Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 7.den | (kon.) |
Muži - 15 km volnou technikou | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Ženy - Slalom (1. kolo) | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) | | | Muži - Super-G | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Ženy - Slalom (2. kolo) | Vítěz: F. Hansdotterová (SWE) (kon.) |
Muži - Velký můstek (kvalifikace) | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Ženy - 5000 m | Vítěz: E. Visserová (NED) (kon.) |
Muži - krátký program | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Ženy - Snowboardcross (finále) | Vítěz: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
Muži - 3. a 4. jízdy | Vítěz: J. Sungbin (KOR) (kon.) | | | Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: J. Loellingová (GER) (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: H. Huskovová (BLR) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) |
konec
Ženy - Snowboardcross (kvalifikace)
Vítěz: E. Samková (CZE)
Komentáře nejsou k dispozici.
Startovní listina:
1. Zoe Bergermannová (CAN)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Meryeta Odineová (CAN)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Faye Guliniová (USA)
7. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
8. Charlotte Bankesová (FRA)
9. Raffaella Bruttová (ITA)
10. Belle Brockhoffová (AUS)
11. Carle Brennemanová (CAN)
12. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
13. Lindsey Jacobellisová (USA)
14. Tess Critchlowová (CAN)
15. Lara Casanovová (SUI)
16. Eva Samková (CZE)
17. Marija Vasilcovová (OAR)
18. Simona Meilerová (SUI)
19. Kristina Paulová (OAR)
20. Zoe Gillingsová-Brierová (GBR)
21. Alexandra Haslerová (SUI)
22. Jana Fischerová (GER)
23. Isabel Clarková Ribeirová (BRA)
24. Meghan Tierneyová (USA)
25. Zuzanna Smykałová (POL)
26. Vendula Hopjáková (CZE)
1. Zoe Bergermannová (CAN)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Meryeta Odineová (CAN)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Faye Guliniová (USA)
7. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
8. Charlotte Bankesová (FRA)
9. Raffaella Bruttová (ITA)
10. Belle Brockhoffová (AUS)
11. Carle Brennemanová (CAN)
12. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
13. Lindsey Jacobellisová (USA)
14. Tess Critchlowová (CAN)
15. Lara Casanovová (SUI)
16. Eva Samková (CZE)
17. Marija Vasilcovová (OAR)
18. Simona Meilerová (SUI)
19. Kristina Paulová (OAR)
20. Zoe Gillingsová-Brierová (GBR)
21. Alexandra Haslerová (SUI)
22. Jana Fischerová (GER)
23. Isabel Clarková Ribeirová (BRA)
24. Meghan Tierneyová (USA)
25. Zuzanna Smykałová (POL)
26. Vendula Hopjáková (CZE)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka