Aves – Marítimo 0:0 (kon.) | Benfica – Boavista 4:0 (kon.) | Estoril – Belenenses 0:2 (kon.)
Benfica Lisabon
4:0 (2:0)
Boavista FC
Sobota 17.02.2018, 19:15 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

To je ode mě vše, při dalších zápase Portugalské Primeira ligy na shledanou. (21:12:13)

Máme tu závěr zápasu, dle papírových předpokladu vítězí domácí Benfica, která nedala Boavistě ani tu sebemenší šanci. Domácí byli ve všech ohledech jasně lepším mužstvem. Základ k vítěství položili už v prvním poločase kde vstřelili dvě branky. Boavista chtěla s vývojem ve druhém poločase ještě něco provést, ale díky otevřené obraně přidala Benfica další dvě branky.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:10.

90+2
    Běží nám poslední minuta, nikdo už nikam nespěchá, o vítězi je dávno rozhodnuto.

90+1
    Další krásná akce domácích, tentokrát se skvělým zákrokem zaskvěl Vágner.

90
    Nastavují se dvě minuty
    90. Raúl JIMÉNEZ - 4:0

90
    Benfica právě vstřelila branku!
    Almeida dostal krásnou přihrávku do pokutového území, kde přízemním centrem našel RAULA JIMENEZE, který nikim neatakovaný dává do prázdné brány.

88
    I hosté se přišli ukázat do útočné fáze, hezká střela Yusuphy Nijeho z rohu pokutového území však díky špatné rotaci míče branku nenašla.

87
    Jen tak tak, že do samostatného útoku se nedostal Raul, o krok mu nevyšla přihrávka.

86
    Ale dal do toho takovou sílu, že skončila až na druhé straně u brankáře Vágnera.

85
    Červení vrací balón až k domácímu brankáři, který nakopává do útoku.

84
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází João Carvalho.

83
    Carreca chtěl pokračovat, ale rozhodčí ho vyhnal za postranní čáru.

82
    Benfica už v poklidu kombinuje na útočné polovině, mezitím na trávníku zůstává ležet Carraca a hlavní rozhodčí Martins přerušuje hru.

80
    Hosté už vypadají trochu rezignovaně, domácím třetí branka přidala potřebný klid na své kopačky.