Florbal Ústí – Sparta 4:5 (po pr.) | Bulldogs – Česká Lípa 2:3 (kon.) | Chodov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Florbal Ústí
4:5 (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 18.02.2018, 17:00Livesport Superliga • 24. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:48:17)

Je dobojováno! Domácí byli blízko zisku tří bodů, ovšem nakonec berou jen jeden. Necelou půlminutu před koncem vedli, jenže poté inkasovali a navíc přišlo vyloučení. Sparta z trestného střílení srovnala, v úvodu nastavení poté rozhodla o zisku dvou bodů.

Hráči utkání:
    Robert Košir – Mikuláš Krbec

60:22
    Sparta právě vstřelila branku!
    Netrvalo to dlouho, hosté hned v úvodu prodloužení využívají početní převahu a rozhodují o tom, že získají bonusový bod. MAREK ZOUZAL je autorem vítězné branky! Asistence: Ondřej Svatoš.

60:01

60:00

59:44
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Jiří Horák – 2 minuty, hra rukou).

59:32
    Hosté využívají i druhý nájezd a v úplném závěru srovnávají! O důležitou branku se z trestného střílení postaral ROBERT KOŠIR!

59:32
    Necelou půlminutu před koncem utkání nařizuje rozhodčí další trestné střílení pro pražský celek!

59:25
    Rozehrávat budou z rohu hřiště hosté, kterým už příliš času na srovnání nezbývá. Ústí je opravdu velmi blízko k výhře.

58:16
    Sparťané to zkouší v šesti hráčích! Teď na to málem doplatili, Krbec střílel přes celé hřiště, minul však branku!

57:32
    Dvě a půl minuty do konce třetí dvacetiminutovky! Hosté si v tuto chvíli vyžádali oddechový čas!

56:36
    Hra se kouskuje, což vyhovuje domácím florbalistům. Ti se znovu mohou vrátit a bránit v postaveném bloku.

55:44
    Další faul, v tuto chvíli za brankou Sparty. Hostům stále zbývá hodně času, pro domácí by to byly zlaté tři body!

54:59
    Začíná se jiskřit, Sparťané teď poměrně hodně faulují, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka.

54:34
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou k radosti svých příznivců znovu do vedení, do konce zápasu něco přes pět minut! JAKUB KOLSTRUNK svůj výborný výkon přetavuje ve vedoucí gól! Asistence: Jiří Horák.

53:56
    Teď jsou to florbalisté Ústí, kteří mají navrch. Do zakončení se dostali nejprve Kolstrunk, poté Kužel, skóre se nemění!

52:54
    Dvě dobré střely na straně domácích. O ty se postarali Täuber s Krbcem, ani v jednom případě však jejich pokus v síti neskončil!

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Kopecký (Krbec), 34. Semerád (Kužel), 49. Stummer (Täuber), 55. Kolstrunk (J. Horák) – 3. Pruner (Ujhelyi), 31. Zouzal (TS), 51. Jaroš (Krejča), 60. Košir (TS), 61. Zouzal (Svatoš)

Florbal Ústí: Weissgarber (Fibiger) – Stummer, Semerád, Täuber, Esterka, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Vavruška – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Pavelka, Fuchsig, Täuber – Krbec.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Čermák, Marvánek, Zeman, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Jaroš, Svatoš, Lang – Kareš, Krejča, Časar – Pruner.