Če-un Pak (KOR) 73.3 b.
43. Karl-August Tiirmaa (EST) 68.9 b.
44. Adam Cieslar (POL) 68.7 b.
45. Wojciech Marusarz (POL) 61.3 b.
46. Marjan Jelenko (SLO) 60.4 b.
47. Jasper Good (USA) 58.8 b.
Lukáš Daněk (CZE) DSQ
Startovní listina:
1. Jasper Good (USA)
2. Wojciech Marusarz (POL)
3. Aaron Kostner (ITA)
4. Če-un Pak (KOR)
5. Lukáš Daněk (CZE)
6. Lukas Runggaldier (ITA)
7. Adam Cieslar (POL)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Adam Loomis (USA)
10. Taylor Fletcher (USA)
11. Raffaele Buzzi (ITA)
12. Karl-August Tiirmaa (EST)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Hannu Manninen (FIN)
18. Miroslav Dvořák (CZE)
19. Szczepan Kupczak (POL)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Franz-Josef Rehrl (AUT)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Antoine Gerard (FRA)
33. Francois Braud (FRA)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Kristjan Ilves (EST)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
1. Franz-Josef Rehrl (AUT) 130.6 bodů
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 126.9 b.
3. Akito Watabe (JPN) 123.7 b.
4. Lukas Klapfer (AUT) 122.6 b.
5. Eric Frenzel (GER) 121.7 b.
6. Eero Hirvonen (FIN) 118.0 b.
7. Espen Andersen (NOR) 117.2 b.
8. Jošito Watabe (JPN) 114.3 b.
9. Kristjan Ilves (EST) 112.8 b.
10. Maxime Laheurte (FRA) 110.7 b.
11. Johannes Rydzek (GER) 109.1 b.
12. Francois Braud (FRA) 108.6 b.
13. Vincenz Geiger (GER) 105.4 b.
14. Hideaki Nagai (JPN) 104.2 b
15. Go Jamamoto (JPN) 104,0 b.
16. Fabian Riessle (GER) 99.9 b.
17. Ilkka Herola (FIN) 99.7 b.
18. Bryan Fletcher (USA) 99.0 b.
19. Jason Lamy Chappuis (FRA) 97.7 b.
20. Szczepan Kupczak (POL) 96.8 b.
21. Erněst Jachin (RUS) 96.7 b.
22. Ondřej Pažout (CZE) 95.8 b
23. Jörgen Graabak (NOR) 93.6 b.
24. Antoine Gerard (FRA) 92.9 b.
25. Wilhelm Denifl (AUT) 92.3 b.
26. Tim Hug (SUI) 90.9 b.
27. Vid Vrhovnik (SLO) 90.4 b.
28. Miroslav Dvořák (CZE) 89.8 b.
29. Tomáš Portyk (CZE) 89.3 b.
30. Aaron Kostner (ITA) 89.2 b.
31. Jan Schmid (NOR) 88.8 b.
32. Pawel Slowiok (POL) 88.3 b.
33. Bernhard Gruber (AUT) 88.2 b.
34. Arttu Mäkiaho (FIN) 85.2 b.
34. Hannu Manninen (FIN) 85.2 b.
36. Viktor Pasičnik (UKR) 84.0 b.
37. Ben Loomis (USA) 79.5 b.
38. Alessandro Pittin (ITA) 77.4 b.
39. Taylor Fletcher (USA) 76.4 b.
40. Raffaele Buzzi (ITA) 74.6 b.
41. Lukas Runggaldier (ITA) 73.6 b.
42. Če-un Pak (KOR) 73.3 b.
