Girona – Leganés 3:0 (kon.)
Girona FC
3:0 (2:0)
CD Leganés
Pátek 16.02.2018, 21:00 • Municipal de Montilivi (Girona) • Španělská LaLiga • 24. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji dobrou noc. (22:57:16)

Dnešní utkání sledovalo 9142 diváků.

Utkání skončilo a z jednoznačného vítězství se raduje z vítězství domácí Girona. Nováček španělské La Ligy nepřestává udivovat a díky tomuto vítězství se alespoň dočasně posunuje na osmé místo tabulky. O vítězství Girony se rozhodlo už v první poločase. Nejprve se ze správně nařízené penaltě po ruce hostů prosadil Cristhian Stuani. Ještě do přestávky pak domácí svůj náskok navýšili, tentokrát se po rychlém protiútoku nekompromisně pod břevno trefil Cristian Portugués. Ve druhém poločase si Girona zkušeně hlídala náskok a nepustila Leganés k žádné velké šanci, i když se hosté hodně snažili s utkáním ještě něco udělat. Definitivní rozhodnutí pak přišlo v 85. minutě, kdy se hlavou po standardní situaci trefil Juanpe. Tři body tak zůstaly po vítězství 3:0 nad Leganés v Gironě.

90+3

90+3
    Leganés to zkoušelo ještě jedním nákopem dopředu. Ale Nordin Amrabat se docela výrazně ukopl, nikdo nemohl jeho pas doběhnout.

90+2
    Anthony Lozano nasadil ukázkové jesličky Naranjovi a pak poslal míč před branku. Ten si však pohlídal brankář Iván Cuéllar.

90+1
    Girona kopala rohový kop, ale rozhodla se ho rozehrát na jistotu a na krátko, aby nepřišla zbytečně o míč.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Ještě jedna nebezpečná situace se udála před brankou hostů. Zprava posílal míč někde na malé vápno Anthony Lozano. Ale nikdo nedokázal jeho nabídku zasáhnout.

88
    Ta střela také přišla, ale trefila jen dobře postavenou zeď z hráčů Girony.

87
    Hosté mají šanci alespoň na čestný úspěch, protože budou kopat přímý kop. Klidně může přijít i střela, daleko od branky to není.

87
    Pro Juanpeho to byl už třetí gól v této sezoně. To na obránce není špatná statistika.

86
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Jaime Sierra.
    85. JUANPE - 3:0

85
    Girona právě vstřelila branku!
    A je nejspíš rozhodnuto, protože ze standardní situace právě domácí přidali třetí gól a vedou 3:0. Na centr, který letěl na zadní tyč si naskočil nekompromisně obránce JUANPE a hlavičkou o zem nedal Cuéllarovi žádnou šanci. Asistence: Álex Granell.

85
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Borja García, přichází Eloi Amagat.

84
    Za řeči dostává žlutou kartu také Joseba Zaldúa.

84
    Domácí hrají velmi zkušeně. Drží míč na polovině soupeře a opakovaně se nechávají faulovat. Tentokrát vytekly nervy Rubénu Pérezovi, který dostává za přehnanou tvrdost žlutou kartu.