Kladno – Havířov 3:1 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 4:2 (kon.) | Třebíč – Kadaň 4:0 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (1:0 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 17.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 50. kolo
    57:23 Jiří SEVERA - 4:2

57:23
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Vypadá to jakoby Slovan dával celé utkání Jestřábům marnou šanci na výhru, posledních pět minut utkání zapnul a nemilosrdně si chtěl urvat vítězství pro sebe. Autorem branky je JIŘÍ SEVERA. Asistence: Jaroslav Roubík.
    56:37 David MERTA - 3:2

56:37
    Slovan během minuty a půl obrací utkání. Do vedení poslal domácí celek DAVID MERTA. Asistence: Lukáš Volf.
    55:04 David BERNAD - 2:2

55:04
    Využitá přesilovka v podání Slovanu a stav je opět vyrovnaný. Prosadil se obránce DAVID BERNAD. Asistence: Vladimír Brož a David Merta.
    51:16 Radek PROKEŠ - 1:2

51:16
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    K vyraženému puku před brankou se dostal RADEK PROKEŠ a zakončil do prázdné. Jestřábi jdou do vedení. Asistence: Lukáš Luňák.
    41:24 Jan RUDOVSKÝ - 1:1

41:24
    Bernad ztratil puk ve středním pásmu a k puku se dostal JAN RUDOVSKÝ, který prostřelil Dlouhého. Asistence: Matouš Venkrbec.
    38:26 Jiří SEVERA - 1:0

38:26
    Po sadě pár pěkných přihrávek se k puku dostal JIŘÍ SEVERA, který propálil Neužilovy betony. Domácí celek jde do vedení. Asistence: Martin Vágner a Jaroslav Roubík.

Jakub Kohout

Branky a nahrávky: 39. Severa (M. Vágner, Roubík), 56. Bernad (Vl. Brož, D. Merta), 57. D. Merta (L. Volf), 58. Severa (Roubík) – 42. Rudovský (Venkrbec), 52. Prokeš (L. Luňák)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Volke) – M. Zdvořáček, Weinhold, M. Vágner, Bernad, Vl. Brož, Mlčoch – L. Volf, Gengel, T. Jandus – Smolka, Krliš, Roubík – Davídek, Najman, Pšenička – Markulinec, Severa, D. Merta.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – D. Kolář, Žovinec, Havlík, Rašner, M. Drtina, Mikliš – Zabloudil, V. Meidl, L. Luňák – Švec, Dvořáček, Starý – Nouza, Prokeš, Divíšek – Rudovský, Z. Král, Cetkovský – Venkrbec.

Rozhodčí: Jakub Valenta, Martin Grech – Petr Bosák, Richard Coubal