Vítěz skeletonu Sungbin Jun byl v Koreji super star ještě před startem her

Aktuální tabulka skupiny C
    Eeli Tolvanen, zatím největší hvězda hokejového turnaje

15:17
    Lední hokej
    Norové sice v první třetině několik minut vedli a dvě třetiny drželi krok, ale ve třetí třetině Finové definitivně rozhodli o nakonec docela vysokém vítězství. 2 góly otočil vývoj zápasu Tolvanen, který má po 2 zápasech bilanci 4+2.

Finsko – Norsko 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
    17. Tolvanen (Lepistö), 26. Tolvanen (J. Peltola), 43. Savinainen, 48. Lepistö (Kontiola), 57. Manninen (Kontiola) – 7. P. Thoresen (Kristiansen, M. Olimb)
    Ani takovou šanci při hře bez brankáře Němci nedali.

15:15
    Lední hokej
    Jediný gól Viktora Stålberga ve 2. minutě rozhodl zápas mezi Švédskem a Německem. Němci nevyužili dlouhou přesilovku 5 na 3 a nedali další zajímavé příležitosti, takže brankář Enroth poprvé na turnaji udržel čisté konto.

Švédsko – Německo 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
    2. Stålberg (Zackrisson, Fransson)
    Přesná střela Manninena, 5:1

15:12
    Lední hokej
    Ještě jeden hřebíček zatloukli Finové do norské rakve. V 57. minutě Sakari Manninen byl před brankou úplně sám a po přihrávce z rohu si věděl rady.
    Finsko – Norsko 5:1
    Lepistö tečuje před brankou, 4:1

14:56
    Lední hokej
    Finové definitivně rozhodují zápas a Norové, stejně jako proti Švédům, nezvládají poslední třetinu. Ve 48. minutě využil přesilovku po pěkné kombinaci přesnou tečí těsně před brankářem Sami Lepistö.
    Finsko – Norsko 4:1
    Savinainen po chybě Haugena v rozehrávce zvyšuje na 3:1

14:49
    Lední hokej
    Velmi důležitý gól střílí Finové ve 43. minutě. Veli-Matti Savinainen využil chyby brankáře Haugena v rozehrávce.
    Finsko – Norsko 3:1
    Poslední kámen zápasu Švédsko - Velká Británie

14:47
    Curling
    Trochu stranou pozornosti zůstalo dění v curlingu v 5. kole základní skupiny mužů.
    Na dráze A Švýcaři hned v 1. endu skórovali 3 body, ale postupně nechali Japonce dotáhnout. Podařilo se jim však taktickou hrou v závěru udržet výhodu posledního kamene do 10. endu, ve kterém rozhodli o těsném vítězství.
    Na dráze B se Švédové dlouho přetahovali s Brity, ještě po 8 endech byl stav vyrovnaný. V 9. endu Švédové získali velmi důležité 2 body a závěr dokázali ubránit tak, že Britové nedostali šanci znovu aspoň vyrovnat.
    Na dráze C kralovali Američané, kteří v úvodních 4 endech hned dvakrát ukradli Dánům 2 body při jejich výhodě, vedli 6:0 a zápas bezpečně dovedli do vítězného předčasného konce.
    Na dráze D Kanaďané postupně navyšovali náskok nad Korejci a v závěru jim povolili drobnou kosmetickou úpravu. Stále však měli zápas ve své moci a vyrovnání hrozilo pouze v případě absolutního selhání při posledním hodu, což se nestalo.

Lední hokej
    Švédové stále vedou díky gólu ze 2. minuty utkání. Němci ve druhé části nevyužili dlouhou přesilovku 5 na 3.
    Švédsko – Německo 1:0 po 2. třetině

14:37
    Lední hokej
    Finové ve druhé třetině dokončili obrat ve skóre, ale Norové jsou neustále vyrovnaným soupeřem.
    Finsko – Norsko 2:1 po 2. třetině