Tábor – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Řisuty – Jablonec 4:5 (kon.) | Kopřivnice – Val.Meziříčí 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 16:1 (kon.) | Šumperk – Hodonín 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 4:3 (po pr.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 3:2 (po pr.) | Písek – Pelhřimov 7:5 (kon.)
Bílina – Most 5:0 (kont.) | David Servis – Klatovy 3:2 (po pr.) | Děčín – Kobra 7:6 (po pr.)
Trutnov – Vrchlabí 1:2 (kon.)
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
16:1 (4:1, 4:0, 8:0)
HK Opava
Sobota 17.02.2018, 17:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ (ČR) • 46. kolo
Předzápasové kurzy: 1.2 7.5 6.5
Partner:
     
    49:41
    Vyloučení v týmu HK Opava (Chalupa – 2 min., podražení).
     
    45:53
    Vyloučení v týmu HK Opava (Štindl – 2 min., nedovolené bránění).
     
    41:55
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jaroš – 2 min., vysoká hůl).
     
    28:09
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Fišera – 2 min., nedovolené bránění).
     
    23:33
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vítek – 2 min., hákování).
     
    21:27
    Vyloučení v týmu HK Opava (Wolf – 2 min., sekání).
     
    15:14
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Finsterle – 2 min., sekání).
     
    11:29
    Vyloučení v týmu HK Opava (Štindl – 2 min., nedovolené bránění).

    Jan Meichsner

    Branky a nahrávky: 3. Zachar (Švarc, Adam), 9. Fojtík (Luka, Fišera), 11. Káňa (Fojtík, Fišera), 13. Fojtík (Luka, Slavík), 24. Zachar (Nestrašil), 27. Nestrašil (Jaroš, Finsterle), 34. Zachar (Nestrašil), 36. Káňa (Fojtík), 42. Káňa (Dresler), 45. Káňa (Luka), 46. Luka, 47. Popela (Jaroš, Finsterle), 52. Luka (Slavík, Fišera), 53. Finsterle (Jaroš), 57. Luka, 58. Zachar (Adam) – 10. Štindl (Hartmann, Kiss)


    HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela, (Kubáň) – Dresler, Slavík, Janota, Fišera, Kaluža, Hryciow, Popela, Puškár, Adam, – Haas, Káňa J., Finsterle, Fojtík, Švarc, Zachar, Jaroš, Nestrašil, Káňa T., Luka,
    HK Opava: Plánovský, (Ovčáček) – Čechman, Kiss, Šindelář, Šendera, Tichý, – Raček, Pělucha, Bitomský, Herman, Rousek, Vítek, Cihlář, Štindl, Chalupa, Wolf, Hartmann,

    Rozhodčí: Šudoma, – Bláha, Vengřín,