Kanada – Česko | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | J. Korea – Švýcarsko | 0:8 (kon.) | | | Olympijští sportovci z Ruska – USA | 4:0 (kon.) |
Slovinsko – Slovensko | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Olympijští sportovci z Ruska – Švýcarsko | 6:2 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 7:2 (kon.) |
Kladno – Havířov | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Litoměřice | 1:4 (kon.) |
Ústí n/L – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Kadaň | 4:0 (kon.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Columbus – Philadelphia | 1:2 (po pr.) | | | Carolina – NY Islanders | 0:3 (kon.) | | | Winnipeg – Colorado | 6:1 (kon.) |
Dallas – St. Louis | 2:1 (kon.) | | | Buffalo – Los Angeles | 2:4 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 6:3 (kon.) |
Minnesota – Anaheim | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Arizona – Edmonton | 1:0 (kon.) |
Německo – Švýcarsko | 1:8 (kon.) | | | Švédsko – Česko | 6:3 (kon.) |
Finsko – Švédsko | 1:7 (kon.) | | | Česko – Rusko | 0:1 (kon.) |
Tábor – Žďár n/S | 4:3 (kon.) | | | Řisuty – Jablonec n/N | 4:5 (kon.) | | | Kopřivnice – Val. Meziříčí | 7:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Opava | 16:1 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 2:4 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Kolín | 2:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Nymburk | 4:3 (po pr.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 3:2 (po pr.) | | | Písek – Pelhřimov | 7:5 (kon.) |
Bílina – Most | 5:0 (kont.) | | | David Servis – Klatovy | 3:2 (po pr.) | | | Děčín – Kobra | 7:6 (po pr.) |
Trutnov – Vrchlabí | 1:2 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (3:4 po s.n.) |
Česko – Švýcarsko | 4:2 (kon.) |
EBEL – Tipsport ELH | 5:3 (kon.) | | | DEL – Tipsport liga | 4:7 (kon.) | | | DEL – Tipsport ELH | 6:7 (kon.) |
Tipsport liga – EBEL | 6:2 (kon.) | | | EBEL – DEL | 6:8 (kon.) | | | Tipsport liga – Tipsport ELH | 4:4 (kon.) |
Slovensko – Německo | 1:2 (1:2 po s.n.) |
HC Domažlice – Tachov | 8:9 (0:1 po s.n.) | | | Radomyšl – Humpolec | 6:3 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Vel. Meziříčí | 4:3 (kon.) |
Velká Bíteš – Blansko | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | HC Turnov – Č. Lípa | 5:4 (po pr.) | | | Uničov – Kroměříž | 5:6 (kon.) |
HC Boskovice – Uh.Brod | 4:3 (kon.) | | | Rosice – Uh. Hradiště | 1:6 (kon.) | | | Krnov – Poruba 2011 B | 3:5 (kon.) |
H. Benešov – Orlová | 3:6 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 7:8 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Čáslav | 5:6 (kon.) |
Lev Benešov – Vlašim | 5:2 (kon.) | | | Příbram – Králův Dvůr | 9:0 (kon.) | | | Milevsko – Strakonice | 4:5 (po pr.) |
Nejdek – Třemošná | 9:3 (kon.) | | | HC Rokycany – HC Domažlice | 2:4 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Bohumín | 2:5 (kon.) |
V.Popovice – Kutná Hora | 6:3 (kon.) | | | Kaznějov – TJ Sušice | 5:0 (kont.) | | | Hvězda Praha – Kobra Praha B | 7:5 (kon.) |
Trstěnice – Cheb | 19:4 (20:00) | | | HC TNP Praha – Hvězda B | 11:4 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 3:7 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 0:3 (kon.) | | | Dubnica – Topoľčany | 2:3 (kon.) |
Osmos Bratislava – Prešov | 2:1 (kon.) |
Roudnice – Louny | 3:7 (kon.) |
konec
Jižní Korea
0:8
(0:1, 0:2, 0:5)
Švýcarsko
60:00
|
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Michael Swift – 2 min., hrubost).
|
|
47:32
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Félicien Du Bois – 2 min., sekání).
|
|
47:13
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Andres Ambühl – 2 min., podražení).
|
|
47:11
|
Vyloučení v týmu Jižní Korea (U-sang Paj – 2 min., držení).
|
|
41:46
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Félicien Du Bois – 2 min., sekání).
|
|
39:28
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Dominik Schlumpf – 2 min., držení).
|
|
32:40
|
Tak nakonec ne. Korejský útočník to přehnal s napadáním a provinil se hrou vysokou holí.
|
|
19:19
|
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Bryan Young – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
14:19
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Tristan Scherwey – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
11. Hollenstein (Haas, Loeffel), 28. Du Bois, 36. Suter (Herzog), 44. Rüfenacht (Untersander, Almond), 46. Suter (Ambühl, S. Moser), 47. Schäppi (Almond, Geering), 52. Suter (Geering, Ambühl), 56. Corvi (Hofmann, Du Bois)
Rozhodčí: Hribik Jan, Rantala Aleksi – Lhotský Miroslav, McIntyre Fraser
Diváci:
Neproměněná penalta:
Jižní Korea:
Dalton (46. Sung-Je Park) – Young, Won-čon Kim, Regan, Ton-ko I, Jong-čon So, Plante, Hjon-ho O – Ki-song Kim, Sang-uk Kim, Testwuide (A) – Swift, Radunske, Min-Ho Čo (A) – Won-čong Kim, U-sang Paj (C), Sang-u Šin – Jong-čon I, Jin-Hui Ahn, Sang-hun Šin – Čin-kjo Pak.
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Hiller (Stephan) – E. Blum, Untersander, Furrer (C), Loeffel, Geering, Du Bois, Schlumpf – Praplan, Hollenstein, Haas – Ambühl (A), Suter, S. Moser (A) – Hofmann, Scherwey, Corvi – Rüfenacht, Schäppi, Herzog – Almond.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Hiller (Stephan) – E. Blum, Untersander, Furrer (C), Loeffel, Geering, Du Bois, Schlumpf – Praplan, Hollenstein, Haas – Ambühl (A), Suter, S. Moser (A) – Hofmann, Scherwey, Corvi – Rüfenacht, Schäppi, Herzog – Almond.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hribik Jan, Rantala Aleksi – Lhotský Miroslav, McIntyre Fraser
Diváci:
Vojtěch Görög