Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 8.den | (kon.) |
Ženy - Závod s hromadným startem (12,5 km) | Vítěz: A. Kuzminová (SVK) (kon.) |
Ženy - Štafeta (4x5 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - Super-G | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Velký můstek | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Ženy - 1500 m (finále) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - 1000 m (finále) | Vítěz: S. Girard (CAN) (kon.) |
Muži - volné jízdy | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - 3. a 4. jízdy | Vítěz: L. Yarnoldová (GBR) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: E. Dahlströmová (SWE) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: S. Höfflinová (SUI) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: J. Lillis (USA) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
konec
Ženy - 1500 m (finále)
Vítěz: M. Čoi (KOR)
Jan Vojkůvka
Výsledky
Finále
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:24.94
2. Ťin-jü Li (CHN) +0.75
3. Kim Boutinová (CAN) +0.88
4. Alang Kim (KOR) +0.99
5. Jorien Ter Morsová (NED) +1.00
6. Petra Jaszapatiová (HUN) +1.19
7. Arianna Fontanová (ITA) +2.52
Finále B
1. Jang Čou (CHN) 2:35,241
2. Jü-tchung Chan (CHN) 2:36,548
3. Suzanne Schultingová (NED) 2:37,163
4. Sumire Kikučiová (JPN) 2:54,450
Martina Valcepinová (ITA) PEN
-----------------------------------------------
Semifinále
1/3
1. Alang Kim (KOR) 2:22,691 QA
2. Kim Boutinová (CAN) 2:22,799 QA
3. Jü-tchung Chan (CHN) 2:22,826 QB
4. Martina Valcepinová (ITA) 2:24,171 QB
5. Veronique Pierronová (FRA) 2:28,023
6. Anna Seidelová (GER) 3:00,658
Marianne St. Gelaisová (CAN) PEN
2/3
1. Jorien Ter Morsová (NED) 2:34,385 QA
2. Arianna Fontanová (ITA) 2:34,489 QA
3. Sumire Kikučiová (JPN) 2:34,526 QB
4. Suzanne Schultingová (NED) 2:34,632 QB
5. Charlotte Gilmartinová (GBR) 3:00,691
6. Deanna Lockettová (AUS) 3:01,928
3/3
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:22,295 QA
2. Petra Jaszapatiová (HUN) 2:23,210 QA
3. Jang Čou (CHN) 2:23,485 QB
4. Ťin-jü Li (CHN) 2:33,005 qA
Elise Christieová (GBR) PEN
Valerie Maltaisová (CAN) PEN
-----------------------------------------------
Rozjížďky
1/6
1. Arianna Fontanová (ITA) 2:28,494 Q
2. Jorien Ter Morsová (NED) 2:28,587 Q
3. Sumire Kikučiová (JPN) 2:29,665 Q
4. Iong A Kim (KAZ) 2:29,875
5. Sukhee Šim (KOR) 2:39,984
Sara Luca Bacskaiová (HUN) PEN
2/6
1. Jü-tchung Chan (CHN) 2:31,158 Q
2. Marianne St. Gelaisová (CAN) 2:31,274 Q
3. Martina Valcepinová (ITA) 2:31,370 Q
4. Kathryn Thomsonová (GBR) 2:32,891
5. Anna Seidelová (GER) 2:56,976 q
Jessica Kooremanová (USA) PEN
3/6
1. Suzanne Schultingová (NED) 2:27,730 Q
2. Deanna Lockettová (AUS) 2:28,996 Q
3. Charlotte Gilmartinová (GBR) 2:29,005 Q
4. Michaela Sejpalová (CZE) 2:30,012
5. Cheyenne Gohová (SIN) 2:36,971
Jekatěrina Jefremenkovová (OAR) PEN
4/6
1. Alang Kim (KOR) 2:20,891 Q
2. Kim Boutinová (CAN) 2:21,149 Q
3. Veronique Pierronová (FRA) 2:22,119 Q
4. Magdalena Warakomská (POL) 2:23,693
Anastassija Krestovová (KAZ) PEN
Juki Kikučiová (JPN) PEN
5/6
1. Elise Christieová (GBR) 2:29,316 Q
2. Jang Čou (CHN) 2:29,587 Q
3. Valerie Maltaisová (CAN) 2:29,877 Q
4. Tifany Huotová Marchandová (FRA) 2:29,996
5. Bianca Walterová (GER) 2:30,819
6. Maame Bineyová (USA) 2:31,819
