Tábor – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 4:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 16:1 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 4:3 (po pr.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 3:2 (po pr.) | Písek – Pelhřimov 7:5 (kon.)
Bílina – Most 5:0 (kont.) | David Servis – Klatovy 3:2 (po pr.) | Děčín – Kobra 7:6 (po pr.)
Trutnov – Vrchlabí 1:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 17.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 46. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek sobotního večera. (19:26:53)

Ve třetí třetině zvyšoval stav utkání na 1:3 Jan Matějka, hosté se ale své dvoubrankové vedení udrželi jen tři minuty. Poté se z trestné lavice vrátil Lukáš Králík a dokázal dostat Draky zpět do hry – 2:3. Jenže neuběhla ani minuta hry a Drtiči už zase vedli o dvě branky zásluhou dnes dvougólového Petra Jurči, který dokázal puk propasírovat pod betony Vlastimila Lakosila – 2:4. Tohle skóre už vydrželo až do konce utkání a svěřenci Romana Čechmánka tak můžou slavit, do tabulky si totiž připsali důležité tři body, které jim upevnili druhou příčku.

59:38
    Útočnou akci Šumperka zastavil odpískaný ofsajd.

58:39
    Půhoný nabil puk Řezáčovi, ten svou dělovkou orazítkoval betony hostujícího strážce svatyně.

58:23

58:15
    Schejbal si s pukem nabruslil na modrou, následnou střelou potom vyprášil lapačku Kotvana.

58:10
    Schejbal se dokázal prokličkovat mezi třemi soupeři, jeho střela pak skončila ve výstroji Kotvana.

57:22
    Bažant nabil puk Šťávovi, ten svou tvrdou střelou přestřelil bránu.

56:45
    Další střela Schejbala, Kotvan znovu vyráží kotouč, hosté ho pak následně poslali pryč ze svého pásma.

56:29
    Schejbalovu střelu z modré vyráží Kotvan do rohu kluziště.

56:22
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Miklík – 2 min., nedovolené bránění).

56:13

55:45
    Hodonín kombinoval v obraném pásmu Draků, ke střele se však za celou přesilovou hru nedostal.

55:00
    Drtičům se nedaří usadit v útočném pásmu, Draci drží kotouč na svých hokejkách.

54:13
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kužílek – 2 min., hrubost).
    53:47 JURČA - 2:4

53:47
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín si své dvoubrankové vedení bere rychle zpět. Střela PETRA JURČI propadla Vlastimilu Lakosilovi pod jeho betony. Asistence: Vít Černohous.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 5. Vymazal (Půhoný, Sedlák), 53. Králík – 22. Jurča (Matějka), 39. Matula (Sajdl, Peš), 50. Matějka (Kužílek, Černohous), 54. Jurča (Černohous)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Faltus) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč, Sedlák T. – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fisher, Vymazal, Cink, Ostřanský
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Štěpanovský) – Sedlák J., Kužílek, Mojžíš, Kobylík, Žabčík, Hladiš, Miklík – Charvát, Hložánek, Hajný, Matějka, Peš, Sajdl, Matula, Jurča, Peška, Černohous, Kadlec, Vaněk

Rozhodčí: Cabák – Novotný, Šimčík