Zlín – Karviná 4:2 (kon.) | Jihlava – Brno 2:4 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:4 (2:4)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 18.02.2018, 11:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga – Morava • 17. kolo

43
    Jihlava právě vstřelila branku!
    A daří se jim snížit ještě před koncem poločasu! Autorem další branky Jihlavy je PAVEL SVOBODA – 2:4!

34
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté na hřišti naprosto dominují a vedou už o tři branky. Autorem čtvrtého zásahu Brna je ANTONÍN RŮSEK – 1:4!

30
    To ale hosty nemusí mrzet, protože po další akci vedou už o dvě trefy. Autorem třetí branky Brna je OLEH KVYCH – 1:3!

19
    Hosté jsou v laufu a během dvou minut otáčejí skóre, a poprvé v duelu vedou! Autorem branky je ANTONÍN RŮSEK – 1:2!

17
    A je zaslouženě vyrovnáno! Hosté se ze svého tlaku dočkali branky, jejím autorem je MARTIN KROPÁČEK – 1:1!

6
    Po rozehrávce nakrátko přišel centr do vápna, po němž se domácí ujímají vedení! Autorem branky je AMIR MAŠIČ – 1:0!