6/6
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:24,595 Q
2. Petra Jaszapatiová (HUN) 2:25,022 Q
3. Ťin-jü Li (CHN) 2:25,034 Q
4. Sofia Prosvirnovová (OAR) 2:25,553
5. Lana Gehringová (USA) 2:27,336
6. Šione Kaminagaová (JPN) 2:28,719
Finále
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:24.94
2. Ťin-jü Li (CHN) +0.75
3. Kim Boutinová (CAN) +0.88
4. Alang Kim (KOR) +0.99
5. Jorien Ter Morsová (NED) +1.00
6. Petra Jaszapatiová (HUN) +1.19
7. Arianna Fontanová (ITA) +2.52
Finále B
1. Jang Čou (CHN) 2:35,241
2. Jü-tchung Chan (CHN) 2:36,548
3. Suzanne Schultingová (NED) 2:37,163
4. Sumire Kikučiová (JPN) 2:54,450
Martina Valcepinová (ITA) PEN
-----------------------------------------------
Semifinále
1/3
1. Alang Kim (KOR) 2:22,691 QA
2. Kim Boutinová (CAN) 2:22,799 QA
3. Jü-tchung Chan (CHN) 2:22,826 QB
4. Martina Valcepinová (ITA) 2:24,171 QB
5. Veronique Pierronová (FRA) 2:28,023
6. Anna Seidelová (GER) 3:00,658
Marianne St. Gelaisová (CAN) PEN
2/3
1. Jorien Ter Morsová (NED) 2:34,385 QA
2. Arianna Fontanová (ITA) 2:34,489 QA
3. Sumire Kikučiová (JPN) 2:34,526 QB
4. Suzanne Schultingová (NED) 2:34,632 QB
5. Charlotte Gilmartinová (GBR) 3:00,691
6. Deanna Lockettová (AUS) 3:01,928
3/3
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:22,295 QA
2. Petra Jaszapatiová (HUN) 2:23,210 QA
3. Jang Čou (CHN) 2:23,485 QB
4. Ťin-jü Li (CHN) 2:33,005 qA
Elise Christieová (GBR) PEN
Valerie Maltaisová (CAN) PEN
-----------------------------------------------
Rozjížďky
1/6
1. Arianna Fontanová (ITA) 2:28,494 Q
2. Jorien Ter Morsová (NED) 2:28,587 Q
3. Sumire Kikučiová (JPN) 2:29,665 Q
4. Iong A Kim (KAZ) 2:29,875
5. Sukhee Šim (KOR) 2:39,984
Sara Luca Bacskaiová (HUN) PEN
2/6
1. Jü-tchung Chan (CHN) 2:31,158 Q
2. Marianne St. Gelaisová (CAN) 2:31,274 Q
3. Martina Valcepinová (ITA) 2:31,370 Q
4. Kathryn Thomsonová (GBR) 2:32,891
5. Anna Seidelová (GER) 2:56,976 q
Jessica Kooremanová (USA) PEN
3/6
1. Suzanne Schultingová (NED) 2:27,730 Q
2. Deanna Lockettová (AUS) 2:28,996 Q
3. Charlotte Gilmartinová (GBR) 2:29,005 Q
4. Michaela Sejpalová (CZE) 2:30,012
5. Cheyenne Gohová (SIN) 2:36,971
Jekatěrina Jefremenkovová (OAR) PEN
4/6
1. Alang Kim (KOR) 2:20,891 Q
2. Kim Boutinová (CAN) 2:21,149 Q
3. Veronique Pierronová (FRA) 2:22,119 Q
4. Magdalena Warakomská (POL) 2:23,693
Anastassija Krestovová (KAZ) PEN
Juki Kikučiová (JPN) PEN
5/6
1. Elise Christieová (GBR) 2:29,316 Q
2. Jang Čou (CHN) 2:29,587 Q
3. Valerie Maltaisová (CAN) 2:29,877 Q
4. Tifany Huotová Marchandová (FRA) 2:29,996
5. Bianca Walterová (GER) 2:30,819
6. Maame Bineyová (USA) 2:31,819
6/6
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:24,595 Q
2. Petra Jaszapatiová (HUN) 2:25,022 Q
3. Ťin-jü Li (CHN) 2:25,034 Q
4. Sofia Prosvirnovová (OAR) 2:25,553
5. Lana Gehringová (USA) 2:27,336
6. Šione Kaminagaová (JPN) 2:28,719
Stříbro získala čínský rychlobruslařka Ťin-jü Li, bronz Kim Boutinová.
1. Minjeong Čoi (KOR) 2:24.94
2. Ťin-jü Li (CHN) +0.75
3. Kim Boutinová (CAN) +0.88
4. Alang Kim (KOR) +0.99
5. Jorien Ter Morsová (NED) +1.00
6. Petra Jaszapatiová (HUN) +1.19
7. Arianna Fontanová (ITA) +2.52
1. Jang Čou (CHN) 2:35,241
2. Jü-tchung Chan (CHN) 2:36,548
3. Suzanne Schultingová (NED) 2:37,163
4. Sumire Kikučiová (JPN) 2:54,450
Martina Valcepinová (ITA) PEN