Kolín nad Rýnem – Hannover 1:1 (kon.) | Freiburg – W. Brémy 1:0 (kon.) | Hamburg – Leverkusen 1:2 (kon.)
Wolfsburg – Bayern 1:2 (kon.) | Schalke – Hoffenheim 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:2 (1:0)
Bayern Mnichov
Sobota 17.02.2018, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 23. kolo

Dnes už je to ode mě vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalšího přenosu opět na shledanou. (17:33:05)

Držení míče: 24 % : 76 %.
    Střely na branku: 1:5.
    Střely mimo: 2:7. ¨
    Rohy: 4:8.
    Ofsajdy: 0:1.
    Fauly: 14:15.

Je tu konec! Bayern přeci jen ve Wolfsburgu vítězí. Skóre ve druhém poločase otočili Sandro Wagner a Robert Lewandowski (pen.). Navíc Arjen Robben penaltu neproměnil. První půle byla vyrovnaná, ale druhý poločas už plně ovládali hosté.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Thomas Müller (Bayern Mnichov).

90+3
    Roh Wolfsburgu dokázala obrana Bayernu ubránit.
    90+1. Robert LEWANDOWSKI - 1:2

90+1
    Bayern právě vstřelil branku!
    ROBERT LEWANDOWSKI se na rozdíl od Robbena nemýlil. Poslal míč přesně do pravého dolního rohu. Casteels se tentokrát natahoval marně.
    90. Žlutá karta

90
    Byla nařízena další penalta pro Bayern! Itter stáhl ve vápně Robbena a dostává i žlutou kartu.

90
    Další roh pro hostující mužstvo. tentokrát po zblokované přihrávce Bernata. Žádné nebezpečí nenastalo.

87
    Další pokus tohoto Nizozemce. Tentokrát zkoušel technickou střelu na vzdálenější tyč, bránu netrefil.