Zlín – Karviná 4:2 (kon.) | Jihlava – Brno 2:4 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:4 (2:4)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 18.02.2018, 11:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga – Morava • 17. kolo

S konstatováním, že Brno na hřišti Jihlavy zvítězilo 4:2, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne. (13:34:54)

90

89
    Vysočina už vrhá všechny své síly směrem vpředu, jenže stále chybí borcům ve žlutém klid na přihrávce.

89
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Pyš.

88
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kvych, přichází Holman.

86
    Domácí rozehrávali dva přímé kopy, ale znovu bez úspěchu. Obrana Brna ve druhém poločase působí bezchybně.

83
    Obrana Brna odvrací jeden centr za druhým a nakonec celou akci Jihlavy pokazil útočný faul.

81
    Rozběhla se poslední desetiminutovka a domácí budou mít co dělat, aby se ještě pokusili alespoň o vyrovnání.

79
    Znovu se ale Vysočina šance nedočkala, obrana soupeře byla dravější a míč odvrátila.

78
    Další rohový kop pro domácí mužstvo.

77
    Jihlava kombinuje s míčem na kopačkách na obranné polovině, jenže hosté odpovídají rychlým presinkem.

76
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pachlopník, přichází Koláčný.

75
    Další akci Jihomoravanů zastavil ofsajd.

74
    Bez ohrožení branky, přetažený centr obrana domácího celku opět odvrátila a míč zbytečně odkopla zpět na polovinu Zbrojovky.

73
    Hosté vystihli rozehrávku, rychle přešli dopředu a po faulu soupeře budou zahrávat přímý kop.

73
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Třasoň, přichází Kroutil.

71
    Dvacet minut před koncem domácí fotbalisté stále v útoku, ale obrana Zbrojovky se jeví jako nedobytná hráz.