Spišská N. Ves – Michalovce 3:7 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 0:3 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 2:3 (kon.)
Osmos Bratislava – Prešov 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:7 (0:3, 2:1, 1:3) Stav série: 0:3
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Sobota 17.02.2018, 17:001. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

56:52
    Tri minúty pred koncom stretnutia bude mať domáci tím presilovku o dvoch hráčov. Vylúčený je totiž Valečko za sekanie.

56:22
    Šestnáste dvojminútové vylúčenie v tomto stretnutí. Potrestaným je Jakub Linet za nedovolené bránenie v hre.

53:52
    Aby toho nebolo málo, tak domáci tím bol na ľade v šestici. Nasleduje teda ďalšia presilová hra Michaloviec. Trest si odsedí Roman Chmeľ.

49:54
    Dnešné stretnutie je naozaj bohaté na dvojminútové tresty. Tentoraz je vylúčený domáci Leško za sekanie.

47:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., hákovanie).

44:27
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Jokeľ – 2 min.).

39:12
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Nagy – 2 min., podrazenie).

35:11
    Ďalšie vylúčenie na strane domácich. Za seknutie odchádza na dve minúty Forrai.

31:45
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lesňák – 2 min., sekanie).

27:58
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., hákovanie).

26:31
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Korenko – 2 min., nedovolené bránenie).

24:19
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., podrazenie).

14:17
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).

10:05
    Po tvrdom strete Chmeľa a Kolbu odchádza na trestnú lavicu obranca Michaloviec – 2 minúty za vrazenie na mantinel.

07:43
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Forrai – 2 min., držanie).

04:25

02:49
    Hamráček bol podrazený v útočnej tretine, čo znamená prvú presilovku Michaloviec. Na dve minúty odchádza Hochmann.

Rastislav Štrauch

Branky a nahrávky: 29. Vantroba (Lesňák, Findura), 29. Lesňák (Vantroba, Koky), 59. Koky (Lesňák, Vantroba) – 4. Mašlonka (Meliško, Piatak), 8. Piatak (Mašlonka, Kolba), 19. Kolba (Korenko, Toma), 33. Jokeľ (Mašlonka, Piatak), 42. Kolba (Mašlonka, Piatak), 46. Hamráček, 53. Hamráček (Brezniak, Korenko)

HK Spišská Nová Ves: Surák (Pajpach) – Vantroba, Forrai, Knižka, Krempaský, Leško, Turan, Majer, Hochmann – Findura, Koky, Lesňák – Zwick, Nagy, Štrauch – Vašaš, Svitana, Chmeľ – Kristian, Halász, Macko.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Rusina, Meliško, Cvengroš – Halás, Linet, Solomonchak – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Toma, Banovský – Balko, Hamráček