Tábor – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 4:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 16:1 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 4:3 (po pr.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 3:2 (po pr.) | Písek – Pelhřimov 7:5 (kon.)
Bílina – Most 5:0 (kont.) | David Servis – Klatovy 3:2 (po pr.) | Děčín – Kobra 7:6 (po pr.)
Trutnov – Vrchlabí 1:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 17.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 46. kolo

56:22
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Miklík – 2 min., nedovolené bránění).

54:13
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kužílek – 2 min., hrubost).
    53:47 JURČA - 2:4

53:47
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín si své dvoubrankové vedení bere rychle zpět. Střela PETRA JURČI propadla Vlastimilu Lakosilovi pod jeho betony. Asistence: Vít Černohous.
    52:35 KRÁLÍK - 2:3

52:35
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk snižuje na rozdíl jedné branky. LUKÁŠ KRÁLÍK se vrátil z trestné lavice a rovnou si to namířil k bráně hostů, tam se se svou střelou nemýlil a dokázal rozvlnit síť za zády Zdenko Kotvana. Bez asistence.

50:13
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Králík – 2 min., sekání).
    49:37 MATĚJKA - 1:3

49:37
    Hodonín odskakuje Šumperku na rozdíl dvou branek. Střelu Jakuba Kužílka neudržel Lakosil ve své výstroji, puk spadl před něho, čehož si všiml JAN MATĚJKA, který kotouč dokázal dostat až za brankovou čáru. Asistence: Jakub Kužílek, Vít Černohous.

43:10
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kobylík – 2 min., sekání).

39:15
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., krosček).
    38:47 MATULA - 1:2

38:47
    Hosté otáčí vývoj utkání na svou stranu. První střelu DOMINIKA MATULY dokázal ještě Lakosil vyrazit, na jeho následnou dorážku už byl ale krátký a hosté se tak dostávají do vedení. Asistence: Jakub Sajdl, Petr Peš.

34:39
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vaněk – 2 min., podražení).

30:25
    Lukáš Králík (SUM) odjíždí na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

27:51
    Šumperk si zahraje přesilovou hru. Jan Sedlák (HOD) dostává dvě minuty za držení protihráče.

23:30
    Šumperk hrál v šesti, čehož si všimli rozhodčí, ti následně posílají domácí do čtyř za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Daniel Hroch.
    21:17 JURČA - 1:1

21:17
    Hodonín hned ze začátku druhé třetiny dokázal vyrovnat stav utkání. Střelu Jana Matějky dokázal ještě Lakosil vyrazit, na následnou dorážku z hole PETRA JURČI už byl ale krátký a Drtiči tak vyrovnávají stav utkání na 1:1. Asistence: Jan Matějka.

16:29
    Milan Ostřanský (SUM) si jede odpykat dvě minuty za podražení.

13:21
    Potrestána hráčská lavice Hodonína, ti totiž hráli v šesti hráčích. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Erik Hložánek.

08:13
    První přesilovou hru si zahrají také Drtiči. Vladimír Cink (SUM) si jede odpykat dvě minuty za vražení na hrazení.
    04:49 VYMAZAL - 1:0

04:49
    Šumperk využívá hned svou první přesilovou hru. MICHAL VYMAZAL se prohnal s kotoučem kolem všech svých soupeřů a následnou bekhendovou kličkou pak dokázal vyzrát na Zdenko Kotvana. Asistence: Jiří Půhoný, Tomáš Sedlák.

04:23
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Pavel Mojžíš (HOD) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za držení protihráče.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 5. Vymazal (Půhoný, Sedlák), 53. Králík – 22. Jurča (Matějka), 39. Matula (Sajdl, Peš), 50. Matějka (Kužílek, Černohous), 54. Jurča (Černohous)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Faltus) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč, Sedlák T. – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fisher, Vymazal, Cink, Ostřanský
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Štěpanovský) – Sedlák J., Kužílek, Mojžíš, Kobylík, Žabčík, Hladiš, Miklík – Charvát, Hložánek, Hajný, Matějka, Peš, Sajdl, Matula, Jurča, Peška, Černohous, Kadlec, Vaněk

Rozhodčí: Cabák – Novotný, Šimčík