Německo – Norsko 0:0 (04:10) | Česko – Švýcarsko 0:0 (08:40) | Kanada – J. Korea 0:0 (13:10)
Švédsko – Finsko 0:0 (13:10)
před zápasem
Švédsko
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Finsko
Neděle 18.02.2018, 13:10Olympijské hry - muži • Skupina C
Vsaďte si: 2.49 4.07 2.53
Partner:
   
  Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou. (12:46:10)
   
  Vzájemná utkání

  Oba celky se spolu naposledy utkaly v listopadu v rámci Karjala Cupu a Finsko tehdy porazilo Švédsko 3:1. Švédi tak mají Finům rozhodně co vracet.
   
  Finsko

  Finové jsou první a mají také šest bodů. Nejprve porazili 5:2 Německo a poté také 5:1 Norsko. Zatím tedy předvádějí celkem ofenzivní podívanou. Dnes se ale dá očekávat spíše defenzivní činnost, oba celky hrají o první místo, které zaručí přímý postup do čtvrtfinále. Nechtějí se spoléhat na tabulku druhých týmů. Uvidíme, zda finský celek dokáže znovu zvítězit nebo zda naopak budou úspěšnější Švédové.
   
  Švédsko

  Švédi jsou v tabulce na druhém místě se šesti body a horší oproti prvnímu Finsku jsou jen díky horšímu skóre. Dnes tak půjde o přímý souboj o první místo. V prvním utkání ve skupině vyhrál švédský celek nad Norskem 4:0. Pak ale přišlo trápení s Německem, kde nakonec zvítězili těsně 1:0. Němci ale nebyli daleko od vyrovnání a možného bodového zisku. Brankář Enroth ale pochytal všechny německé střely a připsal si nulu na svém kontě. Dnes Švédi narazí v severském derby na Finy. Čeká nás tak skvělá hokejová podívaná.
   
  Hezké brzké odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Základní skupiny olympijského turnaje pomalu končí a my dnes budeme sledovat poslední boje ve skupině C, konkrétně utkání mezi týmy Švédska a Finska. Pojďme si oba celky přiblížit.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:10.
   
   

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky:


  Švédsko:
  Finsko: