Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 9.den | (kon.) |
Muži - Závod s hromadným startem (15 km) | (kon.) |
Muži - Štafeta (4x10 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
Muži - Obří slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Muži - Obří slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži - týmový závod (kvalifikace) | Vítěz: Korejská republika (kon.) | | | Ženy - 500 m | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Muži - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: O. Wester (SWE) (kon.) | | | Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: O. Braaten (NOR) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: O. Abramenko (UKR) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
konec
Muži - Obří slalom (1. kolo)
Vítěz: M. Hirscher (AUT)
Petr Sumbal
Konečné pořadí 1. kola
1. Marcel Hirscher (AUT) 1:08.27
2. Alexis Pinturault (FRA) +0.63
3. Leif Kristian Haugen (NOR) +0.66
4. Riccardo Tonetti (ITA) +0.75
5. Mathieu Faivre (FRA) +0.79
6. Thomas Fanara (FRA) +0.95
7. Matts Olsson (SWE) +1.04
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.17
9. Žan Kranjec (SLO) +1.25
10. André Myhrer (SWE) +1.31
...
36. Filip Forejtek (CZE) +4.64
Jan Zabystřan (CZE) DNF
Adam Kotzmann (CZE) DNF
Ondřej Berndt (CZE) DNF
1. Marcel Hirscher (AUT) 1:08.27
2. Alexis Pinturault (FRA) +0.63
3. Leif Kristian Haugen (NOR) +0.66
4. Riccardo Tonetti (ITA) +0.75
5. Mathieu Faivre (FRA) +0.79
6. Thomas Fanara (FRA) +0.95
7. Matts Olsson (SWE) +1.04
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.17
9. Žan Kranjec (SLO) +1.25
10. André Myhrer (SWE) +1.31
...
36. Filip Forejtek (CZE) +4.64
Jan Zabystřan (CZE) DNF
Adam Kotzmann (CZE) DNF
Ondřej Berndt (CZE) DNF
1. Marcel Hirscher (AUT) 1:08.27
2. Alexis Pinturault (FRA) +0.63
3. Leif Kristian Haugen (NOR) +0.66
4. Riccardo Tonetti (ITA) +0.75
5. Mathieu Faivre (FRA) +0.79
6. Thomas Fanara (FRA) +0.95
7. Matts Olsson (SWE) +1.04
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.17
9. Žan Kranjec (SLO) +1.25
10. André Myhrer (SWE) +1.31
...
36. Filip Forejtek (CZE) +4.64
Jan Zabystřan (CZE) DNF
Adam Kotzmann (CZE) DNF
Ondřej Berndt (CZE) DNF