Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 7.den | (kon.) |
Muži - 15 km volnou technikou | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Ženy - Slalom (1. kolo) | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) | | | Muži - Super-G | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Ženy - Slalom (2. kolo) | Vítěz: F. Hansdotterová (SWE) (kon.) |
Muži - Velký můstek (kvalifikace) | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Ženy - 5000 m | Vítěz: E. Visserová (NED) (kon.) |
Muži - krátký program | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Ženy - Snowboardcross (finále) | Vítěz: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
Muži - 3. a 4. jízdy | Vítěz: J. Sungbin (KOR) (kon.) | | | Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: J. Loellingová (GER) (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: H. Huskovová (BLR) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) |
konec
Muži - 3. a 4. jízdy
Vítěz: J. Sungbin (KOR)
(2. N. Trebugov (OAR), 3. D. Parsons (GBR))
Ondřej Jícha
Konečné pořadí
Startovní listina Konečné pořadí
1. Sungbin Jun (KOR) 3:20.550
2. Nikita Tregubov (OAR) +1.630
3. Dom Parsons (GBR) +1.650
4. Martins Dukurs (LAT) +1.760
5. Tomass Dukurs (LAT) +2.190
6. Ji-soo Kim (KOR) +2.430
7. Axel Jungk (GER) +3.050
8. Christopher Grotheer (GER) +3.500
9. Alexander Gassner (GER) +3.550
10. Jerry Rice (GBR) +3.690
11. Matt Antoine (USA) +3.840
12. Vladislav Heraskevič (UKR) +3.920
13. Wen-čchiang Keng (CHN) +4.100
14. Rhys Thornbury (NZL) +4.170
15. Vladislav Marčenkov (OAR) +4.630
16. John Daly (USA) +4.800
17. Kevin Boyer (CAN) +4.850
18. Matthias Guggenberger (AUT) +5.180
19. John Farrow (AUS) +5.330
20. Alexander Henning Hanssen (NOR) +5.340
Startovní listina
1. Sungbin Jun (KOR)
2. Nikita Tregubov (OAR)
3. Martins Dukurs (LAT)
4. Dom Parsons (GBR)
5. Tomass Dukurs (LAT)
6. Ji-soo Kim (KOR)
7. Axel Jungk (GER)
8. Rhys Thornbury (NZL)
9. Christopher Grotheer (GER)
10. Alexander Gassner (GER)
11. Matt Antoine (USA)
12. Jerry Rice (GBR)
13. Wen-čchiang Keng (CHN)
14. John Daly (USA)
15. Vladislav Heraskevič (UKR)
16. Matthias Guggenberger (AUT)
17. Kevin Boyer (CAN)
18. Vladislav Marčenkov (OAR)
19. John Farrow (AUS)
20. Alexander Henning Hanssen (NOR)
21. Dave Greszczyszyn (CAN)
22. Dorin Velicu (ROU)
23. Hiroacu Takahaši (JPN)
24. Joseph Luke Cecchini (ITA)
25. Barrett Martineau (CAN)
26. Ander Mirambell (ESP)
27. Kacujuki Mijajima (JPN)
28. Adam Edelman (ISR)
29. Anthony Watson (JAM)
30. Akwasi Frimpong (GHA)
Startovní listina Konečné pořadí
1. Sungbin Jun (KOR) 3:20.550
2. Nikita Tregubov (OAR) +1.630
3. Dom Parsons (GBR) +1.650
4. Martins Dukurs (LAT) +1.760
5. Tomass Dukurs (LAT) +2.190
6. Ji-soo Kim (KOR) +2.430
7. Axel Jungk (GER) +3.050
8. Christopher Grotheer (GER) +3.500
9. Alexander Gassner (GER) +3.550
10. Jerry Rice (GBR) +3.690
11. Matt Antoine (USA) +3.840
12. Vladislav Heraskevič (UKR) +3.920
13. Wen-čchiang Keng (CHN) +4.100
14. Rhys Thornbury (NZL) +4.170
15. Vladislav Marčenkov (OAR) +4.630
16. John Daly (USA) +4.800
17. Kevin Boyer (CAN) +4.850
18. Matthias Guggenberger (AUT) +5.180
19. John Farrow (AUS) +5.330
20. Alexander Henning Hanssen (NOR) +5.340
Startovní listina
1. Sungbin Jun (KOR)
2. Nikita Tregubov (OAR)
3. Martins Dukurs (LAT)
4. Dom Parsons (GBR)
5. Tomass Dukurs (LAT)
6. Ji-soo Kim (KOR)
7. Axel Jungk (GER)
8. Rhys Thornbury (NZL)
9. Christopher Grotheer (GER)
10. Alexander Gassner (GER)
11. Matt Antoine (USA)
12. Jerry Rice (GBR)
13. Wen-čchiang Keng (CHN)
14. John Daly (USA)
15. Vladislav Heraskevič (UKR)
16. Matthias Guggenberger (AUT)
17. Kevin Boyer (CAN)
18. Vladislav Marčenkov (OAR)
19. John Farrow (AUS)
20. Alexander Henning Hanssen (NOR)
21. Dave Greszczyszyn (CAN)
22. Dorin Velicu (ROU)
23. Hiroacu Takahaši (JPN)
24. Joseph Luke Cecchini (ITA)
25. Barrett Martineau (CAN)
26. Ander Mirambell (ESP)
27. Kacujuki Mijajima (JPN)
28. Adam Edelman (ISR)
29. Anthony Watson (JAM)
30. Akwasi Frimpong (GHA)
Startovní listina Konečné pořadí
1. Sungbin Jun (KOR) 3:20.550
2. Nikita Tregubov (OAR) +1.630
3. Dom Parsons (GBR) +1.650
4. Martins Dukurs (LAT) +1.760
5. Tomass Dukurs (LAT) +2.190
6. Ji-soo Kim (KOR) +2.430
7. Axel Jungk (GER) +3.050
8. Christopher Grotheer (GER) +3.500
9. Alexander Gassner (GER) +3.550
10. Jerry Rice (GBR) +3.690
11. Matt Antoine (USA) +3.840
12. Vladislav Heraskevič (UKR) +3.920
13. Wen-čchiang Keng (CHN) +4.100
14. Rhys Thornbury (NZL) +4.170
15. Vladislav Marčenkov (OAR) +4.630
16. John Daly (USA) +4.800
17. Kevin Boyer (CAN) +4.850
18. Matthias Guggenberger (AUT) +5.180
19. John Farrow (AUS) +5.330
20. Alexander Henning Hanssen (NOR) +5.340 (04:19:41)