43. Karl-August Tiirmaa (EST) 68.9 b.
44. Adam Cieslar (POL) 68.7 b.
45. Wojciech Marusarz (POL) 61.3 b.
46. Marjan Jelenko (SLO) 60.4 b.
47. Jasper Good (USA) 58.8 b.
Lukáš Daněk (CZE) DSQ
Startovní listina:
1. Jasper Good (USA)
2. Wojciech Marusarz (POL)
3. Aaron Kostner (ITA)
4. Če-un Pak (KOR)
5. Lukáš Daněk (CZE)
6. Lukas Runggaldier (ITA)
7. Adam Cieslar (POL)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Adam Loomis (USA)
10. Taylor Fletcher (USA)
11. Raffaele Buzzi (ITA)
12. Karl-August Tiirmaa (EST)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Hannu Manninen (FIN)
18. Miroslav Dvořák (CZE)
19. Szczepan Kupczak (POL)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Franz-Josef Rehrl (AUT)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Antoine Gerard (FRA)
33. Francois Braud (FRA)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Kristjan Ilves (EST)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
1. Jasper Good (USA)
2. Wojciech Marusarz (POL)
3. Aaron Kostner (ITA)
4. Če-un Pak (KOR)
5. Lukáš Daněk (CZE)
6. Lukas Runggaldier (ITA)
7. Adam Cieslar (POL)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Adam Loomis (USA)
10. Taylor Fletcher (USA)
11. Raffaele Buzzi (ITA)
12. Karl-August Tiirmaa (EST)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Hannu Manninen (FIN)
18. Miroslav Dvořák (CZE)
19. Szczepan Kupczak (POL)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Franz-Josef Rehrl (AUT)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Antoine Gerard (FRA)
33. Francois Braud (FRA)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Kristjan Ilves (EST)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
1. Franz-Josef Rehrl (AUT) 130.6 bodů
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 126.9 b.
3. Akito Watabe (JPN) 123.7 b.
4. Lukas Klapfer (AUT) 122.6 b.
5. Eric Frenzel (GER) 121.7 b.
6. Eero Hirvonen (FIN) 118.0 b.
7. Espen Andersen (NOR) 117.2 b.
8. Jošito Watabe (JPN) 114.3 b.
9. Kristjan Ilves (EST) 112.8 b.
10. Maxime Laheurte (FRA) 110.7 b.
11. Johannes Rydzek (GER) 109.1 b.
12. Francois Braud (FRA) 108.6 b.
13. Vincenz Geiger (GER) 105.4 b.
14. Hideaki Nagai (JPN) 104.2 b
15. Go Jamamoto (JPN) 104,0 b.
16. Fabian Riessle (GER) 99.9 b.
17. Ilkka Herola (FIN) 99.7 b.
18. Bryan Fletcher (USA) 99.0 b.
19. Jason Lamy Chappuis (FRA) 97.7 b.
20. Szczepan Kupczak (POL) 96.8 b.
21. Erněst Jachin (RUS) 96.7 b.
22. Ondřej Pažout (CZE) 95.8 b
23. Jörgen Graabak (NOR) 93.6 b.
24. Antoine Gerard (FRA) 92.9 b.
25. Wilhelm Denifl (AUT) 92.3 b.
26. Tim Hug (SUI) 90.9 b.
27. Vid Vrhovnik (SLO) 90.4 b.
28. Miroslav Dvořák (CZE) 89.8 b.
29. Tomáš Portyk (CZE) 89.3 b.
30. Aaron Kostner (ITA) 89.2 b.
31. Jan Schmid (NOR) 88.8 b.
32. Pawel Slowiok (POL) 88.3 b.
33. Bernhard Gruber (AUT) 88.2 b.
34. Arttu Mäkiaho (FIN) 85.2 b.
34. Hannu Manninen (FIN) 85.2 b.
36. Viktor Pasičnik (UKR) 84.0 b.
37. Ben Loomis (USA) 79.5 b.
38. Alessandro Pittin (ITA) 77.4 b.
39. Taylor Fletcher (USA) 76.4 b.
40. Raffaele Buzzi (ITA) 74.6 b.
41. Lukas Runggaldier (ITA) 73.6 b.
42. Če-un Pak (KOR) 73.3 b.
43. Karl-August Tiirmaa (EST) 68.9 b.
44. Adam Cieslar (POL) 68.7 b.
45. Wojciech Marusarz (POL) 61.3 b.
46. Marjan Jelenko (SLO) 60.4 b.
47. Jasper Good (USA) 58.8 b.
Lukáš Daněk (CZE) DSQ