Hr. Králové – Jirny 9:1 (kon.) | Pardubice – Zlínsko 1:0 (kon.) | Opava – Vítkovice 3:1 (kon.)
Sokolov – SV Weiden 2:1 (kon.) | Vlašim – Litoměřicko 4:1 (kon.) | Žižkov – Chrudim 2:2 (kon.)
Slezský FC Opava
3:1 (2:0)
MFK Vítkovice
Sobota 17.02.2018, 11:00 • Hřiště za koupalištěm, Opava • Přípravný zápas

48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté však bleskově přispěchali s odpovědí! Opava si tříbrankový náskok dlouho neužila a po hostujícím snížení v podání DAVIDA PAŠKA je to opět o dva góly.

47
    Opava právě vstřelila branku!
    Opava skvěle vykročila do druhého poločasu krátce po pauze dává třetí gól! MFK se nepodařilo zastavit další útok domácích a po trefě JOELA KAYAMBY prohrává již 3:0.

40
    Pět minut před pauzou udeřila podruhé! Vítkovický gólman znovu musí lovit míč ze své sítě poté, co ho překonal DAVID PUŠKÁČ.

17
    SFC se v 17. minutě ujímá vedení! Domácí tým byl v zápase favoritem a tuto roli potvrzuje úvodním gólem. VÁCLAV JUREČKA je prvním hráčem, který rozvlnil síť vítkovické branky.